eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
Online Durum: Offline
  Alıntı tnt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2007 saat 20:34
Alıntı yapılan omerbihlar

Arkadaşlar lütfen yardım edin kafayı kitlicem valla.

Arkadaşlar  açtığım hiç bir internet sayfasında hareketli çıkan şeyleri göremiyorum (video, animasyon vb.)

Bunu için FLASH programını yüklememi tavsiye ettiler.

Fakat neden kaynaklandığını bilmediğim bi sebepten dolayı program da yükleyemiyorum. Sadece flash programı değil hiç bir program yüklenmiyor.

Program yükleme sırasında aşağıdaki resim çıkıyor ve yükleme işlermi hiç ilerlemiyor. Farkettiyseniz aktarım hızında filan herhangi birşey yazmıyor.
Daha sonra şöyle bir uyarı geliyor.
(resimleri büyütmek için üzerine tıklayın)
Bu konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim. Video filan izleyemiyorum.

Şimdiden teşekkürler...

Internet explorer yerine mozilla kullanmayı deneyebilirsin. mozillayı indirmeyi dene, indirebilirsen bir de ordan dene bakalım...
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2007 saat 01:49
İnternet explorer da güvenlik ayarlarını bide bilinmeyen eklentileri kontrol et belki düzelir benim de problemim oldu az önce anasayfa değişiyodu google açılırken security falan bişiler çıkıyodu eklentilerden bazılarını devre dışı bıraktım internetin hızı bile arttı sayfalar çabuk açılır oldu
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2007 saat 01:55
Alıntı yapılan ccigarr

İnternet explorer da güvenlik ayarlarını bide bilinmeyen eklentileri kontrol et belki düzelir benim de problemim oldu az önce anasayfa değişiyodu google açılırken security falan bişiler çıkıyodu eklentilerden bazılarını devre dışı bıraktım internetin hızı bile arttı sayfalar çabuk açılır oldu

Yardımlarınız için sağolun. Ben geçen hafta format atarak halletim bu sorunu.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2007 saat 14:09
Değerli Arkadaşlar
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
WolkY_26 Liste gör
Yeni Yazar

Volkan
  Alıntı WolkY_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2007 saat 04:44
meraba arkadaşlar ben kayseriden bir eskişehirspor seweriyim burda sadece bi ben değil eskişehir sevdalısı biyerde de belirtmiştim kayseride eskişehir sevdalısı toplam 40 aile war ve takımız buraya deplasmana geldiğinde bizleri yanlız bırakmamanızı tüm taraftar olarak sizleri bir arada burda görmek istiyoruz 2 yıldan beri eskişehirin o şanlı ateşli taraftarının hasretiyle yaşıyoruzCry bizleri yanlız bırakmıcanızı umuyoruz ve o büyük gün geldiğinde sizleri dört gözle bekliyoruz haydi eskişehirliler hadi amigolar abilerim bizleri burda bırakmayınn
YAŞAM BİTER BU SEWDA BİTMEZ
Yukarı
emrebayindir Liste gör
Yazar

Emre
  Alıntı emrebayindir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2007 saat 09:13
sen canını sıkma güzel kardesim biz ESKİŞEHİRSPOR taraftarı heryere gittigi gibi orayada gelecektir. için rahat gönlün ferah olsun...Wink
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR ES-ES'im

Yukarı
gocmen Liste gör
Yazar

Tolga
Yer: ABD/Seattle
  Alıntı gocmen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2007 saat 09:39
Alıntı yapılan ES_Kadir

Geçen forumda yardım istemiştim 4 gün bekledim  ama malesef 1 cavap bile alamadım.Gözden kaçmıştır diyorum ve yeniden yardım istiyorum.

Şu anda çok değer verdiğim bir insan çok hasta durumda.Diyeceksiniz biz nabalım kardeşim ben de tedavi edin para verin demiyorum sadece ayrıntılı bir araştırma istiyorum.Bu arkadaşım menenjitin değişik bir versiyonu olan meningoensefalit hastası.Yani beyinde iltihab var şu anda hafızasını kaybetmiş bir durumda.İlk başlarda doktorlar en iyi ihtimalle tekerlekli sandelyeye biner demişler ama o doktorları şok ederek 1 ayda ayağa kalkmış ve eskiden su bile içemezken şu anda birçok şeyi yapabiliyor.

Cok uzuldum, ama ne yazik ki ben de hekim olmadigim icin bir bilgim yok. Gene de internette bir arastirma yaptim. Eminim siz de yapmissinizdir ama olsun. Meningoensefalit'in ingilizcesini bilmedigim icin onu arayamadim, ama menenjit'i WebMD sayfasinda buldum:

http://www.webmd.com/brain/meningitis-in-adults?page=1

Bu linkin 4. sayfasinda menenjitle ilgili 3 organizasyonun web sitelerine link var. Bu sitelerin ilkinde (http://www.musa.org) discussion forum var. Ben foruma girmeyi basaramadim, ama siz girebilirseniz belki bu soruyu orada sorabilirsiniz.  ikincisinde faydali baska sitelere linkler var.

Ayrica gene webMD sitesinin 4. sayfasinda iliskili hastaliklara linkler var (brain infection gibi). Oralardan baska bilgilere ulasmak mumkun olabilir.

Dedigim gibi siz buyuk olasilik butun bu arastirmalari zaten yapmissinizdir, ama hani bir sekil gozunuzden kacmissa haberiniz olsun.

Allah kolaylik versin.
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2007 saat 11:46
Alıntı yapılan gocmen

Alıntı yapılan ES_Kadir

Geçen forumda yardım istemiştim 4 gün bekledim  ama malesef 1 cavap bile alamadım.Gözden kaçmıştır diyorum ve yeniden yardım istiyorum.

Şu anda çok değer verdiğim bir insan çok hasta durumda.Diyeceksiniz biz nabalım kardeşim ben de tedavi edin para verin demiyorum sadece ayrıntılı bir araştırma istiyorum.Bu arkadaşım menenjitin değişik bir versiyonu olan meningoensefalit hastası.Yani beyinde iltihab var şu anda hafızasını kaybetmiş bir durumda.İlk başlarda doktorlar en iyi ihtimalle tekerlekli sandelyeye biner demişler ama o doktorları şok ederek 1 ayda ayağa kalkmış ve eskiden su bile içemezken şu anda birçok şeyi yapabiliyor.

Cok uzuldum, ama ne yazik ki ben de hekim olmadigim icin bir bilgim yok. Gene de internette bir arastirma yaptim. Eminim siz de yapmissinizdir ama olsun. Meningoensefalit'in ingilizcesini bilmedigim icin onu arayamadim, ama menenjit'i WebMD sayfasinda buldum:

Bu linkin 4. sayfasinda menenjitle ilgili 3 organizasyonun web sitelerine link var. Bu sitelerin ilkinde (http://www.musa.org) discussion forum var. Ben foruma girmeyi basaramadim, ama siz girebilirseniz belki bu soruyu orada sorabilirsiniz.  ikincisinde faydali baska sitelere linkler var.

Ayrica gene webMD sitesinin 4. sayfasinda iliskili hastaliklara linkler var (brain infection gibi). Oralardan baska bilgilere ulasmak mumkun olabilir.

Dedigim gibi siz buyuk olasilik butun bu arastirmalari zaten yapmissinizdir, ama hani bir sekil gozunuzden kacmissa haberiniz olsun.

Allah kolaylik versin.

Kadir Bey yukaridaki mesaji 31 Temmuzda yazmis hic cevap alamadim diye. Malum yaz ortasi, forum formati degisikligi, transferler derken gozden kacmis olmali. Ben ilk kez simdi goruyorum. Oncelikle gecmis olsun, son durumu nedir, simdiye kadar ne tetkikler yapildi bilinirse belki biraz daha arastirilabilir. Ancak meningoensefalit, beyin zari iltihabi demek. Bakteri ve viruse bagli olarak gelisir, tedavi de bu etken mikroorganizmanin ne oldugunu belirledikten sonra ona yonelik ilac tedavisi olur. Beynin hangi kismini tuttu ise semptomlar ona gore olur, tamamen iyilesebilecegi gibi bazen iz de kalabilir. Belden beyin-omurilik sivisi alinip tahlil yapilmistir kesin, MR da cekilmistir, Turkiyede bu imkanlar var. Insallah sifaya kavusmustur.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
umutugur82000 Liste gör
Yazar

umut
  Alıntı umutugur82000 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 18:57
ya arkadaşlar geçen seneki ESkisehirspor polarlarını bi türlü bulamıyorum.bu sene satılmıyo galiba :( satmak isteyene 100 ytl veririm :D
Biz Sevilmek için Sevmedik
Yukarı
soldies Liste gör
Yazar

YÜCEL AYDIN
  Alıntı soldies Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2007 saat 22:11

Nabız ölçerler (nabız saati) hakkında bilgisi olan var mı?Özelliklede POLAR marka saatler hakkında!

Bu memleket tarihte Türktü, halde Türktür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.
M.Kemal ATATÜRK

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,813 saniyede hazırlanmıştır