eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Tesisleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gullit Liste gör
Yazar

necdet dandan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı gullit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 16:46
Kongre'de Nebi Hatipoğlu'nun avukatının son dakika verdiği bir önergeyle tesislerin adının
İdris Nebi Hatipoğlu olarak anılması oylamaya sunuldu.
Kimse ne olduğunu anlamadı.Nejat Banaz üç dört defa ne diyorsunuz diye sordu. 
Sonra bir taraftar grubunun alkışlaması olay gümbürtüye gidip kabul edilmiş oldu.

Bana göre çok ayıp.En başta görgüsüzlük.
Tesislerin bütün parası spor toto ve il özel idare'den geldi.Bunu herkes biliyor.
Ondan sonra alacaklarını şişir,gelirlere temlik koy.
Ben kabul etmiyorum.Oraya hiçbir zaman İ.N.H.tesisleri demem.Ne derim
Eskişehirspor Tesisleri derim.
Bu şahıs istediği kadar oraya adını yazsın umrumda değil.
Bana göre orasının adı "Eskişehirspor Tesisleri"

Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 16:49
Alıntı yapılan gullit

Kongre'de Nebi Hatipoğlu'nun avukatının son dakika verdiği bir önergeyle tesislerin adının
İdris Nebi Hatipoğlu olarak anılması oylamaya sunuldu.
Kimse ne olduğunu anlamadı.Nejat Banaz üç dört defa ne diyorsunuz diye sordu. 
Sonra bir taraftar grubunun alkışlaması olay gümbürtüye gidip kabul edilmiş oldu.

Bana göre çok ayıp.En başta görgüsüzlük.
Tesislerin bütün parası spor toto ve il özel idare'den geldi.Bunu herkes biliyor.
Ondan sonra alacaklarını şişir,gelirlere temlik koy.
Ben kabul etmiyorum.Oraya hiçbir zaman İ.N.H.tesisleri demem.Ne derim
Eskişehirspor Tesisleri derim.
Bu şahıs istediği kadar oraya adını yazsın umrumda değil.
Bana göre orasının adı "Eskişehirspor Tesisleri"

Bana göre de "Eskişehirspor Tesisleri"
Ne şımarıkmış bu zenginler.Ne yapacaklarını şaşırmış bunlar.
Yukarı
eskisehirli2626 Liste gör
Yazar

kemal
  Alıntı eskisehirli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 17:04

Nebi başkan olmasaydı zor görürdünüz o tesisleri kimse nankör gelmesin 43 yıldır  bu kulübün çakılı bir çivisi bile yoktu. Bence nebi başkanın isminin verilmesi çok normal eses şu süperligde ise ve bu duruma geldi ise 8 yıldır bunda en büyük pay sahibi nebi başkandır

O bunca yaptıklarından sonra 4 trilyon alacağı olsun diğerleri ne yaptı kulübü hem batırdılar hemde 10-15 trilyon hep alacakları oldu ve alacaklarıda hiç bitmedi ben taraftarımızı insafa çağırıyorum.

Yaşlı Kurt
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 18:02
Alıntı yapılan eskisehirli2626

Nebi başkan olmasaydı zor görürdünüz o tesisleri kimse nankör gelmesin 43 yıldır  bu kulübün çakılı bir çivisi bile yoktu. Bence nebi başkanın isminin verilmesi çok normal eses şu süperligde ise ve bu duruma geldi ise 8 yıldır bunda en büyük pay sahibi nebi başkandır

O bunca yaptıklarından sonra 4 trilyon alacağı olsun diğerleri ne yaptı kulübü hem batırdılar hemde 10-15 trilyon hep alacakları oldu ve alacaklarıda hiç bitmedi ben taraftarımızı insafa çağırıyorum.

Nebi başkan savun savunmasına da  çok sallama.
Eskişehirspor'un ne zaman olmuş 10-15 trilyon borcu.
Daha ilk defa bu sene göreceğiz bu rakamları oda bütçe olarak.
Nebi Hatipoğlu kulübü teslim aldığında toplam borç (herşey dahil)2.500.000.-ytl idi.
Yaklaşık 10 seneden beri bir tane kongre kaçırmadım.Kongre'de açıklanan rakamlar bunlar.
Şimdi borç rakamı oldu 8.500.000.-ytl.
Şampiyonluğun ve Nebi Hatipoğlu'nun reklamının Eskişehirspor'a maliyeti toplam 6.000.000.-
ytl.Kimse tesisleri söylemesin.Buraya kulübün kasasından 1.-ytl çıkmadı.
Ama  şunu kabul ediyorum.Bir şampiyonluk için 6.000.000.-ytl çok değil.
Ben nankör değilim.Sadece Eskişehirspor üzerinden kişisel reklama karşıyım.
Hani kendisi kongre'de hiç utanmadan kürsüden dedi ya:
Kimse Eskişehirspor üzerinden reklam yapmasın diye.
Onu hatırlatıyorum sadece.
Çuvaldız hesabı önce kendine.
Yoksa Nebi Hatipoğlu'nu en başarılı başkanlardan birisi olarak görüyorum.
Benim itirazım reklama. 
Yukarı
eskisehirli2626 Liste gör
Yazar

kemal
  Alıntı eskisehirli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 18:24
Alıntı yapılan blackandred

Alıntı yapılan eskisehirli2626

Nebi başkan savun savunmasına da  çok sallama.
Eskişehirspor'un ne zaman olmuş 10-15 trilyon borcu.
Daha ilk defa bu sene göreceğiz bu rakamları oda bütçe olarak.
Nebi Hatipoğlu kulübü teslim aldığında toplam borç (herşey dahil)2.500.000.-ytl idi.
Yaklaşık 10 seneden beri bir tane kongre kaçırmadım.Kongre'de açıklanan rakamlar bunlar.
Şimdi borç rakamı oldu 8.500.000.-ytl.
Şampiyonluğun ve Nebi Hatipoğlu'nun reklamının Eskişehirspor'a maliyeti toplam 6.000.000.-
ytl.Kimse tesisleri söylemesin.Buraya kulübün kasasından 1.-ytl çıkmadı.
Ama  şunu kabul ediyorum.Bir şampiyonluk için 6.000.000.-ytl çok değil.
Ben nankör değilim.Sadece Eskişehirspor üzerinden kişisel reklama karşıyım.
Hani kendisi kongre'de hiç utanmadan kürsüden dedi ya:
Kimse Eskişehirspor üzerinden reklam yapmasın diye.
Onu hatırlatıyorum sadece.
Çuvaldız hesabı önce kendine.
Yoksa Nebi Hatipoğlu'nu en başarılı başkanlardan birisi olarak görüyorum.
Benim itirazım reklama. 

Kulübü azçok 70 lerden bu yana izlerim ve nebi hatiboğlu yada halil ünal yada ahmet sezer benim için kişiler önemli değildir. Yaptıkları önemlidir. Kulübü ilk kuranlar gerçekten o günkü şartlarda iyi para harcadılar ve iyi takım kurdular mesela istanbuldan ender inegölden ismail arca demdemden nihat atacan filan zaten en büyük futbolcularımızzda bunlar tabiki eskişehirli diğer efsanelerle o bildiğimiz efsane takım oluşturuldu  ve Türkiyeyi salladı ama malesef o günkü yönetimler bile bu fırsatı bir trabzon gibi değerlendiremedi alt yapı tesis hiç olmadı sonra geldi çattı seksenli yıllar o yıllardada takımı yiyen yiyene ve 90 lı yıllar o yıllarda malesef 3. ligi bile gördük ve 95 te ki malum hadiseleri çok kimse hatırlar imar limitedi ben sömürmedim ve sararın alacağı hala bitmiyor ve 13 trilyonlardan bahsediyor yani şimdi insaflı olup düşünmek lazım birileri hem belediyenin ve şehrin bütün imkanlarını kullanarak  takım hem düşürmüşler hemde  dolar cinsinden vereyim 13 milyon dolar zarara sokmuşlar ve bir çivi bile çakmamışlar ve hepside giderken borçlarını aldıkları gibi kimilerinin alacakları 15 yıldır bitmiyor nasıl alacaksa ve forma reklamına gelince esesli olunuyor ama bilet fiyatlarına gelince Türkiyenin en kazık fiyatlarını uyguluyorlar Şimdi Nebi Hatipoğlu ne yapmış Başkan yardımcısı iken lig B den çıkmamızda Halil Ünal kadar onunda payı var Lig A da 2 yılda takımı süper lige taşımış. Tesisler yapılmış ,Stad çamur yığını iken hiç değilse oynanacak hale gelmiş ve bunları 2 yılda yapmış ve giderken takım en az 20 trilyon gelirle bırakılmış ben nebi başkanı tanımam ancak hakkını vermek lazım kim olursa olsun körü körüne muhalefet esese yapılan en büyük yanlıştır. Bir nebi hatipoğlunun yaptığını sarar eti yapmış olsaydı şu an şampiyonlar ligini konuşur olurduk. Nebi Hatipoğlu hangi reklamını yapmış onun başkanlığında formalarda kimin reklamı var takımdan hiç birşey vermeden reklamını yapanları eleştirmek lazım onlarıda bütün eskişehir biliyor herhalde.
Yaşlı Kurt
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 20:02
evet ya nebi hatiboğlu sanki bir yalçın kılıçoğlu gibi karşılıksız bu takıma hep kendinden vermiş gibi aynı kefeye konuyor al işte 4 trilyon bildiğimiz borç birden 8 trilyon çıktı  ve çoğu kişininde söylediği gibi tesislerde öyle hatiboğlunun anlattığı gibi büyük fedakarlıklarla felan yapılmadı bir çoğu il özel idareden ve iş adamlarından odalardan karşılandı sanki sayın hatiboğlu tek başına bu tesisleri yaptırıp eskişehirspora hediye etmiş gibi bir izlenim yaratıldı bencede bu tesislere bu kulübe çok daha büyük katkılar yapmış  karşılıksız vermiş verdiğini eskişehirsporu sadece sevdiği için vermiş bir insanın ismi olabilirdi
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 20:48
Arkadaşlar tamam paralar başka yerlerden geldi.Ama Nebi Hatipoğlu olmasaydı bu tesisler de olmazdı sanki.Nebi Hatipoğlu projesini çizdirmeseydi şimdi A takım eski tesislerde PAF takım ise yine halı sahada antreman yapıyor olacaktı.
Eski başkan stadyum projesi bile çizdirdiğini söylüyordu.Devam etseydi belki de şu an "Atatürk stadyumu Anketi" yerine "Yeni Stadyumumuz" başlığı olacaktı.Ve oradan tribün grupları yeni yerlerini seçiyor olacaktı.
Yani arkadaşlar bence oraya o ismin verilmesi normaldir.Ha diğer isimler olmaz mıydı?Tabii ki olabilirdi.Ama Nebi Hatipoğlu'nun da hakkını vermek lazım.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
chESter26 Liste gör
Yazar

Alper
Yer: tatartown
  Alıntı chESter26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2008 saat 18:00
Tesislerin isminin Abdullah Gegiç Tesisleri olarak değiştirlmesini istiyorum ve birçok kişi de bunu istiyordur eminim.Herşey para değildir.fb'li Güvensoyun gitmesi için ne kadar kamuoyu oluşturulduysa bunun için de o kadar belki daha fazla baskı oluşturmak lazım.Bunu bizim değil Nebi Hatipoğlu'nun düşünmesi gerekirdi ama bence çok da geç değil.
Heryerde sadece sonuna kadar ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
oldcity35 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: KARŞIYAKA
  Alıntı oldcity35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2008 saat 18:05
Tesislerin isminin Abdullah Gegiç Tesisleri olarak değiştirlmesini istiyorum ve birçok kişi de bunu istiyordur eminim.Herşey para değildir.fb'li Güvensoyun gitmesi için ne kadar kamuoyu oluşturulduysa bunun için de o kadar belki daha fazla baskı oluşturmak lazım.Bunu bizim değil Nebi Hatipoğlu'nun düşünmesi gerekirdi ama bence çok da geç değil. ClapClap
Yukarı
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
  Alıntı ESES_TAMER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2008 saat 18:14
ClapClap
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,812 saniyede hazırlanmıştır