eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıAltay maçı deplasman organizasyonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 232425
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2010 saat 12:43
Alıntı yapılan Matador26

Arkadaşlar ben Ksk de yaşıyan bir KOYU ESKİŞEHİRSPORLUYUM

Sizden dileğim çok fazla gelmeniz ALTAY Maçına Ksk liler savaşa hazırlanıyorcasına zırhlanıyorlar.

Karşıyaka da pek sevilmem ESKİŞEHİRSPOR luyum diye Bunuda Göztepeli bir arkadaştan duydum.

Bu arada Ne kadar biletler

Hazırlansınlar, önemli değil kardeşim.
Bu arada biletleri sormuşsun. Daha ondan önce oynayacağımız Fener maçı bletleri açıklanmadıki LOL

Bu konuyu hortlanmanında bi anlamı yoktu. Yazılmasın, çizilmesin. Gitsin arkalara.
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2010 saat 12:59
Şu ana kadar hiçde öle bişe yok öyle bişe olmuş olsaydı ksk lilerden bana haber gelirdi abi sen gelme felan diye üstelik altaylılarda gelin diyor güzel mac olsun diyorlar üstelik bu tür şelerin konuşulacagı yer burası degil
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
mcaizmir Liste gör
Yazar

Çağrı
Yer: İzmir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2010 saat 13:08
peki Atatürk stadyumunun deplasman tarafına münferit nasıl gideriz bilen varmı bucadan gidecez şimdi tek gitsek sorun değil de yanımızda bizi merak eden bir çok arkadaş olacak onları daha ilk maçta korkutmamak gerekir Smile
Yukarı
eses_kayhan Liste gör
Deneyimli Yazar

kayhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2010 saat 13:18
şimdi bunları konuşmaktansa organızasyon ne zaman yapılcak ne kadar olcak ne zaman ve nerden kalkacak onu konuşmalı herkez
ölümüne eses
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2010 saat 13:25
Alıntı yapılan esesyucel

Şu ana kadar hiçde öle bişe yok öyle bişe olmuş olsaydı ksk lilerden bana haber gelirdi abi sen gelme felan diye üstelik altaylılarda gelin diyor güzel mac olsun diyorlar üstelik bu tür şelerin konuşulacagı yer burası degil

Yücel abi sende kendi adına Türkiye ile kardeşsin hee Big%20smile Bi arada ordunun bizim kardeşimiz olduğunu söylüyodun LOLLOLLOL
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2010 saat 13:32
Alıntı yapılan 26_Serdar_26

Alıntı yapılan esesyucel

Yücel abi sende kendi adına Türkiye ile kardeşsin hee Big%20smile Bi arada ordunun bizim kardeşimiz olduğunu söylüyodun LOLLOLLOL

LOLLOLLOLLOL
LOLLOLLOL
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2010 saat 13:38
Alıntı yapılan esesyucel

En son Altay maçında da gelin demişlerdi.100 tane Karşıyakalıyla beraber Smile

Maçı Altay'la oynayarız yine seferberlik ilan ederler.
Nefer
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2010 saat 13:55
Alıntı yapılan esesim-26

Alıntı yapılan 26_Serdar_26

Alıntı yapılan esesyucel

LOLLOLLOLLOL
LOLLOLLOL

Orduyla kardeş felan demedim sadece eski husumetlerin bitmesi için konuştum olması gerekende buydu hem bunda gülünecek ne var anlamış degilmim Angry
Gelelim orduya pek cok dostum kardeşim var hepsiyle olmasada akıncıların hepsini tanıyorum ordaki macda akıncıların misafiri oldum kötümü oldu
Adamlar defalarca macdan önce bizimkileri aradılar abi inşallah kötü bişe olmaz diye adam gibi  yoldan gelecekler aclar diye bişeler hazırladılar bu işler kötümü he bizim içimizdeki asmalı kesmeli kişiler olmasaydı daha farklı yerlerde olurduk bakın hele şimdi herkes bize karşı kötülüyor son olaylardan sonra şimdik ordulular bişe diyormu bize ama biz hala onlara dil uzatıyoruz
Son şeyde şudur sadece ordu degil tüm anadolu takımlarına kucak acarım ama saygı göstermeyen kim olursa olsun istanbul takımlarından ayır etmem hele son zamanlardaki olaylar yüzünden bizans dedigimiz takım taraftarları onlardan daha deli kanlı cıkdılar Angry
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2010 saat 14:20
Forum konusu Altaymaçı deplasman organizasyonu, organizasyona dair hiçbirşey yok.. Kim, ne organizasyonu yapıyor, konu dışında ilerliyor tamamen..
Yukarı
çoko Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem Güler
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2010 saat 14:34
beyler bi rahatlayın ya ne bu şiddet bu celal, gidip gelicez, bekleyen varsa da görür, beklemeyen varsa da görür
ne gerek var yazmaya çizmeye, ilk defa gidilmiyo izmire, izmire daha önce giden neyin nasıl olacağını bilir ve buraya bişeyler yazmaya gerek duymaz, daha önce gitmeyen de yazmasın şu bu olcak diye daha önce olandan farklı bişey olmayacak yani
NEFER!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 232425

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır