eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Maçlarımızın Özet Görüntüleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101102103104105>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hatip26 Liste gör
Yazar

İbrahim
Yer: Tabiki ES ES
Online Durum: Offline
  Alıntı hatip26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2013 saat 11:47
Slm
bir görüntü arıyorum hangi maçtı hatırlayamadım şöyleki diego defanstan uzun top atıyor dede gelişine ortalıyor necati gelişine vuruyor ama mağlesef gol olmuyor tv izlerken spiker gol olsa avrupai gol olacaktı falan denmişti.
pozisyonu hatırlayan arkadaşlar hangi maçtı görüntü varmı TŞKLR
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2013 saat 11:55
Alıntı yapılan hatip26

Slm
bir görüntü arıyorum hangi maçtı hatırlayamadım şöyleki diego defanstan uzun top atıyor dede gelişine ortalıyor necati gelişine vuruyor ama mağlesef gol olmuyor tv izlerken spiker gol olsa avrupai gol olacaktı falan denmişti.
pozisyonu hatırlayan arkadaşlar hangi maçtı görüntü varmı TŞKLR

Burada Oynanan ELAZIĞ Maçı Diye Hatırlıyorum; Maçın İlk Yarısının Ortalar İdi  Hava Hastanesi Tarafındaki IVESA'nın Koruduğu Kale Tarafına Olan Pozisyon du...
Yukarı
özgürözen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür ÖZEN
Yer: Turkey
  Alıntı özgürözen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2013 saat 12:06
Alıntı yapılan okankaramese

Alıntı yapılan hatip26

Slmbir görüntü arıyorum hangi maçtı hatırlayamadım şöyleki diego defanstan uzun top atıyor dede gelişine ortalıyor necati gelişine vuruyor ama mağlesef gol olmuyor tv izlerken spiker gol olsa avrupai gol olacaktı falan denmişti.pozisyonu hatırlayan arkadaşlar hangi maçtı görüntü varmı TŞKLR

Burada Oynanan ELAZIĞ Maçı Diye Hatırlıyorum; Maçın İlk Yarısının Ortalar İdi  Hava Hastanesi Tarafındaki IVESA'nın Koruduğu Kale Tarafına Olan Pozisyon du...

Geçen sezon oynanan Bursa Spor maçı.Maç 2-2 bitmişti bu pozisyon oradaydı...
Yukarı
özgürözen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür ÖZEN
Yer: Turkey
  Alıntı özgürözen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2013 saat 12:15
Alıntı yapılan özgürözen26

Alıntı yapılan okankaramese

Alıntı yapılan hatip26

Slmbir görüntü arıyorum hangi maçtı hatırlayamadım şöyleki diego defanstan uzun top atıyor dede gelişine ortalıyor necati gelişine vuruyor ama mağlesef gol olmuyor tv izlerken spiker gol olsa avrupai gol olacaktı falan denmişti.pozisyonu hatırlayan arkadaşlar hangi maçtı görüntü varmı TŞKLR

Geçen sezon oynanan Bursa Spor maçı.Maç 2-2 bitmişti bu pozisyon oradaydı...

http://www.wawsport.com/super-lig-2013-eskisehirspor-2-2-bursaspor-video_067dc2944.html Buda benden sana link :)
Yukarı
hatip26 Liste gör
Yazar

İbrahim
Yer: Tabiki ES ES
  Alıntı hatip26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2013 saat 14:12
tşkler
özgürözen26
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2013 saat 11:11
Maç özetlerinin yanında bir de , Eskişehirspor Maç Arşivleri konusu açsak güzel olabilir maçın tamamını kayıt edip burada paylaşabiliriz .
Yukarı
TOZMAN5 Liste gör
Yazar

selçuk
Yer: bostancı
  Alıntı TOZMAN5 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2013 saat 11:25
Süper lige çıktığımız sezondan beri tüm maçları nereden satın alabiliriz? Ben futbolcu futbolcu güzel hareketleri toplayıp video yapmak istiyorum..
NE MUTLU ESKİŞEHİRLİYİM DİYENE
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2013 saat 12:23
Arkadaşlar Ligtv'nin sitesinde video izleyemiyorum. Maçların özetlerini veya videolu bir haber izleyeceğim zaman video başlıyor 15-20 sn gösterdikten sonra kapanıyor bitiyor. Bütün videolarda aynı durum oluyor. Maç özetlerine bakıcam bakamıyorum. Sizde de böyle oluyormu yada bunun nedenini bilen var mı?
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2013 saat 14:01
Alıntı yapılan mkan_26

Arkadaşlar Ligtv'nin sitesinde video izleyemiyorum. Maçların özetlerini veya videolu bir haber izleyeceğim zaman video başlıyor 15-20 sn gösterdikten sonra kapanıyor bitiyor. Bütün videolarda aynı durum oluyor. Maç özetlerine bakıcam bakamıyorum. Sizde de böyle oluyormu yada bunun nedenini bilen var mı?

aynı durum bende de var. nedenini çözemedim.
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2013 saat 22:27
Alıntı yapılan ender_26esk

Alıntı yapılan mkan_26

aynı durum bende de var. nedenini çözemedim.

Böyle bir durumla karşılaştığınızda videoyu Internet Explorer'dan açmayı deneyin.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101102103104105>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır