eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 21:46

Bizim mahallede kaza yapılmış terkedilmiş bir araç var...Tofaş 26 ru 488 eğer çevrenizde araba kaybeden varsa haber verin...

128 Mb Radeon ekran kartı satacağım...Piyasası nedir bilen varsa yazsın kazık yemeyelim LOL... Ya da şu modemle takasa girsem zararlı çıkar mıyıM?(2si de 2.el)

http://www.pazarmetre.com/30321_en_ucuz_onixon_dsl_100u_usb_adsl_modem_fiyati.aspx

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
skinhead Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı skinhead Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 21:58
Alıntı yapılan YASO

C Ve d sürücündeki önemli bilgilerini yedekliyip bootlu bir xp pro cd si bulup her bilgisayarcı aşağı yukar 5-6 ytl ye çeker tanıdık deilse :D onunla formatını atıp tek işletim sistemi xp pro nu kurarak sorunu çözmen

ABBY diye bir program var, pdf'yi word'e çeviriyor. www.inndir.com dan bulabilirsin.

Kolay gelsin...
Yukarı
skinhead Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı skinhead Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 22:00
Alıntı yapılan skinhead

Alıntı yapılan YASO

C Ve d sürücündeki önemli bilgilerini yedekliyip bootlu bir xp pro cd si bulup her bilgisayarcı aşağı yukar 5-6 ytl ye çeker tanıdık deilse :D onunla formatını atıp tek işletim sistemi xp pro nu kurarak sorunu çözmen

ABBY diye bir program var, pdf'yi word'e çeviriyor. www.inndir.com dan bulabilirsin.

Kolay gelsin...

Kardeşim, yanlış alıntı yapmışım, kusura bakma...Confused
Yukarı
skinhead Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı skinhead Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 22:02
Alıntı yapılan esesli_asik

adope reader ders notlarını buldum fakat içinden parça almam lazım onun içinde worde çevirmem lazım bi türlü yapamadım yardım edebilecek olan var mı?...acil

www.inndir.com da ABBYY diye (veya ABYY) bir program mevcut.Bu program,pdf'yi word'e çevirir...

Kolay gelsin...
Yukarı
berkay2626 Liste gör
Yeni Yazar

ümit
Yer: Turkey
  Alıntı berkay2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2008 saat 07:19
sevgili ve müthiş ES ES taraftarları ben yıllardır eskişehirden uzağım ancak internetten takip ediyorum. youtube de ESKİŞEHİRSPOR MARŞI var.  Ben bu parçayı bir türlü pc me indiremedim adresini bilen varsa lütfen söylesin. İndireyim ki aracım ile Malatya  da gezerken tüm kofiklere dinleteyim :):) ES ES aşkına acele cevap bekliyorum. 
Yukarı
ESESerdartugsuz Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
  Alıntı ESESerdartugsuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2008 saat 09:28
youtube de seyrettiğin videolar "C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Temporary Internet Files" dosyasında bulunur.ancak uzantısı .flv dir. seyrettiğin videoyu o klasörden kopyala yapıştır la masa üstüne alabilirsin ve .flv player la seyredebilirsin. ancak arabada pc dışında başka bir yerde dinleyebilmen için convert etmen gerekir. şu anda benim de arama çalışmalarına devam ettiğim bir .flv converter bulman lazım. bulursan lütfen bana da haber ver:):):)
önceleri youtube videolarını hem indirip hem de .avi formatına çeviren bir program vardı ancak sanırın youtube bunu keşfetti çünkü şu anda o program çalışmıyor.o programı kullanarak yotube de beğendiğim tüm videoları indirip herhangi bir convert aracıyla .mp3 .wma .wmw .mpeg gibi dosyalara çevirebiliyorduk ve mp3 playerlar ile cd lerde dinleyebiliyorduk. ama dediğim gibi o program şu an çalışmıyor eğer benzeri bir program çıktıysa da benim henüz haberim yok...
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
Gademsiz Liste gör
Yazar

ismail altıntaş
Yer: Balıkesir
  Alıntı Gademsiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2008 saat 09:30
Alıntı yapılan ESESerdartugsuz

youtube de seyrettiğin videolar "C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Temporary Internet Files" dosyasında bulunur.ancak uzantısı .flv dir. seyrettiğin videoyu o klasörden kopyala yapıştır la masa üstüne alabilirsin ve .flv player la seyredebilirsin. ancak arabada pc dışında başka bir yerde dinleyebilmen için convert etmen gerekir. şu anda benim de arama çalışmalarına devam ettiğim bir .flv converter bulman lazım. bulursan lütfen bana da haber ver:):):)
önceleri youtube videolarını hem indirip hem de .avi formatına çeviren bir program vardı ancak sanırın youtube bunu keşfetti çünkü şu anda o program çalışmıyor.o programı kullanarak yotube de beğendiğim tüm videoları indirip herhangi bir convert aracıyla .mp3 .wma .wmw .mpeg gibi dosyalara çevirebiliyorduk ve mp3 playerlar ile cd lerde dinleyebiliyorduk. ama dediğim gibi o program şu an çalışmıyor eğer benzeri bir program çıktıysa da benim henüz haberim yok...

youTube videoları mp3 olarak kaydedilebiliyor.
Kendini sevmeyen başkasını,
Kentini sevmeyen vatanını sevemez!
Yukarı
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
  Alıntı ESESerdartugsuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2008 saat 09:31
Alıntı yapılan skinhead

Alıntı yapılan esesli_asik

adope reader ders notlarını buldum fakat içinden parça almam lazım onun içinde worde çevirmem lazım bi türlü yapamadım yardım edebilecek olan var mı?...acil

www.inndir.com da ABBYY diye (veya ABYY) bir program mevcut.Bu program,pdf'yi word'e çevirir...

Kolay gelsin...

elimde full program+crack finereader 7.0 var. boyutu 56 mb. ...
yani e-maille yada msn den gönderilebilecek gibi değil. ama isterseniz rapidshare yada o tarz bir paylaşım sitesine koyabilirim. yada bir cd ye çekip size gönderebilirim.
Yukarı
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
  Alıntı ESESerdartugsuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2008 saat 09:42
Alıntı yapılan Gademsiz

youTube videoları mp3 olarak kaydedilebiliyor.

nasıl???????yardımcı olurmusunuz?

Yukarı
ogur Liste gör
Deneyimli Yazar

ogur

Oguz
Yer: Ireland
  Alıntı ogur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2008 saat 12:10
Videonun sadece sesini indirmek için :
(türü kendimiz ayarlayabiliyoruz sanırım)

tezahüratları indirerek melodi yapmak için bire bir.

http://www.dvdvideosoft.com/guides/dvd/convert-YouTube-to-MP3.htm
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır