eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTeknik Direktör Metin Diyadin

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 144145146
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
MuratN Liste gör
Deneyimli Yazar

Arabacı Murat
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 16:32
metin hocam vermiş olduğunuz alın teri için kulübüm adına teşekkür etmek isterim.. sevabıyla-günahıyla ESES için bi şeyler yapmaya çalıştınız lakin önce Antalyaspor sonra Sakaryaspor müsabakalarında Sergen' in oynamamasına hiç mi hiç anlam veremedim.
Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 16:49
Alıntı yapılan ceto26

Futbolcularımızın hiç birini bu şekilde itham etmek doğru değildir. Takımı veya hocayı sabote ettiler demek ağır bir suçlamadır, hiçbir mesnete dayanmayan iddaaları ortaya atıyorsanız  bunların somut delilleri olmalı. Biriside çıkıp yazmıştı Diyadin seneye Sakaryasporla anlaştı onun için böyle oldu diye. Şahsım adına ikisine de inanmıyorum. Dünyanın her yerinde başarısız hocanın işine son verilir. Bu kimseye itibar kaybettirmez.

sevgili ÇETİN;
metin hoca başarısız diye yollandı demişsin...ben katılmıyorum...ligin en fazla galip gelen takımı...vede halen lideri sayılır...eğer başarısız hoca arıyorsan sakaryanın hocası hüsnü özkara evlere şenlik...sakarya kartalda 2-0 önde maç 2-2 bitiyor...antalyada 1-0 önde 1-1 bitiyor...erciyes te önde mağlup oluyor...kocaelinde önde berabere bitiyor...eskişehir de önde berabere bitiyor...bu hüsnü bizde olsaydı tefe koyardık vallahi...ne korkaklığı kalırdı...ne cahilliği...birde kemal kılıç a yaptığımız gibi küfür eder kovardık...

bu takım 4-5 maçtır kötü oynuyor...buda ister istemez insanların akıllarında birçok soru işaretleri doğuruyor...hele birde kadronda tecrübeliWink oyuncun çoksa o zaman insanlar dahada işgilleniyor...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 16:59
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan kozakcı

AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryPazartesi günkü maçta açık tribünde idim ve etrafımda ki herkez metin diyadine ateş püskürüyordu siz ya esesin taraftarını bilmiyorsunuz yada camiaya tam gönül vermemişsiniz.
Eğer diyadin gönderilmeseydi  erciyes maçında taraftar yönetime istigfa derdi yada siz maçlara gitmiyorsunuz. Maçlara giden taraftarın psikolojisini gören ve son hareketleriyle adeta beni kovun deyen hocaya kal demezsiniz.Eses şampiyon olmamış banane diyadinin hocalığından geleceğinden yoksa diyadinin avukatımısınız.Diyadin ilk kovulan hoca değil başarısız olunca morinyo bile kovuluyor. Başarısız olan fatih terim olsa kovulur. Bu olayı sergene bağlamak takımı bilmemektir. Sorun sade sergen olsaydı zaten kalırdı.
Bu saatten sonra zaten gelende diyadin kalsada eses i şampiyon yapması zor. Hiç değilse playofta şansımız olur. Kemal Kılıç gönderildi deniyor. Kalsaydıda 3.ligdemi oynasaydık.  

Ben zaten Çemizgezeksporluyum. Boş zamanlarımda Eskişehirspor'u kovalıyorum.

Metin Hoca'nın gitmesine değil bizim lafımız. Bu kulüpten ilk giden hoca değil, son giden hoca da olmayacak. İtirazım gönderiliş biçimine gönderiliş gerekçesine. Hepiniz dilinize dolamışsınız takım kötü futbol oynuyordu lafını. Ondan gönderildi diyorsunuz. Takım neden kötü oynuyordu onu hiç düşündünüz mü? Acaba bu kötü futbolda suç Metin Hoca gitsin diye bilinçli olarak oynamayan bazı futbolcularda mıydı, Metin Hocadamıydı? Burada yazdık biz zaman zaman ufak ufak uyarılar. Metin Hoca'nın altı oyuluyor, önlemini alın dedik. Ama kimse önlem almadı, buralara kadar geldik. Zamanında önlem alınıp Metin Hoca da dahil herkesin kulağı çekilseydi bunları yaşamak zorunda kalmazdık.

Benim itirazım yapılan haksızlığa. Metin Hoca hata yapmıştır, yanlış yapmıştır, gitmesi gerekir. Bunların hepsine katılırım. Sesimi de çıkarmam. Metin Hoca hataları, yanlışları doğru bildiği için yapmıştır, iyi niyetiyle yapmıştır. Bu yüzden kendisine kızmam. Her insan hata yapar çünkü. Ama Metin Hoca gitsin diye takımı sabote edenlere hak veremem. Çünkü onların yaptıklarında art niyet var. Hal böyle iken Metin Hoca'nın gönderilip, takımı ikiye bölenlerin, takımı satma noktasına gelenlere birşey yapılmaması haksızlıktır. Onlara da gerekli cezalar verilse tamam derdik yönetim olması gerekeni yaptı, hep beraber alkışlardık. Bunlar uzun vadede Eskişehirspor'a zararlı olacaklar işler. Belki iyi ya da kötü bu sene süper lige çıkarız ama şu süreçte yaşananları bunları yaşayan futbolcuların zihinlerinden silemeyiz. Her an bir haksızlıkla karşı karşıya kalabileceğini düşünen insanlar da işine kendisini veremez.

Kendiniz de itiraf etmişsiniz. Metin Hoca gitmeseydi tepkileri yönetim alacaktı diye. Yani yönetim kendi hatalarının sorumluluğunu Metin Hoca'ya yükleyerek aradan sıyrılmaya çalışmıştır. Bu mantıkla nereye gidebiliriz ki? Bir adım ileri gider, iki adım gerileriz. Yönetim zamanında görevini yapmadı, önlemini almadı, işler sarpa sarınca kendi kellesini kurtarmak için hocayı yolladı. Etik midir bu davranış? Zamanında görevini yapsaydı da tüm bunları yaşamasaydık.

Eskişehirspor Metin Diyadin'i göndermekle ve gönderme gerekçesi ve şekli ile itibar kaybetmiştir. Benim için Eskişehirspor'un itibarı süper lige çıkmaktan daha önemlidir. 3. ligde oynayan İtibarlı bir Eskişehirspor'u süper ligde oynayan itibarsız bir Eskişehirspor'a her zaman tercih ederim. Sizin de bu şekilde düşünmesini beklemiyorum elbette. Ne de olsa başarı için herşeyin mübah sayıldığı bir dönemde yaşıyoruz. Pompalanan egemen kültür o. Ben geri kafalıyım ama, kazanmaktan daha önemli şeyler var benim için. Özellikle konu Eskişehirspor olunca.

Benim hayretettiğim nokta  esesi telekomspor zannediyorsunuz. Eses 10 kişinin takımı değildir. Hocalar Yönetimler gelir gider  eses 2 milyonu aşkın taraftarıyla anadoluda bir efsanedir siz eğer gemişgezeksporlu iseniz birşey demem ama ben fbgsbjk ye kafa tutmuş ve heryıl hedefi şampiyonluk olmuş bu 3.ligdede olsa böyledir. Şimdi siz esesi belediye takımları ve taraftarsız takımlarla karıştırıyorsunuz  galiba  bana oftaştan i. belediyeden
gençlerden vb.......... takımlardan hatta sakarya gibi takımlar bile esesin çeyre olamaz  bahsetme. Onlarda kulüp parası olanındır. Ama Türkiyede 5 Takımı parası olan her istediği yere çeviremez başarısızlıkta hesabını verir . Bu herkez için geçerlidir. Hoca futbolcu. Bu takım 3. Lige bile süper topçular getirmiştir neden ismine gelmiştir topçu . Burada suçlu aramaya gerek yok . Başarısız olan kovulur. Bende isterdim şu an 6 puan önde olsak diyadinde kendini ispat etse ama büyük hoca topçusunu kendine küstürerek olunmaz. Bakın fatih terim ve benzeri hocalara siz hiç tv seyretmezmisiniz. Onlar her kızdıklarını kovsalardı UEFA kupası Dünya Üçüncülüğü hayal olurdu .O futbolcular olmasaydı fatih terim bulurdu başarıyı.Büyük Hoca Futbolcuyu kaybeden değil kazanandır.Eğer yaşıtlarına söz geçiremeyeceksin ta baştan çekip gidersin parayı görüp kalmak olmaz sanki diyadin beleşe çalışıyor. Sezon başı açın yazılarımıza sergen kime ne vermiş dedik o zaman herkez öttü stadda 6 bin kişi nerde şimdi. Biz Ağustozta gördük bunu ama Türkiyede malesef popilist olacan
diyadin idaalistmiş ne idealisti aldığı takım genç takımmı hepsi futbolun sonunda sergen sanki bundan sonra top oynayacak oynayacağı 8 maç hepsi o bana diyadin değil eses idealisti lazım esesi sömürenler değil bunu diyadin için yazmıyorum tüm beleşçiler ve söze gelince olup desteğe gelince olmayanlara başkaca söze gerek yok forumunda kalitesi iyice düştü sebebi de belli. Özgürlük esese zarar noktasında durur.
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
ceto26 Liste gör
Yazar

Çetin Güler
Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 17:00
Müfit Abi;
Başarı yada başarısızlık tartışılabilir tabiki. Ben elimizdeki malzeme ve imkanlar doğrultusunda başarılı olamadığımızı düşünüyorum, siz başarılı olduğumuzu veya diğerlerininde başarısız olduğunu düşünüyorsunuz. Bunları zaten medeni bir şekilde bir çok başlık altında tartışıyoruz ve günlerce de tartışabiliriz. Fakat sağlam gerekçeler hatta deliller olmadan  futbolcuları ve hatta insanları satıcı, sabotajcı olarak nitelemek ima etmek bana yanlış geldi.
Saygılarımla... 
EfsanE
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 17:30
Alıntı yapılan kozakcı

Benim hayretettiğim nokta  esesi telekomspor zannediyorsunuz. Eses 10 kişinin takımı değildir. Hocalar Yönetimler gelir gider  eses 2 milyonu aşkın taraftarıyla anadoluda bir efsanedir siz eğer gemişgezeksporlu iseniz birşey demem ama ben fbgsbjk ye kafa tutmuş ve heryıl hedefi şampiyonluk olmuş bu 3.ligdede olsa böyledir. Şimdi siz esesi belediye takımları ve taraftarsız takımlarla karıştırıyorsunuz  galiba  bana oftaştan i. belediyeden
gençlerden vb.......... takımlardan hatta sakarya gibi takımlar bile esesin çeyre olamaz  bahsetme. Onlarda kulüp parası olanındır. Ama Türkiyede 5 Takımı parası olan her istediği yere çeviremez başarısızlıkta hesabını verir . Bu herkez için geçerlidir. Hoca futbolcu. Bu takım 3. Lige bile süper topçular getirmiştir neden ismine gelmiştir topçu . Burada suçlu aramaya gerek yok . Başarısız olan kovulur. Bende isterdim şu an 6 puan önde olsak diyadinde kendini ispat etse ama büyük hoca topçusunu kendine küstürerek olunmaz. Bakın fatih terim ve benzeri hocalara siz hiç tv seyretmezmisiniz. Onlar her kızdıklarını kovsalardı UEFA kupası Dünya Üçüncülüğü hayal olurdu .O futbolcular olmasaydı fatih terim bulurdu başarıyı.Büyük Hoca Futbolcuyu kaybeden değil kazanandır.Eğer yaşıtlarına söz geçiremeyeceksin ta baştan çekip gidersin parayı görüp kalmak olmaz sanki diyadin beleşe çalışıyor. Sezon başı açın yazılarımıza sergen kime ne vermiş dedik o zaman herkez öttü stadda 6 bin kişi nerde şimdi. Biz Ağustozta gördük bunu ama Türkiyede malesef popilist olacan
diyadin idaalistmiş ne idealisti aldığı takım genç takımmı hepsi futbolun sonunda sergen sanki bundan sonra top oynayacak oynayacağı 8 maç hepsi o bana diyadin değil eses idealisti lazım esesi sömürenler değil bunu diyadin için yazmıyorum tüm beleşçiler ve söze gelince olup desteğe gelince olmayanlara başkaca söze gerek yok forumunda kalitesi iyice düştü sebebi de belli. Özgürlük esese zarar noktasında durur.

Önceki mesajımda da dediğim gibi olaya farklı pencerelerden bakıyoruz. Felsefe farklı, düşünce tarzı farklı, yaklaşımlar farklı. Dolayısı ile boşa vakit harcıyoruz. Ayrıca ben sana kişisel olarak tek laf etmezken olayı kişileştirmen, bana laf sokmaya, küçümsemeye çalışman senle tartışmanın bir anlamı olmadığının en belirgin göstergesi. Allah herşeyi gönlüne göre versin.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 17:50

Bank Asya 1.Lig’de pazartesi akşamı oynanan Eskişehir-Sakarya maçından önce yaşanan Sergen polemiği, maçın önüne geçmiş, herkes bu olayı konuşmuştu... Karşılaşmadan bir gün sonra da Eskişehirspor yönetimi teknik direktör Metin Diyadin’in görevine son verdiğini açıklamıştı...İşte tüm bunların perde arkasında şu olaylar yaşandı; Sakaryaspor maçı öncesinde Sergen, hocası Metin Diyadin’in yanına giderek hazır olduğunu söyler. Diyadin ise, buna “Yeterli idman yapmadın. 11’de düşünmüyorum” yanıtı verir. Bunun üzerine Sergen, “Hocam sen ne diyorsun. Sezon başı anlaşma yaparken başkanın yanında, İyi olduğum her maçta 11’de saha çıkarım. Aksi takdirde Eskişehir’e gelmem’ deSen de ‘Tamam. Senin gibi bir oyuncuyu kim yedek bırakır’ dedin. Yalansa gel başkanın yanında konuşalım” der. Ancak Diyadin, buna rağmen kadroya almayınca, Sergen durumu Başkan Nebi Hatipoğlu’na bildirir. Başkan ise ‘Sakin ol, maçtan sonra gerekeni yapacağız” der ve Diyadin’in görevine son verir...

amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 18:17
Nejat Biyediç'le anlaşılıp yeni bir sayfa açılmıştır. Pazar geceden beri olup biteni tartışmayı sezon sonuna bırakmak adına başlık kilitlenmiştir.

Not: kozakcı'nın kişisel cevap hakkı vardır, kullanmak isterse özel mesaj atarak durumu bildirebilir. Cevabınız yazması için başlık açılacaktır.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 144145146

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır