eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BKŞ 8 Mart Toplantısı...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tcyx Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Çavdar
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı tcyx Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2008 saat 13:09

Öncelikle şunu belirteyim, toplantıya ben de katılmadım, çagrılmadıgım için katılmadım ama bunu bir problem olarak gormuyorum. Bu benim kendim ile ilgili bir şey. Herkes istediği gibi tepki vermek de özgürdür.
Şunu söyliyim, alınan kararları ve toplantının sebebini ve mahiyetini bilmeden yapılan yorumlar kesinlikle yanlıs olacaktır. Keşke önce Ateş Ağabey'in açıklamalarını bekleseydiniz. Bence Ateş Başkan Açıklama yapana kadar herkes yazdıklarını silsin, sonra gerekirse yine yazarsınız. Eğer siz silerseniz ben de aşağıda yazdıklarımı  sileceğim söz veriyorum.

Sevgili Remzi Abi, soyleyeceklerimin seninle hiç bir ilgisi yoktur, seni tenzih ediyorum.
Öncelikle, toplantıya çağırılmadığı için sitem edenler, BKŞ'nin işleyişini kavrayamadıklarından dolayı boyle bir tepki vermiştirler. Toplantı Çekirdek Kadro dediğimiz BKŞ'nin ilk kurucuları tarafından tertiplendi ve sadece onlar çağırıldı. Çekirdek Kadro ilk günkü yapısını halen korumaktadır bu takdir edilesi bir şeydir ve bunun sebepleri bu toplantıya bütün BKŞ 'nin çağırılmamasının sebepleri ile aynıdır. Toplantının dar bir çerçevede yapılması dogru bir iştir.

Daha önce defalarca yapılan toplantı çagrılarına, hatta arkadas sohbetlerimize  iştirak etmeyenlerin bugün çagırılmadığı için sitem etmeye hakları yoktur. Herkes önce kendini sorgulasın, "ben şartlarımı zorlayarak her toplantıya gelmeye çalıştım ve çoguna da katıldım" diyebilenlerin soyleyecekleri herseyin basımın üzerinde yeri vardır. Ama bunu soyleyemiyorsanız hiç sitem etmeyin lütfen. Ayrıca BKŞ'nin kararlarının hatta BKŞ'nin kendisinin sizi baglamadığını daha önce defalarca soylediğiniz halde bugün forumdan bunu yazmak için fırsat kollamaya gerek yoktu. Bu toplantı başlığı boyle bir şeyi açıklamak için önünüze gelen iyi bir fırsat gibi gorunse bile, bunun için tertiplenmedi. Bunu yeni birşeymiş gibi soyleme lütfen Ahmet Abi. BKŞ'nin kararlarının seni baglamadığını acık yüreklilikle soyleyebiliyorsan, senin düsüncelerinin de BKŞ'yi baglamayacagını peşinen kabul etmiş sayılırsın.

Ayrıca,
Hasan; BKŞ'yi birden fazla kez olmak üzere yolda bırakanların hatta İstanbulda ki ES ES'lilerin üzerinden para kazanma yollarını arayanların bırakın gorus bildirmelerini yaptıklarını unutup hala bu forumda yazı yazmaya devam edebilmelerini aklım almıyor. Daha iki hafta once insanları toplayarak son anda yarıda kalan organizasyon ve daha oncekiler hala aklımızda. Bizi tanımayanları biz tanırız ve olan biten unutulmuyor işte.

Bu olan bitenler büyüklerimizi boyle bir toplantıya itmiştir. İyi ki yapılmıstır.

Fatih Çavdar
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
  Alıntı loranleroy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2008 saat 13:10
Alıntı yapılan Baba

Sevgili Hasan benden bayağı bir küçük olmana rağmen(11 yaş) benim "Erdem" sahibi olduğumu anlaman güzel, ama bunu sanal da olsa dile getirme cürreti hiç "erdemli" olmamış.
Ben sükûnet derken; konunun tarafımdan uzatılmayacağını söyledim, bunu da sizlerden bekledim. Gel gör ki; algılaman pek bir yanlış. Bence artık ikimiz de bir şey yazmayalım özel mailine cebimi atıcam. Beni arayabilirsen taşıdığım erdemleri senden dinlemek isterim...
Hasan özel mail-box'ına bana ulaşacağın cebimi yazdım, küçüğün büyüğü kırması törede olmaz, beni bir ara lütfen.....
BKŞ/Au

Alper abi ile görüşerek aslında gerçekten bu tartışmanın yersiz olduğu konusunda mutabık kaldık, kendisine benim sert tavırlarıma gösterdiği anlayış, bana yaklaşımı ve abiliği için teşekkür ederim...
Yukarı
faça26 Liste gör
Yazar

hilmi
  Alıntı faça26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2008 saat 13:14
 Çekirdek Kadro ilk günkü yapısını halen korumaktadır
sevgili fatih bu çekirdek kadronun isimlerini belirtirsen sevinirim.
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2008 saat 13:22
Demekki neymiş; fevri davranışlar, maksadını aşan sözler heleki sanal ortamda yapılırsa bizleri ummadığımız noktalara getiriyormuş. Ahmet ve Remzi Bey'in tepkilearini iyice inceledikten sonra arada bir fark olduğunu görmemek mümkün değil. Biz Remzi Bey'in bu tepkiyi göstereceğini biliyorduk zaten ve Ateş abi ile konuştuk bunu... Bile bile Remzi Bey'i çağırmadık, Remzi Bey ile daha sonra konuşmak sartıyla... Fakat Ahmet'in tepkisini, özellikle "Beni bağlamaz" noktasına kadar gelen sert tepkisini anlamakta zorluk çektim ve anlayamadım da... Remzi Bey'in tepkisine karşı biz Remzi Bey'e bir açıklama yapabiliriz, fakat Ahmet'in bu fevri tepkisine nasıl bir cevap vereceğimi bilemedim.

Aslında konu son derece basit. BKŞ'yi kuran insanlar "Yahu arkadaşlar biz bu BKŞ'yi kurduk buralara kadar getirdik, peki bundan sonra ne olacak, bir şeyler yapmamız gerekli" düşüncesi çerçevesinde toplanmışlar. Bu toplantıya BKŞ'yi kuranlar dışında hiçkimse davet edilmemiştir, çünkü maksat kurucuları toplamaktı. Sonuçta davet edilen 15 kişiden sadece 5'i gelebildi her zaman olduğu gibi... Ve artık bu işin böyle gitmeyeceği, çekirdek kadro dediğimiz "varlığın" sayısının arttırılması gerektiği düşünülüp, bu tepkileri veren arkadaşlarımızın da içlerinde bulunduğu 25 kişilik bir "Çekirdek Kadro" oluşturulmasına karar verilmişti...

Şunu da hemen belirtmek istiyorum ki, bu açıklama ne bir özür açıklamasıdır ne de bir bahane... Sonuçta hepimiz birer insanız ve hata yapmak zorundayız. Sadece Peygamberler hata yapmaktan korunmuşlardır bildiğim kadarıyla... Her hata yapan arkadaşımızı silip atsa idik, kendimizle bile başbaşea kalamazdık sanırım...

Artık birbirimizi sevmeyi öğrensek, birbirimizi sevdiğimiz kadar birbirimize sahip çıkabilsek...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
tcyx Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Çavdar
  Alıntı tcyx Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2008 saat 13:24
Alıntı yapılan faça26

Çekirdek Kadro ilk günkü yapısını halen korumaktadır
sevgili fatih bu çekirdek kadronun isimlerini belirtirsen sevinirim.

Hilmi Bey, bu sorunuza Ateş Başkan daha iyi cevap verebilecektir. Onun gelip buraya bir şeyler yazmasını bekliyelim isterseniz.
Fatih Çavdar
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2008 saat 13:25
Hilmi Bey, inceliğiniz, hassasiyetiniz için yürekten teşekkürler...
Üzülecek bir durum olsa inanın biz üzülürüz. Durumumuz hiç olmadığı kadar sağlam ve güzel; buna da inanın...
Bu arada evet Hasan aradı, yanımızda olduğunu söyledi biraz gergin başlayan ama abi-kardeşçe biten bir tel görüşmesi oldu, Hasan'ı en kısa zamanda yemek için gazeteye bekliyorumWink

BKŞ/Au
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2008 saat 13:49

Gerekli açıklama yapılana kadar bu konuda yorum yapmadan beklersek birbirimizi kırmadan sonuca ulaşabiliriz. Her ne olursa olsun hepimiz aynı çatı altında aynı amaçlar uğruna mücadele ediyoruz. Bu toplantının BKŞ için hayırlı olmasını diliyorum.  

BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
  Alıntı loranleroy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2008 saat 14:03
Alıntı yapılan tcyx

Ayrıca,
Hasan; BKŞ'yi birden fazla kez olmak üzere yolda bırakanların hatta İstanbulda ki ES ES'lilerin üzerinden para kazanma yollarını arayanların bırakın gorus bildirmelerini yaptıklarını unutup hala bu forumda yazı yazmaya devam edebilmelerini aklım almıyor. Daha iki hafta once insanları toplayarak son anda yarıda kalan organizasyon ve daha oncekiler hala aklımızda. Bizi tanımayanları biz tanırız ve olan biten unutulmuyor işte. 

Bunu gerçekten okurken çok üzüldüm, ben BKŞ yi sizin bahsettiğiniz olayda sadece bir kez bütün çabalarıma rağmen sonuç alamadığım için babam yüzünden yarı yolda bırakmak zorunda kaldım, eğer benim derdim para kazanmak olsaydı o gün orda olmamam için hiç bir sebep olmazdı. Antalya maçı organizasyonu benim şuana kadar yaşadığım en büyük felaket oldu. Beceremediğim bu çalışma için herkesten çok ama çok özür diledim, İlker abiyi, Ahmet Abiyi Selahattin abiyi aradım özür diledim ve beni affettiklerini düşündüm... Ama bu yazınızı okuduktan sonra çok pişman oldum keşke o gece bir araba bulup bütün masraflarınızı ben çekseydim de bunları okumamış olsaydım, ben hiç bir zaman para konusunda kimseye bir şey söylemedim. Selahattin abiye, Vedat abiye sorabilirsiniz. Hep organizasyon yapalım gidelim gelelim dedim fiyat ne olacak dediler abi ben size fiyat söyleyemem, önemli olan para değil yeterki birlikte olalım benide aranıza alın dedim fiyatı siz belirlersiniz ben kalkıpta şu parayı isteyemem dedim. Onlarda Allah razı olsun, seni mahçup etmeyiz Hasan dediler. Tabiki dışardan böyle görünüyor olması normal ama bu şekilde bir izlenim bırakmış olmayı gerçekten istemezdim. Sizi bu şekilde bir düşünceye ittiğim için özür dilerim, ve eğer bir işe yarayacaksa Bolu deplasmanında ödenen paraların hepsini hemen iade etmeye hazırım. Benim derdim para değil, ben sadece İstanbulda tek başıma Eskişehirspor lu olmamanın mücadelesini veriyorum. Benim babam futbolla uzaktan yakında alakası olmayan birisi, benim bir abim yok, beni bu zamana kadar kimse elimden tutup maça götürmedi ve ben Eskişehir e bile senede 1 defa gidebilen biriydim. Bu kabuktan kurtulmak ve aranıza girmek için bişeyler yapmaya çalışıyorum ve haklısınız elime yüzüme bulaştırdım. Bir çok şeyi bilmeden yorum yaptığım için hatalı olduğum noktalar var, bunları sizin beni aranıza kabul etmenizle, yanımda olmanızla ve yol göstermenizle aşacağımı düşünüyorum. Ama negatif şeyler düşünülen dışlanan biri olarak kalmaktansa ben memleketimi gönlümde destekler gerekirse maçlara yalnız da giderim. Bu o kadar acı bir deneyim oldu ki benim için, kelimelerle ifade edemiyorum... Yanlış anlaşıldığım, kırdığım ve benim için olumsuz düşünceler beslemenize neden olan her nokta için hepinizden tekrar özür dilerim.
Yukarı
kubilay Liste gör
Yazar

kubilay erdelikara
  Alıntı kubilay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2008 saat 14:19
Ying%20Yang
BKŞ
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2008 saat 14:54
BOĞAZIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ...
Bir de şer gibi görünen güzellik bence; BKŞ olunca bu kadar değerli insanların daha toplantı kararları bile açıklanmadanSmile yazma ihtiyacı içinde olması. "Önemlilik" unsuru olmasa kimse tek satır yazma gereği duyar mı elbette duymaz...
7 yılda önemliliğinden kaybetmemek de anlamlı bir şey...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır