eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Tesisleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bad026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır
Online Durum: Offline
  Alıntı bad026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2011 saat 02:16
Alıntı yapılan Starsky

Alıntı yapılan Bidon26

duvardaki London paris munic Tokyo Hamburg yazıları ne alaka anlamadım ?

Dünya'yi fethedecegiz demek istemisler galiba

hedef koymuşlar LOL
## єѕкιşєнιя ѕєη çσк уαşαα ##
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2011 saat 11:34

Önce Eskişehirspor, şimdi Barcelona

Ülkelerin iklimlerine ve bölgenin zeminlerine göre çim tohumlarının uygulanması konusunda eğitim alan ve bu konuda Türkiye'deki birçok spor kulübüne yardımcı olan Eskişehirspor Stat Müdürü Tarık Uslu, İspanya'nın ünlü kulübü Barcelona'dan davet aldı.

Önce%20Eskişehirspor,%20şimdi%20Barcelona

Uslu, 11 yıl Eskişehirspor'da tesisler sorumlusu olarak görev yaptığını, son 3 yıldır da stat müdürlüğü görevini yürüttüğünü söyledi.

Çocukluğundan beri çim tohumu yetiştiriciliği konusunda araştırma yaptığını ve bu konuda eğitim aldığını belirten Uslu, bununla ilgili İngiltere ve Hollanda'da seminerlere katıldığını kaydetti.

Türkiye'de saha zeminlerinin ve çimlerinin çok sorunlu olduğunu ifade eden Uslu, şöyle konuştu:
''Ülkelerin iklimlerine ve bölgelerin zeminlerine göre çim tohumlarının uygulanmasına yönelik eğitim aldım. Zemin ve çim çok sorunlu bir konu, bir bebeğe bakar gibi bakmanız lazım. Eskişehir'in zeminini görüp beğenen diğer kulüp yöneticileri beni statlarına davet edip yardım istiyor. Gidemediğim yerlerde ise telefonla bilgi vermeye çalışıyorum. 'Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş' gibi Spor Toto Süper Lig takımlarının büyük çoğunluğuyla görüştüm. Tohumun hangi zemine hangi oranda uygulanması konusunda toplantılara katıldım. Neyin nasıl yapılması konusunda bilgiler verdim. Özellikle kentin iklimine uygun çim tohumlarını önerdim.''

Eskişehirspor sahasının çimlerinin İspanya'daki Nou Camp Stadı'ndaki çimlerle aynı olduğunu anlatan Uslu, ''Eskişehirspor sahasının çimleri Edirne'nin İpsala ilçesinde yetişiyor. Barcelona stat yetkilileri de saha çimini İpsala'dan aldı. Çünkü o bölgenin iklimine uygun çim, İpsala'da yetişiyordu. Bunun yanında Eskişehirspor sahasındaki kaliteyi öğrenen Barcelona stat yetkilileri beni İspanya'ya davet etti. İspanya'ya gidip yetkililerle bilgi alış verişinde bulunacağım'' dedi.

-''ESKİŞEHİRSPOR SAHASI TÜRKİYE'DE TEK''-
Uslu, Eskişehir Atatürk Stadı'na kanal sistemi yaptığını dile getirerek, ''Bu proje tamamen bana ait. Yaptığım drenaj sistemi sayesinde 90 dakika boyunca yağmur yağsa bile sahada su durmuyor. Bu sistem şu an sadece Eskişehir'de var. Eskişehirspor sahası Türkiye'de tek. Bu sistem Türkiye'deki diğer statlarda da uygulansa zemin sorunu kalmaz'' diye konuştu.

ajansspor..

Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
alabucak Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Turkey
  Alıntı alabucak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2011 saat 11:39
helal olsun.işinin sorumluluğunu bilen birisi var kulüpte.
ŞİMŞEK
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2011 saat 11:52
Vay tarık kardeşim okurken gözlerim yaşarmadı dersem yalan olur. Helal olsun kardeşim sana çok dolaştık senle aynı mahallede kısa pantolanlarla şimdi barcelonayı bilem dize getirceksın helal sana :))
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
ömer_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ömer_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2011 saat 11:57
Helal olsun.Gurur duyduk Tarık abiyle.

Bu arada Camp Nou'nun üstünü kapatmayan utansın
Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2011 saat 11:59
Alıntı yapılan uyanik88

Ülkelerin iklimlerine ve bölgenin zeminlerine göre çim tohumlarının uygulanması konusunda eğitim alan ve bu konuda Türkiye'deki birçok spor kulübüne yardımcı olan Eskişehirspor Stat Müdürü Tarık Uslu, İspanya'nın ünlü kulübü Barcelona'dan davet aldı.

Eski müdürün görevine Tarık Uslu getirilince olay olmuştu. Başkan akrabasını vs.. getiriyor denilmişti. Barcelona'dan davet alındığına göre Tarık Uslu'yu işbaşına getirmenin ne kadar doğru bir karar olduğunu gördük. Geçen sezon ki zemin Türkiye'nin en iyi zeminiydi. Bu sene de yine en iyi zemin olmaya adaydır.

Tebrikler sayın UsluClap
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2011 saat 12:01
Alıntı yapılan inadına_eses

<H1>
<DIV =habericbaslik>Önce Eskişehirspor, şimdi Barcelona</H1>
<P =byline2>Ülkelerin iklimlerine ve bölgenin zeminlerine göre çim tohumlarının uygulanması konusunda eğitim alan ve bu konuda Türkiye'deki birçok spor kulübüne yardımcı olan Eskişehirspor Stat Müdürü Tarık Uslu, İspanya'nın ünlü kulübü Barcelona'dan davet aldı.

<DIV id=resim_cerceve =cerceve>Önce%20Eskişehirspor,%20şimdi%20Barcelona

<DIV =cerceve>
<P id=font_text =txt>Uslu, 11 yıl Eskişehirspor'da tesisler sorumlusu olarak görev yaptığını, <A name=aspx1><FONT style="BORDER-BOTTOM: #ee6603 1px solid; COLOR: #ee6603" =ADPop>son</A> 3 yıldır da stat müdürlüğü görevini yürüttüğünü söyledi. Çocukluğundan beri çim tohumu yetiştiriciliği konusunda araştırma yaptığını ve <A name=aspx1><FONT style="BORDER-BOTTOM: #ee6603 1px solid; COLOR: #ee6603" =ADPop>bu</A> konuda eğitim aldığını belirten Uslu, bununla ilgili İngiltere ve Hollanda'da seminerlere katıldığını kaydetti. Türkiye'de saha zeminlerinin <A name=aspx1><FONT style="BORDER-BOTTOM: #ee6603 1px solid; COLOR: #ee6603" =ADPop>ve</A> çimlerinin çok sorunlu olduğunu ifade eden Uslu, şöyle konuştu: ''Ülkelerin iklimlerine ve bölgelerin zeminlerine göre çim tohumlarının uygulanmasına yönelik <A name=aspx1><FONT style="BORDER-BOTTOM: #ee6603 1px solid; COLOR: #ee6603" =ADPop>eğitim</A> aldım. Zemin ve çim çok sorunlu bir konu, bir bebeğe bakar gibi bakmanız lazım. Eskişehir'in zeminini görüp beğenen diğer kulüp yöneticileri beni statlarına davet edip yardım istiyor. Gidemediğim yerlerde ise telefonla bilgi vermeye çalışıyorum. 'Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş' gibi Spor Toto Süper Lig takımlarının büyük çoğunluğuyla görüştüm. Tohumun hangi zemine hangi oranda uygulanması konusunda toplantılara katıldım. Neyin nasıl yapılması konusunda bilgiler verdim. Özellikle kentin iklimine uygun çim tohumlarını önerdim.''Eskişehirspor sahasının çimlerinin İspanya'daki Nou Camp Stadı'ndaki çimlerle aynı olduğunu anlatan Uslu, ''Eskişehirspor sahasının çimleri Edirne'nin İpsala ilçesinde yetişiyor. Barcelona stat yetkilileri de saha çimini İpsala'dan aldı. Çünkü o bölgenin iklimine <A name=aspx1><FONT style="BORDER-BOTTOM: #ee6603 1px solid; COLOR: #ee6603" =ADPop>uygun</A> çim, İpsala'da yetişiyordu. Bunun yanında Eskişehirspor sahasındaki kaliteyi öğrenen Barcelona stat yetkilileri beni İspanya'ya davet etti. İspanya'ya gidip yetkililerle bilgi alış verişinde bulunacağım'' dedi. -''ESKİŞEHİRSPOR SAHASI TÜRKİYE'DE TEK''- Uslu, Eskişehir Atatürk Stadı'na kanal sistemi yaptığını dile getirerek, ''Bu proje tamamen bana ait. Yaptığım drenaj sistemi sayesinde <A name=aspx1><FONT style="BORDER-BOTTOM: #ee6603 1px solid; COLOR: #ee6603" =ADPop>90</A> dakika boyunca yağmur yağsa bile sahada su durmuyor. Bu sistem şu an sadece Eskişehir'de var. Eskişehirspor sahası Türkiye'de tek. Bu sistem Türkiye'deki diğer statlarda da uygulansa zemin sorunu kalmaz'' diye konuştu.

</IMG>ajansspor..
<DIV =cerceve> 

Teşekkürler vede Tebrikler
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2011 saat 13:25
Helal olsun gurur duyduk
birde şu stadyumu yaptıran olsa
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
EyupCelt Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyup
Yer: ESKİŞEHİR ! ! !
  Alıntı EyupCelt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2011 saat 18:09
Yahu beleş bilgi vermesin öyle..LOL..Barcelona bi en azından 1 milyon uero falan para çıksın..Boru değil Nou Camp Stadı'nın çimleri hakkında bilgi vercek adam..Big%20smile..Ne olursa olsun bilgi önemli bişeydir..Big%20smile Hadi Barça .. Pamuk eller cebeee..Big%20smile
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2011 saat 17:03
Tesislerimizin girişindeki tabela çok güzel ve büyük olmuş yönetimi tebrik etmek gerekir.
Ama bir eksik var büyük bir Türk Bayrağı ve Eskişehirspor bayrağı konulması gerekir diye düşünüyorum...
Yetkililere iletebilecek var mı bu konuyu...
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır