eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 577578579580581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KGKO Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı KGKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2016 saat 11:57
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Arkadaşlar eve internet bağlatacağım ama evde ne telefon var ne telefon hattı var illa ki telefon bağlatmam lazım mı telefonsuz internetler de var ama pek bir bilgim yok bir de türk telekom düşünmüyorum sizce turkcell superonline nasıl ?
yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Evimde telefon yok ve geçen sene Türk Telekom internet kullanıyordum. 40 takla attı çağrı merkezi şöyle kampanya böyle kampanya diyerek. Sonuç itibariyle bağlattım ve evde telefon adına hiç bir şey olmamasına, sadece telefon hattı ve numarası olmasına rağmen Türk Telekom bana ev telefonu paket aşım ücreti adında bir fatura gönderdi. Bak tekrar ediyorum evde telefon hattı var ama telefon yoktu ahize yok cihaz yok. Çağrı merkezini arayıp durumu anlatıyorum çakal bana ''aşmışsınız ödeyeceksiniz'' diyor. Kafan mı güzel modemi kulağıma mı dayayıp konuşacağım nasıl aştım paketi diyorum, bilmiyorum diyor :) Biri benim adıma olmayan telefondan konuşabilir mi diyorum onu da bilmiyorum ama aşmışsınız diyor.

Sonuç itibariyle 2. ayın sonunda telekomla olan tüm ilişkimi kesip, BTK'a şikayet ettim sonra hemen ağlanmaya başladılar özür dileriz, yanlışlık olmuş vs. Sakın ama sakın bu kuruma elini kaptırma aman diyeyim. Her faturada meğer 5 kuruş 10 kuruş iteliyorlarmış. Bunu milyonlarca aboneye yaptığını bir düşünsene.

Neyse sonuç itibariyle şuan Superonline Yalın internet kullanıyorum. Bölgeni kontrol ettir, fiber varsa fiber bağlantı da iste. Hem telekoma göre daha ucuz, hem daha hızlı. Telekom alt yapısını kullanıyor ama çağrı merkezi çalışanları acayip ilgili. Teknik sorun yaşıyorum 24 saat içerisinde çözüm üretiyorlar. Telekomu arıyordum net yavaş diye ''tamam ilgilencez'' dediler 1 ay sonra ekip gönderdiler :)

Ne dolmuşum arkadaş telekoma karşı bir sorsa da anlatsam diye bekliyormuşum resmen :D Kısaca uzak dur Telekom, d-smart, türknet gibi kurumlardan. Ben hepsini kullandım. Uydunet varsa bu arada onu da bağlatabilirsin 3 yıl kullandım çok memnun kaldım. Taşınınca değiştirmek zorunda kaldım. Uydunet veya Superonline seç birini :) Uydunet telefon bağlantısı istemiyor ama onlarda 10 tl e uydu aboneliği iteliyolar :)
Kalsa da son bir nefes, her zaman yine de Es-Es
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2016 saat 12:19
Türk Telekom zaten düşünmüyordum sayende tasdiklemiş oldum teşekkürler hacım bilgin için benimde aklımda Superonline var Uyduneti de araştırıcam.
Yalnız bizim evde telefon hattı da yok yine de bağlatabilir miyim acaba
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2016 saat 17:49
Superonline iyiymiş. Bende yakın zamanda açtıracağım. Benimkisi de yalın olacak. Evet evde telefon hattı olmasa da bağlatabilirsin sanırım öyle biliyorum. Ben yeni eve taşınıyorum 1 hafta falan sürer. Taşındığım zaman bağlatacağım. Benden önce bağlatırsan şartlar ve kaç para olduğunu yazarsan iyi olur. Önce ben bağlatırsam ben yazarım :) TTNET'in 8 yıllık kullanıcısı olarak bende tavsiye etmiyorum. Ne çektiğimi Allah bilir. Arıza için bile 1 ay aradığımı, beklediğimi bilirim.
Her zaman her yerde
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2016 saat 19:19
Tamam abi bağlatırsam eğer buraya yazarım şartları
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
alyans9999 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan Nalbant
  Alıntı alyans9999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2016 saat 19:57
İmkanınız varsa kablonet yani uydu netten şaşmayın.Ama her mahallede yok.Olan yerdede apartmanda şebeke yoksa en az 2 -3 kişinin basvurması lazım,hat çekilmesi, kutu konulması için.2 sene taathutlu tv dahil 20 gb kotalı 29 lira ya kullanıyorum.Çok ama çok iyi.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2016 saat 11:45
Bende uydu net kullanıyorum çok memnunum
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
yirmialtı Liste gör
Yazar

yirmialtı
Yer: eskişehir
  Alıntı yirmialtı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2016 saat 14:05
arkadaşlar trabzon maçına gidemeyeceğimden dolayı kombinemi bir arkadaşa transfer etmek istiyorum ancak sistemde kombineyi transfer etmek istediğim maçı seçtikten sonra tanımla kısmı çıkmıyor ve kombine transferini gerçekleştiremiyorum. Passoligin müşteri hizmetlerinede ulaşamadığımdan dolayı bu konuda daha önce buna benzer bi olay yaşayan arkadaşım varsa yardım ederse sevinirim.
ES-ES
Yukarı
alabucak Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Turkey
  Alıntı alabucak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2016 saat 17:27
yarın açılır

ŞİMŞEK
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2016 saat 05:38
Yeni bir eve taşındım alt yapı olmadığından internet bağlantısı yaptıramıyorum. İşin garibi karşı binamızda internet bağlantısı varken bizim bina alt yapı yüzünden bağlantı alamıyor.

Bunu ile ilgili bilgi alacağım bir kurum bir telefon numarası varmıdır acaba?
Eskişehir
Yukarı
Stark Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Vardar
Yer: Eskişehir
  Alıntı Stark Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2016 saat 06:52
Superonline müşteri hizmetlerini arayarak bölgede fiber altyapı var mi kontrol ettirebilirsin.Eğer yok ise Adsl bağlantısına bakabilirler Adsl bağlantısı da yok ise Turktelekom'un merkezine mail atarsan binanizin altına gelip ankastre takarlar Adsl hizmeti böylelikle alabilirsiniz.
Eskişehirliyiz niye şampiyonluğunu televizyondan göreceğimiz takımları tutalım ?
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 577578579580581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır