eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 1-1 İstanbulspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 85>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Online Durum: Offline
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2008 saat 22:02
Alıntı yapılan poseidon

Arkadaşların önerisi gayet olumlu.... Bence 26.dk ya kadar stattan ses çıkmasın ve 26. dakikayla beraber Bizler inandık sizde inanın şeklinde bir bomba tezahüratla girilebilri bu tepki oldukça güzel bir tepki herkes anlar neler olduğunu....
İnşallah bu organize edilir.... Yapılırsa çokı güzel bir tepki olur...

Şahsen 26 dakikanın fazla olduğunu düşünüyorum..Çünkü gol falan olursa tutamayız kendimizi bağırırız.Ama 5 ya da 10 dk. uygundur düşüncesindeyim......Bunu tribün gruplarının yapması lazım.Zaten açıktan protestoya ayak uyduracağını zannediyorum...Altesinde açığa ayak uyduracağını sanıyorum.Nefer ve Kızılcıklınında böyle bir karar alıp ilk 10 dk.çıt çıakrmaması lazım....Yanlış hatırlşamıyorsam Nefer geçen sene 26dk.boyunca sessiz oturmuştu...
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
Yer: Turkey
  Alıntı ESES_TAMER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2008 saat 22:03
hüseyin abi böyle bir olay yanlış bence.o zamana kadar bizim futbolcular hırssız ve isteksiz top oynar.ve aksi halde bir gol yersek o zaman hiç seste çıkmaz.kaybeden yine biz oluruz.doğru değilmi Wink
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2008 saat 22:08
Alıntı yapılan ESES_TAMER

hüseyin abi böyle bir olay yanlış bence.o zamana kadar bizim futbolcular hırssız ve isteksiz top oynar.ve aksi halde bir gol yersek o zaman hiç seste çıkmaz.kaybeden yine biz oluruz.doğru değilmi Wink

Tamam o zaman 15 dakika olsun ama protesto olsun... Ben 26 yı bir simge olduğu için söyledim...:)
Yukarı
eses007 Liste gör
Yazar

Emre
  Alıntı eses007 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2008 saat 22:09
Hiçbir maçı kolay görmemek lazım ama kalan maçlara bakılırsa en kolay maçımız istanbul maçı...İnş rahat bi şekilde kazanırız ve aynı zamanda rakiplerde puan kaybeder...Kesinlikle bir şekilde tepkiyi dile getirmek lazım,, tabi uygun bi şekilde...İnş seyircisiz oynanmaz bu maç ama seyircili yada seyircisiz biz bu maçı alırızzz,, önemli olan ondan sonraki haftalar gidişatın devamını getirebilelim...
**AnaDoLu EfSaNeSi**
   **EsEs 1965**
Yukarı
muhammed Liste gör
Usta Yazar

Muhammed
Yer: Eskişehir
  Alıntı muhammed Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2008 saat 22:18
Bir şekilde tepkimizi belli etmemiz lazım. Ama destegimizide esirgememeliyiz. Çünkü bizi süper lige cıkaracak futbolcular bunlar.
www.facebook.com/pages/Eskişehirsporum/149380141891106 Destek verelim lütden
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2008 saat 22:23
ya bırakın be yine aynı senaryo bir tepki verilecekse bundan önce takım kötü oynarken verecektinki testi kırılmasın beyler belki farkında değilsiniz ama bugün bu şampiyonluk gitti şahsen artık her sene olduğu gibi kendimi sini,r krizlerine sokmuyacağım ve istanbulspor maçına değil gitmek takip bile etmiyeceğim allah aşkına verdiğimiz desteği hangi kulüp veriyorki takımına ilkel şartlarda 15 ytl ye git stadı doldur giriş çıkışlarda hayvan muamelesi gör sonra birde takım ruhsuz ruhsuz top oynasın ne kadar destek verirsek o kadar kötü oynuyorlar
Yukarı
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
  Alıntı ESES_TAMER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2008 saat 22:29
ama ben kendimi tutamıyorum çünkü kalbime yazmışım eses aşkını Cry
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2008 saat 22:30
crales arkadaşım şimdiye kadar yapmadık haklısın ama çaremiz kalmadı ne yapacaz takım sahaya çıkacak  takımı çağaracaz yumruk show yaptıracaz.ee bugüne kadar yaptırdıkta ne oldu artık kimsenin sabrı kalmadı en son çaremiz bence bu.tabi protesto sonuda çılgınlar gibi bestelere devem etmek
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2008 saat 22:31
bu maçın iki yıl önce b liginde bizi ilk 2 dışına atıp playofflara yollayan burada 1-0 kaybettiğimiz buca maçına benzemesinden çok korkmaya başladım.bu takıma ençok güvenenlerden biri olan ben bugünkü yenilgi nedeniyle değil ama ortaya konan oyun nedeniyle bu takıma güvenimi kaybettim.
Yukarı
26özkan1982 Liste gör
Yazar

özkan türk
  Alıntı 26özkan1982 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2008 saat 22:37
Arkadaşlar, her şeyede 26'yı karıştırmayalım. Allah'tan plakamız 81 değil. 10 dakika en makuldur. 10 dakika sessiz protesto dünyanın en medeni protestosudur. Tabi buna taraftar gruplarının ortak karar alması lazım. Genelde Kızılcıklı ve Altes ortak hareket ediyorda, Nefer buna uymaz bağırırsa bir anlamı kalmaz..
ASLA İPTAL ETMEYECEĞİM RANDEVUMSUN !!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 85>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,232 saniyede hazırlanmıştır