eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kapadokya Kupası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6869707172 74>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oturanboğa Liste gör
Yazar

emre oturanel
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı oturanboğa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 20:47
ya bırakın bu gecmişi önümüze bakalım düşüyorduk müşüyorduk biz bu sene önüne geleni devirip şampiyon olacağız o kadar siz hiç merak etmeyin ...
eskişehirsporlu doğduk eskişehirsporlu öleceğiz..
Yukarı
blackman_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 20:51
geçmişi unutacaksak 65-70 li yıllardaki başarılarımızada unutalım ozaman. Geçmişi unutmamak lazım geçmişten ders almak laızm...
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
emreaybek Liste gör
Yazar

emre
Yer: Jamaica
  Alıntı emreaybek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 21:10
Sonuçta geçmişte önemlidir, gelecekte...

Önemli olan bu hazırlık maçlarından, teknik ekibin iyi sonuç çıkarması ve gerekli tedbirleri alması...

Önümüzdeki turnuvada takım dahada oturacak, lige hazır hale gelecektir....
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 21:13
Şimşek havlu attı

2007-2008 sezonu hazırlıklarını Nevşehir'de düzenlenen Kapadokya Cup Turnuvasında oynanan özel maçlarla sürdüren Eskişehirspor, kupaya veda etti.
Çeyrek final maçında Malatyaspor ile karşılaşan Eskişehirspor, rakibi karşısında 2-0 üstün duruma geçmesine rağmen skoru koruyamadı. İlk yarının uzatma bölümünde Serdar'ın golü ile 1-0 üstün duruma geçen Eskişehirspor, ikinci yarının başında 49. dakikada Tufan ile skoru 2-0 yaptı. Bu golden hemen sonra Malatyaspor, 53. dakikada farkı bire indirdi. 70. dakikada ise penaltıdan beraberlik golünü buldu. Normal süresi 2-2 beraberlik ile biten maçta direk seri penaltı atışlarına geçildi. Penaltılarda ise Malatyaspor 5-4 galip ayrılarak kupada adını yarı finale yazdırmayı başardı. Kupa yarışında havlu atan Eskişehirspor’da Teknik Direktör Metin Diyatin siyah kırmızılı futbolculara 3 günlük izin verdi. Eskişehirspor 10-16 Ağustos tarihlerinde yine Nevşehir’de düzenlenecek olan Ürgüp Cup turnuvasına kctılmak için 7 Ağustos’ta tekrar Nevşehir’de bir araya gelecek.
Turnuva maçlarında skorun önemli olmadığını belirten Diyadin, “Bugüne kadar oynadığımız maçlarda futbolcuları görme ve oyun sistemini oturtma fırsatı bulduk. Malatya maçında istediğimiz oyunu sahaya yansıtma fırsatımız oldu. Malatya ikinci yarı yaptığı 9 oyuncu değişikliği ile oyuna ağırlığını koydu. Bizim böyle bir şansımız yoktu. Fakat sergilenen futboldan memnunum. Hazırlıklarımıza oynayacağımız özel maçlarla devam edeceğiz” dedi.
03.08.2007

sakarya gazetesi
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 21:15
Yıldız, Eriş’i suçladı

Malatyaspor'un teknik direktörü Metin Yıldız, önceki gün Adana Demirspor ile oynadıkları hazırlık maçında yaşanan tüm olayların sorumlusunun Adana Demirspor Teknik Direktörü Levent Eriş olduğunu iddia etti. Metin Yıldız, yaptığı açıklamada, Eriş'in futbol dışı hareketlerle oyuncuları kışkırttığını öne sürerek, şöyle konuştu: "Turnuva maçında Adana Demirsporlu oyuncular çok sert oynadılar. Biz 1-0 galip durumdayken maçın sonlarına doğru oyunu daha da sertleştirdiler. Adana Demirsporlu taraftarlar bazı şeyleri bahane edip taraftarımıza saldırdılar. Maç sonrası biz otele giderken bir grup taraftar otelin önünde bekliyordu. Başta Malatyasporlu taraftarlar sandık ama daha sonra Adana Demirsporlu taraftarlar olduğunu öğrendik. Döner bıçaklarıyla otobüsümüze saldırdılar. Levent Eriş ve onun gibileri futboldan uzaklaştırmak gerekiyor. O insanların kim olduğunu, buralara nasıl geldiğini de çok iyi biliyorum.''
03.08.2007
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
oturanboğa Liste gör
Yazar

emre oturanel
  Alıntı oturanboğa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 21:26
blackman ben o gecmişten değil yakın gecmişten yani bugün biten mactan bahsediyorum şanlı esesimizin gecmişini kimse silemez ama o takım futbol tarihinde bir daha kaç takım yakalar acaba...
eskişehirsporlu doğduk eskişehirsporlu öleceğiz..
Yukarı
eserdies Liste gör
Yeni Yazar

erdem
  Alıntı eserdies Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 21:32
EsES bugün süper oynamasına rağmen 2 kere öne geçtiği maçta 7-6 malup oldu. LANET OLSUN

Teksin bu alemde teksin sen değişilmezsin
Yukarı
eserdies Liste gör
Yeni Yazar

erdem
  Alıntı eserdies Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 21:33
Alıntı yapılan oturanboğa

blackman ben o gecmişten değil yakın gecmişten yani bugün biten mactan bahsediyorum şanlı esesimizin gecmişini kimse silemez ama o takım futbol tarihinde bir daha kaç takım yakalar acaba...

Yalnız bence ESES in o eski formunu yakalayACAĞINI SANMIYORUM AMA ESES Lİ OLARAK UMUT EDERİZ Kİ İNŞALLAH esesESKİ GÜNLERİNE ULAŞIR.
Yukarı
İrfan Liste gör
Deneyimli Yazar

İrfan Karapınar
  Alıntı İrfan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 21:33
Kadromuz çok değiştiği için bu maçlar takımın kaynaşması açısından önemli.Başkaca bir önemi yok.Galip gelmek elbette güzel ama daha hazırlık maçlarında veryansın etmeyelim.Takım çok iyi.Daha da iyi olacak.Defansta bir sorun var ama Zafer'in de iyileşmesiyle bu giderilecektir.Takım oturduğunda her şey daha güzel olacak ama sabretmek gerekiyor.
İrfan
Yukarı
eserdies Liste gör
Yeni Yazar

erdem
  Alıntı eserdies Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 21:35
Alıntı yapılan disasel

Hakkaten ya defans  oturuyor galiba doğru LOL

Maçı izledin mi bilmiyorum ama eses galibiyet sarhoşluğundaydı resmen ma maçı bende izlemedim o ayrı konu.Smile
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6869707172 74>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır