eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Deplasmana Tekneyle Gidilirmi? Neden Olmasın:))

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26mert Liste gör
Yazar

Mert Akman
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı 26mert Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2008 saat 13:55
1-Kubilay
2-Barış
3-Mert
(Bu Bir BKŞ organizasyonudur...)
KÜÇÜKÇEKMECELİ MERT AKMAN!!
BOĞAZIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
40 YILLIK CAMİANIN 20 YILLIK ASKERİYİZ... KIZILCIKLI - TATAR MUSTAFA
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2008 saat 12:02
      Sayın Moderatörler,
      Genç arkadaşlarımız deplasmana tekne ile gitmenin yolunu arıyorlar.Bunun için önce pek çok arkadaşımızın bir süredir şikayetçi olduğu "yeni konu açamamak"engelini aşmamız gerekiyor.Bu şikayet uzun zamandır(yeni forum düzeni kurulduğu tarihte) dile getirilmiş bulunmaktadır.Ciddi bir açıklama yapılması gerekli görünmektedir. 
Ateş Ülker
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2008 saat 12:32
Forumun değerli yöneticileri...
Dün BKŞ'nin Taksim'de gerçekleştirdiği bizler için önemli bir toplantı icra edildi.
Ancak konuya ilişkin (duyurum niteliğinde) başlık açamama konusunda hepimiz sıkıntı çekiyoruz. Bizler aklına gelen olur olmaz her konuyu "Hadii bi başlık açalım da bakalım millet ne diceek!" mantığıyla buraya hiç taşımadık, akıl-fikir ve kültür dünyamız da böyle bir şeye taktir edersiniz ki zaten izin vermez.
BKŞ'nin "Dünden yarına ne yapmalıyız?" teması çerçevesinde dün gerçekleştirdiği toplantıya ilişkin hepimize böyle bir hak verilmese de en azından 40 yıldır ES ES'i yaşayan değerli büyüğüm ve BKŞ Birinci Başkanı Dr. Sayın Ateş Ülker'e "FORUMA KONU AÇABİLME YETKİSİ" verilmesini rica ederim...

BKŞ/Au
Minik bir ricam olacak, ben bu foruma 2001'den bu yana yazarım. Gereksiz mütevazilik riyakârlıktan geldiği için mütevazi davranmayacağım özür dilerim; çok da güzel yazarım. Sözcük zenginliği, anlam derinliği, vb.. ögeleri forum katılımcılarına sunmak için emek sarfederken, "Benim konu açma yetkimi neden iptal ettiniz?" gerçekten merak ediyorum.
3000 bin tane haber yapmış (Türkiye'nin her yerinden!), bir kitap yazmış, ikincisini Mayıs'ta çıkaracak bir gazeteciye foruma başlık açabilme konusunda yaşadığı aciziyeti gidermek adına bir öneriniz olursa; düşünce dünyamı geliştirmek belki:) ben de üzerime düşeni ee seve seve yapayım o zaman...

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
habadin Liste gör
Yazar

HBA
  Alıntı habadin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2008 saat 12:35
ClapClapClapClapClap

Alıntı yapılan Baba

Forumun değerli yöneticileri...
Dün BKŞ'nin Taksim'de gerçekleştirdiği bizler için önemli bir toplantı icra edildi.
Ancak konuya ilişkin (duyurum niteliğinde) başlık açamama konusunda hepimiz sıkıntı çekiyoruz. Bizler aklına gelen olur olmaz her konuyu "Hadii bi başlık açalım da bakalım millet ne diceek!" mantığıyla buraya hiç taşımadık, akıl-fikir ve kültür dünyamız da böyle bir şeye taktir edersiniz ki zaten izin vermez.
BKŞ'nin "Dünden yarına ne yapmalıyız?" teması çerçevesinde dün gerçekleştirdiği toplantıya ilişkin hepimize böyle bir hak verilmese de en azından 40 yıldır ES ES'i yaşayan değerli büyüğüm ve BKŞ Birinci Başkanı Dr. Sayın Ateş Ülker'e "FORUMA KONU AÇABİLME YETKİSİ" verilmesini rica ederim...

BKŞ/Au
Minik bir ricam olacak, ben bu foruma 2001'den bu yana yazarım. Gereksiz mütevazilik riyakârlıktan geldiği için mütevazi davranmayacağım özür dilerim; çok da güzel yazarım. Sözcük zenginliği, anlam derinliği, vb.. ögeleri forum katılımcılarına sunmak için emek sarfederken, "Benim konu açma yetkimi neden iptal ettiniz?" gerçekten merak ediyorum.
3000 bin tane haber yapmış (Türkiye'nin her yerinden!), bir kitap yazmış, ikincisini Mayıs'ta çıkaracak bir gazeteciye foruma başlık açabilme konusunda yaşadığı aciziyeti gidermek adına bir öneriniz olursa; düşünce dünyamı geliştirmek belki:) ben de üzerime düşeni ee seve seve yapayım o zaman...

"Bulutlar birleşmeden şimşek çakmaz !!!"
Yukarı
habadin Liste gör
Yazar

HBA
  Alıntı habadin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2008 saat 12:38
Clap
ClapClapClapClap
Alıntı yapılan AtesUlker

Sayın Moderatörler,
      Genç arkadaşlarımız deplasmana tekne ile gitmenin yolunu arıyorlar.Bunun için önce pek çok arkadaşımızın bir süredir şikayetçi olduğu "yeni konu açamamak"engelini aşmamız gerekiyor.Bu şikayet uzun zamandır(yeni forum düzeni kurulduğu tarihte) dile getirilmiş bulunmaktadır.Ciddi bir açıklama yapılması gerekli görünmektedir. 
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
  Alıntı BLoodY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2008 saat 18:05
Sevgili Alper,
konu acamama ozelliginin nedeni ,hepimizin malum biligi uzere, baslik kirliligini engellemek, foruma uye oldugu gibi saga sola baslik acanlari engellemektir.
Ama zaten bu tur seyler yapmayacak arkdaslar icin haber verildigi/talep edildigi takdirde bu kisit kaldiriliyor. Yani sizlere ozel bir durum degil bu :)

Senin ve Ates Abi'nin aslinda baslik acabiliyor olmaniz gerekli, cunku gerekli sinirin uzerindesiniz zaten. Forum'dan çıkış yapıp(cikis butonundan) ardindan tekrar girerseniz sanirim duzelmis olacaktir.
Duzelme olmazsa bana ozelden bir mesaj atıverin, tekrar kontrol edeyim.
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2008 saat 19:00

Yeni konu aç bölümüne girebiliyorum ancak yazdıktan sonra konuyu gönder biçiminde hiçbir başlık çıkmıyor kıymetli moderatörümüz:) Yaşça haiz olman, ne sana karşı saygınlıkta yoksunluğa ne de senle bir polemiği girmeye elvermekte:) Ama gel gör ki; İstanbul'da koca BKŞ'nin muktedir olamadığı bir konu bu... Daha da samimi bir itirafta bulunmak şart gibi, bilinçli olarak mı engellendik diye kendi içimizde düşünüldü. Yani teknik bir konu gibi algılanan belki çok basit olan bu sorun; kendi adıma bende hayal kırıklığı bile yarattı.

Cumartesi günü BOĞAZIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ Taksim'de biraraya geldi ve katılımın dar kadrolu tutulduğu "meşkimiz" çok güzel geçti. Bunu elbette mail grubu içinde biz paylaştık ancak DÜŞÜNCEM ODUR Kİ; BKŞ, bu foruma her zaman katkı sağlayan ve sitenin müdavimleri tarafından takip edilen başlıktır. Şu günlerde elimiz klavyeye pek gitmese de:) Yani BKŞ'nin alıp verdiği her nefes, aynı sevdayı yaşayanlara her şey bir tarafa "psikolojik bir güç" vermektedir. Bu sebepten dolayı, BOĞAZIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ'NİN BİRİNCİ BAŞKANI DR. SN. ATEŞ ÜLKER Başkanıma başlık açma kolaylığının sağlanmasını sevgilerimle yinelerim.

BKŞ/Au
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
habadin Liste gör
Yazar

HBA
  Alıntı habadin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2008 saat 19:06
Alper, doğru tuşlara basmıyormusun yoksa ????
Bizler de elimiz tuşlarda beklemekten parmaklarımıza kramp girdi haberin ola LOL

Bu başlık altında mesajını görünce de ; "Tamam, Alper de Kocaeli deplasmanına tekne ile gitmeye karar verdi galiba" diye düşündüm.
Seni deniz tutuyordu değil mi ??? WinkTongueLOL
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2008 saat 19:10
Alıntı yapılan Baba

Yeni konu aç bölümüne girebiliyorum ancak yazdıktan sonra konuyu gönder biçiminde hiçbir başlık çıkmıyor kıymetli moderatörümüz:) Yaşça haiz olman, ne sana karşı saygınlıkta yoksunluğa ne de senle bir polemiği girmeye elvermekte:) Ama gel gör ki; İstanbul'da koca BKŞ'nin muktedir olamadığı bir konu bu... Daha da samimi bir itirafta bulunmak şart gibi, bilinçli olarak mı engellendik diye kendi içimizde düşünüldü. Yani teknik bir konu gibi algılanan belki çok basit olan bu sorun; kendi adıma bende hayal kırıklığı bile yarattı.

Cumartesi günü BOĞAZIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ Taksim'de biraraya geldi ve katılımın dar kadrolu tutulduğu "meşkimiz" çok güzel geçti. Bunu elbette mail grubu içinde biz paylaştık ancak DÜŞÜNCEM ODUR Kİ; BKŞ, bu foruma her zaman katkı sağlayan ve sitenin müdavimleri tarafından takip edilen başlıktır. Şu günlerde elimiz klavyeye pek gitmese de:) Yani BKŞ'nin alıp verdiği her nefes, aynı sevdayı yaşayanlara her şey bir tarafa "psikolojik bir güç" vermektedir. Bu sebepten dolayı, BOĞAZIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ'NİN BİRİNCİ BAŞKANI DR. SN. ATEŞ ÜLKER Başkanıma başlık açma kolaylığının sağlanmasını sevgilerimle yinelerim.

BKŞ/Au

Alper bir yerde yanlış yapıyorsun demek ki. Ateş Abinin de senin de konu açabilmeniz lazım.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2008 saat 19:12
Abi hava ve karada inan iyiyim ama Allah biliyor deniz beni tutuyor.
1 Eylül'de balık av sezonu açıldı ben de Sarıyer'den Toraklarla birlikte peşlerine takıldım; balık bereketi olacak mı olmayacak mı diye açıldım. Karadeniz'e çıktık en fazla ben deyim 3, sen de 5 mil; açıldık açılmadık: "Baba, siz bu ağı nerede atacaksınız" demeye başladım.
Sabah döndük ama .... Gerisi 14 Şubat'ta parlatırken:)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır