eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 578579580581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2016 saat 12:53
Arkadaşlar passoligle ilgili bir sorum olacak yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim.Benim açık tribün kombinem var.Haftaya Başakşehir maçı için kapalı tribüne girmek istiyorum.Açık kombinem olmasına rağmen kapalı tribün bileti yükleyip kapalı tribüne girebilir miyim?Bunun için ne yapmam gerekiyor?
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2017 saat 13:18
Captain Black satılan yer var mı Eskişehir'de.
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2017 saat 15:31
Emniyet kemer seti nasıl bulabilirim?
Eskiden satılıyordu, yastık ve kemer kılıfı vardı
Yukarı
alabucak Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Turkey
  Alıntı alabucak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2017 saat 17:24
Alıntı yapılan ~ERHAN~

Emniyet kemer seti nasıl bulabilirim?
Eskiden satılıyordu, yastık ve kemer kılıfı vardı
eski garajın çıkış kapısında iki tane yedek parça satan yer var oraya bi bakıver eskişehirde
ŞİMŞEK
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2017 saat 11:53
Passolig kredi kartım vardı bunu iptal ettirip banka kartına çevirdim. Kart geçen hafta elime ulaştı ve 1-2 gün sonrasında İstanbulspor-Eskişehirspor maçında kullanmak istedim ama hem girişteki kontrolde hemde turnikelerde"geçersiz kart" hatası verdi. passolig yardım masası tek girişlik bileti verdi girdik bir şekilde ama müşteri hizmetlerini aradığımda kartınızın çipi bozulmuş size yeni kart göndereceğiz kart bedeli almayacağız ama kuryeyi siz ödeyeceksiniz dedi.Bende sıkıntının benden değil kartın kendisinden kaynaklandığı,üretimde oluşan bu hatadan dolayı neden ben ekstra bir ödeme yapayım dedim. Telefondaki kişi sadece "bu şekilde" diye arsızca emrivaki yaptı. Şikayet talebinde bulunmak istiyorum dedim mail atabilirsiniz telefondan şikayet almıyoruz dedi.

Şimdi bu zorbalara yapabileceğim birşey var mı? 7,5 lira için uğraşmaya değmez demeden mahkemeye bile veresim var. Tavsiye ve önerilerinizi arz ediyorum.
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2017 saat 16:52
Alıntı yapılan Sessiz

Passolig kredi kartım vardı bunu iptal ettirip banka kartına çevirdim. Kart geçen hafta elime ulaştı ve 1-2 gün sonrasında İstanbulspor-Eskişehirspor maçında kullanmak istedim ama hem girişteki kontrolde hemde turnikelerde"geçersiz kart" hatası verdi. passolig yardım masası tek girişlik bileti verdi girdik bir şekilde ama müşteri hizmetlerini aradığımda kartınızın çipi bozulmuş size yeni kart göndereceğiz kart bedeli almayacağız ama kuryeyi siz ödeyeceksiniz dedi.Bende sıkıntının benden değil kartın kendisinden kaynaklandığı,üretimde oluşan bu hatadan dolayı neden ben ekstra bir ödeme yapayım dedim. Telefondaki kişi sadece "bu şekilde" diye arsızca emrivaki yaptı. Şikayet talebinde bulunmak istiyorum dedim mail atabilirsiniz telefondan şikayet almıyoruz dedi.

Şimdi bu zorbalara yapabileceğim birşey var mı? 7,5 lira için uğraşmaya değmez demeden mahkemeye bile veresim var. Tavsiye ve önerilerinizi arz ediyorum.

tüketici hakem heyetine başvurabilirsin.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
tolga_esk Liste gör
Yazar

Tolga
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı tolga_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2017 saat 20:50

[COLOR="#CCCCCC"] sharp müzik seti 130 tl     istikbal koltuk cek yat 75 tl    ve 2 adet kaliteli sehpa    evimizde olan bazı eşyaları değiştireceğimiz için bir renktaşıma yukarıda yazılı ürünleri satmak istiyorum.düşünen bekar yada öğrenci arkadaslara vereceğim. isteyenler lütfen özelden msj atsin yada tolga_esk@mynet.com a msj atabililer

Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2017 saat 23:26
Teşekkür ederim Ahmet Abi
Yukarı
tolga_esk Liste gör
Yazar

Tolga
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı tolga_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2017 saat 11:29
fiyatlar çok uygun
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2017 saat 08:10
9 yaşında bir yiğenim var. Kendisi pc manyağı oldu çıktı. Şimdie youtubda kendine kanal açmış. Sizlerden ricam kanalına abone olsanız. Oda mutlu olsa arada sırada like atsanız çok memnun olur kendisi. Şimiden teşekkür ederim.

https://www.youtube.com/channel/UC77UAbn5AN9kwBTFjMcDdgQ

şurdan ulaşabilirsiniz
Eskişehir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 578579580581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır