eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
danimarkaeses Liste gör
Yazar

Suat Demiral
Yer: Denmark
Online Durum: Offline
  Alıntı danimarkaeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2007 saat 23:09
Alıntı yapılan ypeker

Alıntı yapılan gocmen

Alıntı yapılan ES_Kadir

Geçen forumda yardım istemiştim 4 gün bekledim  ama malesef 1 cavap bile alamadım.Gözden kaçmıştır diyorum ve yeniden yardım istiyorum.

Şu anda çok değer verdiğim bir insan çok hasta durumda.Diyeceksiniz biz nabalım kardeşim ben de tedavi edin para verin demiyorum sadece ayrıntılı bir araştırma istiyorum.Bu arkadaşım menenjitin değişik bir versiyonu olan meningoensefalit hastası.Yani beyinde iltihab var şu anda hafızasını kaybetmiş bir durumda.İlk başlarda doktorlar en iyi ihtimalle tekerlekli sandelyeye biner demişler ama o doktorları şok ederek 1 ayda ayağa kalkmış ve eskiden su bile içemezken şu anda birçok şeyi yapabiliyor.

Cok uzuldum, ama ne yazik ki ben de hekim olmadigim icin bir bilgim yok. Gene de internette bir arastirma yaptim. Eminim siz de yapmissinizdir ama olsun. Meningoensefalit'in ingilizcesini bilmedigim icin onu arayamadim, ama menenjit'i WebMD sayfasinda buldum:

Bu linkin 4. sayfasinda menenjitle ilgili 3 organizasyonun web sitelerine link var. Bu sitelerin ilkinde (http://www.musa.org) discussion forum var. Ben foruma girmeyi basaramadim, ama siz girebilirseniz belki bu soruyu orada sorabilirsiniz.  ikincisinde faydali baska sitelere linkler var.

Ayrica gene webMD sitesinin 4. sayfasinda iliskili hastaliklara linkler var (brain infection gibi). Oralardan baska bilgilere ulasmak mumkun olabilir.

Dedigim gibi siz buyuk olasilik butun bu arastirmalari zaten yapmissinizdir, ama hani bir sekil gozunuzden kacmissa haberiniz olsun.

Allah kolaylik versin.

Kadir Bey yukaridaki mesaji 31 Temmuzda yazmis hic cevap alamadim diye. Malum yaz ortasi, forum formati degisikligi, transferler derken gozden kacmis olmali. Ben ilk kez simdi goruyorum. Oncelikle gecmis olsun, son durumu nedir, simdiye kadar ne tetkikler yapildi bilinirse belki biraz daha arastirilabilir. Ancak meningoensefalit, beyin zari iltihabi demek. Bakteri ve viruse bagli olarak gelisir, tedavi de bu etken mikroorganizmanin ne oldugunu belirledikten sonra ona yonelik ilac tedavisi olur. Beynin hangi kismini tuttu ise semptomlar ona gore olur, tamamen iyilesebilecegi gibi bazen iz de kalabilir. Belden beyin-omurilik sivisi alinip tahlil yapilmistir kesin, MR da cekilmistir, Turkiyede bu imkanlar var. Insallah sifaya kavusmustur.
           Yüksel abi birazda astim hastaligi hakkinda bilgi verebilirmisin? Esim cocuklugundan beri astim hastasi, doktorlar kizimda da ayni rahatsizligin olabilecegini söylediler. Genetiksel bir hastalik mi bu?  Tedavi olarak neyi önerirsin? Tesekkürler..
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 10:25
Benim biLGisayar' ımda  Media Player' dan ses geliyor ama Youtube'de falan ses yok neden acaba ?

İki gün önce Bilgisayarım da virüs olduğunu tespit etti. Virüs koruyucu 10 saniyede bir devreye giriyordu. Dıt dıt dıt diye , bir kaç kez virüs taraması yaptırdım. 2 Tane virüs olduğunu tespit ettim , sanırım bu virüs programları sadece tespit ediyor temizleme yapmıyor. Sonra bu Dıt dıt dıt sesin gelmesi sinirlerimi bozdu ve virüs programını bilgisayardan kaldırdım :)))  Youtube' nin sesinin çıkmamasının nedeni bu olabilir mi ve Bu virüslerden nasıl kurtulabilirim :(((
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 14:22
Yardım edecek birisi yok mu yaa, bilgisayar gün geçtikçe eriyor :((

Benim bilgisayarımda iki tane Xp kurulu bunların ikisini kaldırıp yenisini kuracam nasıl yapabilirim bunu ve Xp Cd sini nereden kaç Ytl' ye bulurum, yardım ederseniz sevirim.
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 14:26
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

Benim bilgisayarımda iki tane Xp kurulu bunların ikisini kaldırıp yenisini kuracam nasıl yapabilirim bunu ve Xp Cd sini nereden kaç Ytl' ye bulurum, yardım ederseniz sevirim.

Yapman gereken tek şey tüm önemli dosyalarını yedekleyerek pc ni koltuk altına alıp en yakın bilgisayarcıya giderek pc ye format attırıp pc ndeki tüm kartları ve işletim sistemini tekrar kurdurmak sanırım bu problemin sorunu formattan ve kartların kurulumdan sonra düzelecektir...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2008 saat 15:47
"plastik deformasyon mekanizmalarına sıcaklığın etkisi" konusunda döküman ve bilgi verebilecek makine , metalurji mühendisleri veya adayları yardımcı olabilir mi?
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 13:15
Maalesef tertemiz internet!!! TTNET 'ten internet bağlattım...2 ay ücrtsiz+kablolu modem aldım fakat verdikleri modem arızalı çıktı...Modemin cd'sinde yazan yere gittim modem yanmış at çöpe diyor Angry Daha kullanmadığım şey bozukçıktı ve hiçbirşey yapmıyorlar...İlk olarak bu konuda ne yapabiliriz?

2. olarak da bu sorun çözülesiye bana idare edecek bir modem lazım :(...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
sinaneses Liste gör
Yazar

SİNAN
Yer: Turkey
  Alıntı sinaneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2008 saat 17:40
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

xp profosyoneli indir
polatlı eses
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2008 saat 22:37
adope reader ders notlarını buldum fakat içinden parça almam lazım onun içinde worde çevirmem lazım bi türlü yapamadım yardım edebilecek olan var mı?...acil
Yukarı
YASO Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı YASO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2008 saat 22:52

C Ve d sürücündeki önemli bilgilerini yedekliyip bootlu bir xp pro cd si bulup her bilgisayarcı aşağı yukar 5-6 ytl ye çeker tanıdık deilse :D onunla formatını atıp tek işletim sistemi xp pro nu kurarak sorunu çözmen

ES-ES ...
Yukarı
esoğuzes Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuz
Yer: mihalıççık
  Alıntı esoğuzes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2008 saat 22:54
msn görüşmesi yapacaktım birincide karşıdan ses geldi benimki gitmedi ikincide ne ses geldi nede sesim gitti görüntü netti daha önce olmamıştı ayardanmıdır hatların yoğunluğu yaparmı bilen varsa yazarsa sevinirim
eskişehir sen bizim herşeyimizsin
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır