eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF)

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 25>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESerdartugsuz Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ESESerdartugsuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2008 saat 19:43
Fortis Türkiye Kupası Finali 7 Mayıs'ta İzmir'de oynanacak 15.04.2008
Fortis%20Türkiye%20Kupası%20Finali%207%20Mayısta%20İzmirde%20oynanacak

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Fortis Türkiye Kupası Finali'nin 7 Mayıs 2008 Çarşamba günü İzmir'de yapılmasını kararlaştırdı. Yönetim Kurulu, bilet ücretlerini kale arkası 5, kapalı tribün 10 ve numaralı tribün 15 YTL olarak belirledi.

İstanbul'da bugün toplanan Yönetim Kurulu, gündeminde yer alan öncelikli konulardan biri olan Bank Asya 1. Lig'de yabancı uyruklu futbolcu transferi konusunu da karara bağladı. 

Buna göre;

- Bank Asya 1. Lig'de 2007-2008 sezonu sonunda Turkcell Süper Lig'den düşen takımlar, kadrolarında bulunan sözleşmeli yabancı uyruklu futbolcuları, sözleşme süreleri sonuna kadar kulüplerinde istihdam edebilecek.

- Bank Asya 1. Lig takımları 01.01.1987 ve daha sonraki tarihte doğan iki yabancı uyruklu futbolcu ile profesyonel sözleşme imzalayabilecek, bu sözleşmelerin bitiş süresi maksimum 31.05.2011 tarihi olacak. 2007-2008 sezonu sonunda Turkcell Süper Lig'den düşen takımlar, yabancı uyruklu futbolcu kontenjanını boşaltmaları halinde bu haktan yararlanabilecek.

- Bank Asya 1. Lig takımları Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan, Türkmenistan ve Kırgızistan ülkelerinin vatandaşı olan en fazla iki futbolcu ile profesyonel sözleşme imzalayabilecek.

- Bank Asya 1. Lig müsabakalarında, 18 kişilik müsabaka isim listesine her halükarda en fazla iki yabancı uyruklu futbolcu ismi yazılacak ve müsabakalarda en fazla iki yabancı oynatılabilecek.

- 2008-2009 sezonu sonunda Turkcell Süper Lig'e yükselecek takımların, 2009-2010 sezonunda sözleşmesi devam eden yabancı uyruklu futbolcuları, kulübün Turkcell Süper Lig yabancı uyruklu futbolcu kontenjanında sayılacak.

- TFF 2. Lig'e düşen kulüplerde, sözleşmesi devam eden yabancı uyruklu futbolcular müsabakalarda oynatılamayacak. 

MHK Başkanı Oğuz Sarvan'ın sunduğu eğitim projesini onaylayan Yönetim Kurulu, hakemlerin yurtdışında yabancı dil eğitimi almaları ve hakem eğitimi için yurt dışından  hakem hocası getirilmesini kararlaştırdı.

Bir süre önce Bafra Belediyespor Kulübü'nün yaptığı başvuruyu değerlendiren Yönetim Kurulu, bu kulübün TFF 3. Lig 2. Grup'ta oynaması gereken maçlarını askıya aldı. Bu çerçevede Bafra Belediyespor'un ligde kalmasını kararlaştıran Yönetim Kurulu, ertelenen Çorumspor, Tarım Kredispor ve Artvin Hopaspor maçları ile bundan sonra oynaması gereken müsabakaları 3-0 rakiplerinin lehine tescil etti. Bu arada, sezon sonunda dört takımın düşmesi gereken bu gruptan 3 takımın düşürülmesi karar altına alındı.

Elim saldırıda hayatlarını kaybeden Bafra Belediyespor Teknik Direktörü Sedat Gezer ile Kaleci Antrenörü İsmail Kurt'un ailelerine katkıda bulunmak amacıyla, Gezer ile Kurt'un üniversite öğrencisi çocuklarına, eğitim hayatları boyunca başarılı olmaları koşuluyla aylık biner YTL yardımda bulunmaya karar verdi.

Yönetim kurulunun bir başka kararı uyarınca Bank Asya 1. Lig play-off müsabakaları İstanbul'da yapılacak. Play-off'da eleme müsabakaları 16 Mayıs, final maçı ise 18 Mayıs'ta oynanacak.

kaynak: tff.org
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2008 saat 20:13
Gençlerbirliği final oynuyor taraftarı yok ben kayserinin kazanmasını istiyorum en azından sevinecek birkaç bin taraftarı var.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2008 saat 20:58
ya bugüne kadar bu play offlar ne zaman istanbulda oynandıki bu sene birden bire istanbula alınıyor sanki türkiyede bu maçları oynatacak vilayet kalmadıda ordu ve diyarbakır gibi hemşerilerinin fazla olduğu trafik karmaşası olacak  istanbul seçiliyor bunada sezsiz kalın emi  bakın kocaelispor için farketmez kocaelinin işine gelir 1 saatlik yol banliyolarla bile binlerce taraftarı gider birde oldu olacak bu maçları karşıda oynatırlar tam olur bu yanlıştan biran önce dönülmesi veya döndürülmesi gerek sonra demedi demeyin olan bize olur
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2008 saat 18:49
                                                                                                                      futbol federasyonunun resmi sitesinde Eskişehirsporun amblemi olarak bu amblem yer alıyor. forumda daha önce defalarca kez tartışıldı. amblemimizin aslının kullanılmasının önemi. ancak bu önem federasyon tarafından bile gösterilmiyor. (bu konulara çok özen gösteren ateş abimizin gözünden kaçmış sanırımSmile)
federasyon ile iletişime geçilerek bu amblemin aslının konulmasını sağlamakta bizim görevimiz sanırım. en mantıklı yöntemde e-mail atmak gibi gözüküyor

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2008 saat 15:20
Futbol Extra Dergisinin Araştırması:

"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2008 saat 12:42
http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=28&kulupID=3
TFF 'nin resmi sitesinde takım kadrosu daha yer almamış .
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2008 saat 13:23

Türkiye Futbol Federasyonu yeni başkanı

Mahmut Özgener hayırlı olsun.

Mahmut Özgener TFF Başkanı seçildi 19.08.2008

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Olağanüstü Genel Kurulu'unda Mahmut Özgener başkanlığa seçildi. Özgener Genel Kurul'da kullanılan 216 oyun 202'sini alarak TFF Başkanı oldu. Ankara Swiss Otel'de gerçekleştirilen genel kurul toplantısında yasal çoğunluğa ulaşılarak, divan kurulu oluşturuldu. Divan Kurulu Başkanlığı'na Prof.Dr. Mehmet Helvacı, başkan vekilliğine Şekip Mosturoğlu, sekreterliklere de Fahrettin Curoğlu ve Ali Sürmen seçildiler.

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2008 saat 18:43

fb Tff'yide ele geçirmişe benziyor.

Başkan fenerli,başkan vekili fenerli.......AngryAngryAngry
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2008 saat 22:26
Süper Lig'e yeni top!

Nike'ın üstün teknolojik özelliklere sahip futbol topu "Total 90 Omni" siyah-beyaz rengi ve üzerindeki Turkcell Süper Lig logosuyla bu sene lige damgasını vuracak.

Resim   Resim

Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2008 saat 23:01
Harbiden değişik stil birşeymiş Wink Süper... Keşke siyah kırmızısı olsaydı Tongue
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 25>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır