eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıDiyarbakırspor 1 - 0 Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101102103104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Valdez 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: AnkaraEskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 25/Mar/2008 saat 11:12

Tarihimizde ,herhalde diğer Takımlara  ve Taraftarlarına bu derece   antipatik geldiğimiz bir dönem  hiç olmadı .

Bu antipati'nin sebebini hepimiz  iyi biliyoruz .

Menfaat gereğide olsa yapılan bir yardımın  bu derece  propaganda malzemesi olarak kullanılması bugün Bizlere yol ,su ,elektirik olarak geri dönüyor!

Bu sayfalarda geçmişe dönük incelemede bulunduğumuzda  bu konu ile ilgili  herkesin yazdıkları ortada !

O tarihde  Ben ; Yapılan yardımın  gizli olmasının makbul olduğunu ,yapılan iyiliği kalkıpda Millete ilan etmeye gerek olmadığını , bu Transferlerin Shov'a dönüştürülmesinin  yanlış olduğunu ,Eskişehir Spor a yapılan Yardımın shov yapılmadanda  mutlaka Eskişehirliler tarafında bir şekilde öğrenilip ona göre taktir edileceğini  , yazmıştım tabi bunu yazan bir tek Ben değil aynı zamanda  pekçok Arkadaşımızda benzer yazılar  yazıp ,yapılanların yanlışlığını dile getirmişti lakin tabiki dinleyen kim ?

O tarihde yapılan UNAKITAN'ın katıldığı imza töreni  sadece Biz Eskişehirlilere yönelik bir Tören değildi ! O törende aynı zamanda tüm Türkiye'ye verilen bir mesaj vardı ,O mesaj ;Bizi desteklerseniz Bize oy verirseniz   karşılığını alırsız ! Yok oy vermezseniz yine karşılığını alırsınız ! deniyordu .

Bu saatten sonra bu imajı bu sezon içinde düzeltmemiz mümkün değil ,Sezonu artık böyle bitireceğiz.

D.Bakır maçı ile ilgili D.Bakır Taraftarının yaptıklarına gelince ; D.Bakır da 4 yıl kalmış D.Bakır Spor'un pek çok maçına gitmiş birisi olarak   Takımımıza ve Futbolcularımıza yapılan küfürleri şahsen  Ben garipsemedim.

Dediğim gibi orada pekçok maç izlemiş birisi olarak fb ,Gs,Bjk  de dahil olmak üzere '' KÜFÜR EDİLMEYEN ''Takım görmedim dersem yalan olmaz ! Hele hele bu takım Mardin oldumu  varya Size anam anam diyeyim !

Düşünün  Taraftarının ve Halkının yaklaşık % 70 i Gs li olan D.Bakır Sporlular bir tarihte Gs ye ve futbolcularına küfretmeyi bırakın Gs'nin Hocası  Fatih TERİM'in kafasına hamburger dahi attılar.(hamburger TERİM'e gelmişti )

Pazar günü maçta Bizim Takımıza ve Futbolcularımıza yapılan küfürlere insan üzülüyor ,birde Eskişehir'de ki maçta yaptığımız centilmenliği hatırlayınca insan biraz  daha çok üzülüyor ! 
Bunlara ilave olarak , D.Bakır Spor'un Kulüp binasında kardeş Takım olarak gördükleri Eskişehir Spor'un flamasının asılı olduğunu bilen bir kişi olarak edilen küfürlere şahsen Ben ayrı bir üzüldüm.

Lakin D.Bakır da maalesef bu hep yaşanıyor ,İnsanlar stadyuma girince  kendilerini biraz kaybediyorlar fakat bu kendini kaybette D.Bakır da çok daha abartılı oluyor.

D.Bakır Spor yıllardan beri  Devlet destekli olarak yaşayan bir Takımımız olduğu halde, bu destek nedense TÜRKİYE'nin hiç bir şehrinde  protestolarla karşılanmıyorken ,busene  siyaset sahnesinde ucuz propagandaların kurbanı olan  Eskişehir Sporumuzun başına maalesef gelmeyen kalmadı!

Siyasetçilerin Eskişehir Sporumuzu  propaganda malzemesi olarak kullanmadığı günler temennisiyle .

TÜRK'LÜK MEDENİYETLER MEZARLIĞI ANADOLU'DA DİK DURABİLMEKTİR!Uğur ankara ESES
Yukarı
ertan_aybar Liste gör
Yazar

Ertan AYBAR
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 25/Mar/2008 saat 11:34

spora siyaseti karıştıranlar utansın

Eskişehirsporumuzu buna alet edenler utansın

ama birazda sekiz aydır bıkmadan usanmadan

ısıtıp ısıtıp bunu hergün  önümüze koyan

açtığımız her sayfada spor siyaset spor siyaset spor siyaset

diye diye midemizi bulandıranlarda artık biraz utansın

lütfen ama lütfen en azından sezon sonuna kadar şu siyaseti bi unutsunlar

Yukarı
Valdez 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Direct Link To This Post Tarih: 25/Mar/2008 saat 11:42
Eskişehir Spor'u Siyasi malzeme yapıp , Kamuoyundaki  yitirdiği prestiji görmeyip hala utanmadan  dereden tepeden konuşanlar utansın .
Yukarı
ertan_aybar Liste gör
Yazar

Ertan AYBAR
Direct Link To This Post Tarih: 25/Mar/2008 saat 11:47
siz konuştukça temizleniyo ya
devam edin
8 ay daha konuşursanız tertemiz olur

Yukarı
Valdez 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Direct Link To This Post Tarih: 25/Mar/2008 saat 11:54
Alıntı yapılan ertan_aybar

devam edin

En iyisi  başımızı  Deve kuşu gibi kuma sokalım , o zaman ne konuşuruz  ! Nede Türkiye'nin bilimum Stadyumlarında  , dün sevgi ile saygı ile anılan fakat bugün sırf  Siyasete alet edildiği  için 40 yıllık efsaneye  nasıl hakaret edildiğini  duyarız   ! 

Yukarı
şimşek Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 25/Mar/2008 saat 11:59
hala bişeyler için caba harcıyorsunuzya inanamıyorum olan oldu 7 hafta daha dayanacağız işallah mutlu sona ereriz. ters bir sonuçta yönetenler ve yönetenleri yönetenler (Sergen çoşkun serkan ) nasılsa gidecekler UMUT HERZAMAN VAR
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 25/Mar/2008 saat 12:29
Alıntı yapılan ertan_aybar

devam edin
Temizlenmese bile en azından yeni lekeler gelmesine engel olur belki, kim bilir...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 25/Mar/2008 saat 12:32

ES ES taraftarlarına "müjde"

Europen reklamının ikinci versiyonunun çekimleri için klüp yönetimi ile Sergen arasında çetin pazarlıklar sonucu anlaşma sağlanmış. Camiamıza hayırlı olsun.
 Bu sadece bir şaka; maalesef gerçek payı olan anlamlı bir şaka.
 Eskişehirspor camiası bu zihniyetlerden arındırılmazsa biz ES ES taraftarı olarak bağrımıza taş basmaya devam edeceğiz.Ama asla ES ES sevdasından vazgeçmeyiz, kimse umutlanmasın.
since1965
Yukarı
şimşek Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 25/Mar/2008 saat 12:38

EVET ANLAŞMA SAĞLANMIŞ SERGEN BU FİLME KARŞILIK METİN DİYADİNİN KELLESİNİ İSTEMİŞ HA BİRDE TAKIMI COŞKUN SERKAN VE BEN YAPARIM SİZDE BİZE PARA BULUN DEMİŞLOL  UMUT HER ZAMAN VAR                                                               ŞAMPİYON ES ES

Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Direct Link To This Post Tarih: 25/Mar/2008 saat 12:40
bana kocaelinin,sakaryanın,ordunun,diyarbakırın,antalyanın ne pislikler içinde yüzdüğünü anlattırmayın.YILLAR BOYU Sefa sirmen efendinin trilyonlarca lira kulüp kasasına doldurduğunu ve CHP nin seçimi orada öyle aldığını futbola siyaseti ilk onların bulaştırdığını,türkiyenin en borçlu belediyesi olduğunu körfezliler bilmiyormu da bize laf atıyor.Ordunun bakanının maçlara nasıl müdahale ettiğini.Sakaryanın hepsinin beşiktaşlı olduğunu.Tüm türkiye biliyor ama maşallah hiçbir fotumda bunlar yazılmıyor.Biz onların önünde mahcup kalıyoruz.Hayret ya
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101102103104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır