eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESerdartugsuz Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ESESerdartugsuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2008 saat 12:28
Alıntı yapılan ogur

Videonun sadece sesini indirmek için :
(türü kendimiz ayarlayabiliyoruz sanırım)

tezahüratları indirerek melodi yapmak için bire bir.

http://www.dvdvideosoft.com/guides/dvd/convert-YouTube-to-MP3.htm

oğuz kardeşim uzun zamandır böyle bir şey arıyordum...allah razı olsun...
o kadar da forumlarda gezerim hiç gözüme çarpmamış demek ki. bi ara save2pc_light_setup diye bir program vardı onu kullanarak avi formatında indiriyor ve istediğim türe çevirebiliyordum...bu program ile yine aynı şekilde indirip istediğim formata çevirebileceğim.
az önce denedim ve mp3 formatında indirdi ve dinliyorum...tekrar teşekkür ederim...

biz eskişehirliyiz işte farkımız....
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
berkay2626 Liste gör
Yeni Yazar

ümit
  Alıntı berkay2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2008 saat 15:04

Çok Teşekkür Ederim BÜYÜK ES ES in BÜYÜK TARAFTARI he şey gönlünce olsun güzel bir program

Yukarı
ogur Liste gör
Deneyimli Yazar

ogur

Oguz
Yer: Ireland
  Alıntı ogur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2008 saat 18:01
Rica ederim, çok basit ve işe yarar bir program gercekten.
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2008 saat 20:29
bluetooth cdmi kaybetmişim internetten biraz baktım ama bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim...v1.2 ve v1.4 uyumlu
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2008 saat 21:06

Sorun Çözüldü...Smile

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2008 saat 17:11

Tekirdağ/kumbağda Eskişehirli bir ağabeyimiz tuğla fabrikasında görevlendirmek üzere makina mühendisi ve elektrik mühendisi arıyor Tekirdağda kalması için lojmanda verecek ilgililere duyurulur.

Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2008 saat 16:49
Arkadaşlar İstanbul Anadolu yakasında 2 ayrı firmada eleman ihtiyacı bulunmaktadır.
1.si kimya organizede
ehliyetli, seyehat problemi olmayan, kimyasal ürünlerle ilgili pazarlama satış elemanı.

2.si boya vernik organizede

plastik fabrikasına makine mühendisi ve ingilizce bilen eleman aranıyor.

adayların erkek olması ve eskişehirli olması tercih sebebi olacaktır.

irtibat için bana mesaj gönderebilirsiniz

Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
Mert_Eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
  Alıntı Mert_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2008 saat 17:46
Playstation2 futbol oyunu için tff 1.lig yaması yapılacak.İdeal ilk 11,yedekler,forma noları,oyuncu güçleri ve tam kadro bilgileri gerekli.Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Siyah Kırmızı-Anadolu Yıldızı

www.esesim.tr.cx
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 21:58

Arkadaşlar  okulda  dönem ödevi için  bir ders seçmemiz gerekiyordu ve ben ingilizceyi seçtim.öğretmenin vermiş olduğu konu istediğiniz bir futbol takımının tarihini ingilizce olarak bir sunu hazırlamamı istiyor.

ve tabiki bende canımdan çok sevdiğim takımım ESKİŞEHİRSPOR'u seçtim.fakat bir sorunum var.ESKİŞEHİRSPOR'la ilgili kuruluş yıllarına ait bilgileri araştırıyorum.fakat çok az bilgi bulabildim.bunun için bana yardım etmenizi istiyorum.

sizlerin yardımı ile bulmuş oacağım bilgileri ingilizceye cevirip birkaç resim,müzik ve video ile süsleyip öğretmenime vermeyi düşünüyorum.

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM...........
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
soldies Liste gör
Yazar

YÜCEL AYDIN
  Alıntı soldies Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 12:58
Alıntı yapılan omer-es-26

Arkadaşlar  okulda  dönem ödevi için  bir ders seçmemiz gerekiyordu ve ben ingilizceyi seçtim.öğretmenin vermiş olduğu konu istediğiniz bir futbol takımının tarihini ingilizce olarak bir sunu hazırlamamı istiyor.

ve tabiki bende canımdan çok sevdiğim takımım ESKİŞEHİRSPOR'u seçtim.fakat bir sorunum var.ESKİŞEHİRSPOR'la ilgili kuruluş yıllarına ait bilgileri araştırıyorum.fakat çok az bilgi bulabildim.bunun için bana yardım etmenizi istiyorum.

sizlerin yardımı ile bulmuş oacağım bilgileri ingilizceye cevirip birkaç resim,müzik ve video ile süsleyip öğretmenime vermeyi düşünüyorum.

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM...........

Bu memleket tarihte Türktü, halde Türktür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.
M.Kemal ATATÜRK

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır