eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Teknik Direktör Senaryoları

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 51>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2008 saat 21:46
Alıntı yapılan ES_Kadir

Sergen sıkma sen canını kuponlarını aksatma.Gece hayatında discolara barlara akmaya devam et.Reklam çekimlerinden de geri kalma.Her maçta sarı kart görmeye devam et.BJK hakkında bol bol yorumlarını yap sakın geri kalma.Senden kıymetli mi canım Metin gider Hikmet gelir o gider taklacı Yılmaz gelir yeterki sana birşey olmasın.

Bu mesajın üstüne de biraz düşünmemiz gerek aslında..Sorun sadece Diyadin değil..Gelecek hoca ile anlaşabilecek mi Sergen acaba ?
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2008 saat 21:47
Kimse gelmez arkadaş.

Camia öyle bir hale geldi ki; gelen teknik direktör için belirleyici olacak etken ne şampiyonluk hedefinde kat ettiği yol olacak, ne de Eskişehirspor gibi büyük bir camianın takımını yönetmenin sorumluluğu ya da hissi olacak.

SERGEN OLACAK SERGEN!!!

Annenim her zaman dediği gibi; SUÇ HİÇ BİR ZAMAN TEK TARAFLI DEĞİLDİR!!

Bulunduğumuz karışıklıkta madem kalemler kırılmaya başladı; Sergen ve onun gibi takımın dengesini-düzenini bozanlar da gitsin. Kombinelerde sezon başından beri rezaletler yaratan, federasyonda hakkının yenmesine ağırlığını koyamayan ve biletli taraftarlarının maç girememesine gıkı çıkamayan yönetim de gitsin o zaman!!!

Gitsin de dere geçerken at değiştirmenin nasıl akıllara zarar bir eylem olduğu yüzyıllara ibret olsun....
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2008 saat 21:50
Sergen'le anlaşabilecek mi diye düşünmeye gerek yok, Sergen'e danışmadan ya da Sergen'in onayını almadan bir hoca getirebilecek basirette olduğunu sanmıyorum yönetimin.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2008 saat 21:52
Alıntı yapılan 26-eses-26

banner yapmayın, yeni teknik direktör konusundaki gelişmelerden sizin mutlaka haberiniz vardır!

Bilgim yok da bir futbolcuyu 18'e almadığı için teknik direktörünü görevden alan bir takıma aklı başında hiç bir adam gelmez.  Gelirse ilk şartı o futbolcu gidecek olur. Bu ortama derdi imanı para olan kaşar biri gelir.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2008 saat 21:57
yeni teknik adan en geç 1-2 gün içinde gelecekmiş ama isim yok.Diyarbakır maçında takımın başında yeni teknik adam olacakmış.kimse endişelenmesin taraftara sesleniyorum Diyarbakır maçından 3 puanla döneceğiz dedi.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2008 saat 21:58
Alıntı yapılan efsane_eses

Alıntı yapılan banner

İlkeli, duruşu olan, vizyonu olan, gelecek vaad eden bir teknik direktör bizim içinde bulunduğumuz durumda olan bir takıma gelmez. Bu durumdaki bir takıma gelse gelse Yılmaz Vural gibi kaşarlar gelir.

gerçekten çok doğru yazmışsınız. en büyük endişem de bu işte. hikmet karaman'ı bilmem de, aykut kocaman'ın geleceğini hiç sanmıyorum. yeni gelen teknik direktörün de ne kadar başarılı olacağı şüpheli. hani bir söz vardır ya, "gelen gideni aratır." diye, inşallah aratmaz.

yönetim kumar oynadı bu hareketiyle. ya bizi süper lige çıkaracak bu kumar, ya da .... (devamını düşünmek bile istemiyorum)

Hikmet Karaman da gelmesin, ligde başına geçtiği her takım küme düşüyor o adamın, ne yapıyor bu yönetim, yahu 8 hafta kalmış bu şampiyonluk bu yıl gelmezse bir 12 yıl daha beklemek zorunda mı kalacağız. Yöneticiyiz diye şimdi ahkam kesenler bunun hesabını nasıl vereceklerini düşünmediler mi hiç, gidecekse Sergen de gidecek, dünkü açıklamada Diyadin büyük olan Eskişehirspor dur demişti. Doğru söyledi ama bu durumda Diyadin e yapılan gerçekten haksızlıktır. banner abinin dediği gibi, vizyonu olacak, stres yönetecek ve büyük bir hızla kaçmakta olan ipi tutacak teknik direktörü zor buluruz biz. Madem yönetim business kararlar alacak kadar kendine ve yaptığı hareketlere güveniyor, Yılmaz kaşarını geri getirirler diye korkuyorum ben bunlardan.
Hayat Aldığın Nefeslerin Toplamı Değildir! Nefes Kesen Anların Toplamıdır Hayat! Nefes Kesen Anlarda Seninleyim EsEsim!!!
Yukarı
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2008 saat 22:00
Hadi ben söyleyeyim yeni teknik direktör Aykut Kocaman...................Şaka değil...
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2008 saat 22:03
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan 26-eses-26

banner yapmayın, yeni teknik direktör konusundaki gelişmelerden sizin mutlaka haberiniz vardır!

Bilgim yok da bir futbolcuyu 18'e almadığı için teknik direktörünü görevden alan bir takıma aklı başında hiç bir adam gelmez.  Gelirse ilk şartı o futbolcu gidecek olur. Bu ortama derdi imanı para olan kaşar biri gelir.

Allah korusun kaşarlardan çok darbe yedik çok geri gittik. Umarım herkesin umutlarına cevap verecek başarıyı yakalayacak bir teknik adam gelir.
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2008 saat 22:03
Alıntı yapılan KIRMIZIŞİMŞEK26

Hadi ben söyleyeyim yeni teknik direktör Aykut Kocaman...................Şaka değil...

Aykut Kocaman gelmez. Bizim lige zaten gelmez, hele hele bu olaylardan sonra hiç gelmez. Keşke gelse..
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2008 saat 22:04
Eğer adam gibi bir teknik direktör getirmesinler and olsun maçlara felan gitmem.
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 51>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır