eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıEskişehirspor :1- Antalyaspor:1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 73747576>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 01:28
bu maçı hatırladıkça bir kötü oluyorum ya...
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
BÜYÜKKİŞİ Liste gör
Yazar

mustafa BÜYÜKKİŞİ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 01:50
selam dostlar
şampiyonluk yolunda birlik ve beraberliğe en ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde rakip takımlar hakkındaki gereksiz tartışmalara lütfen artık son verelim  biz kendi işimize bakalım.maç esnasında takımı ve taraftarı nasıl ateşlendiririz bunları konuşalım.Ben açık trübünde maçları izleyen biriyim.Gruplar kendi arlarında tezahürat yapıyor inanın çok cılız kalıyor.Kısa dörtlüklerle Açık tribün ve kapalı tribünün yaptığı tezahüratlar daha gür çıkıyor.Kızılcıklıdaki tribün lideri arkadşların bu konuyu dikkate almalarını önemle rica ediyorum.Kendi yazdığım aşağıdaki dörtlüğü beğenilerinize sunuyorum.İkili tüm stad söylediğinde beğenileceğini umuyorum.

Cehennemim yerini ne soruyorsun
İçindesin işte görmüyormusun
Bu alemin kralını tanıyormusun
Söylesene herkes gibi korkuyormusun

Böyle bir taraftar söyle nerede
Yediden yetmişe Eskişehirde
Şampiyonluk yakışır şanlı Esese
Alayınız durduramaz bizi bu sene

Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 02:39
 Arkadaşlar ben nasıl desem hayatımda yalan söylemedim diyen insanlar vardırya onlardan biriyim söyleyemiyorum kızarıyorum ne yaptıysam ne ettiysem yaptım ettim derim olacağı varsa olsun kopacağı varsa kopsun.Ama antalyalılar eğer körfezlilerin dediği gibi yalan söyleyerek ara bozmaya çalışıyorlarsa bunun adını siz koyun.Biz yaptığımızın ettiğimizin arkasındayız ama neden antalyalılar yaptıklarının ettiklerinin sövdüklerinin arkasında durmuyorlar birde üstüne iftira atıyorlar biz söversek sövdük deriz ama sövdüler dedirtmeyiz.Ayıp ya sadece ayıp sorunları varsa gelip bize söylesinler yanlarına insan çekmeye çalışmasınlar.
S.nalbant
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 08:43
göreceğiz antalya kocaeli dostluğunu bu haftaki antalya kocaeli maçının skoru ne olursa olsun iki takımda esese çalışmış olacak.Kartaldan 3 puanla dönerse eses antalya kocaeli beraberliği bizi lider yapar.antalya yenerse kocaeli baya bi geri düşer zor ama kocaeli galibiyetinde ise antalya liderlikten olur.dahada belini doğrultamaz.....aynı şekilde kocaelide yenilirse belini doğrultamaz.bu haftalar dananın kuyruğu kopacak.büyük ihtimal kocaeli dost dost diye haykırdığı maçlarında nameler çektiği antalyadan iyi bi dost kazığı yiyerek görecek...
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 09:28
arkadaşlar antalyaspor maçında yapılan küfürler ve dışarıda olanlardan  okadar utandımki bizim taraftarımız bu olamaz büyük eses herkezin sevdiği kıskandığı eses taraftarı bu olamaz  maçın başından sonuna kadar ağza alınmayacak küfürler eskişehir büyüktür küfür etmez diyoruz ana avrat düz gidiyoruz biz nezaman sahamızda arabaları  taşladık bize yakıştımı büyüklüğümüzü takımımızı olanca gücüyle bağırarak desteklemeliyiz heryerde düşman kazanıyoruz kardeş olmayabilirsin ama dost olmak kötümü sakarya antalya karşıyaka ordu habire düşman kazanıyoruz bu küfürler ve olayların tek nedeni taraftar derneği başkanıda dahil tüm grup reislerinin görevlerini iyi yapmamalarıdır. nerde rahmetli dernek başkanı şaban üner  nerde davulcu ismail
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 10:50
Alıntı yapılan İSMAİL26

arkadaşlar antalyaspor maçında yapılan küfürler ve dışarıda olanlardan  okadar utandımki bizim taraftarımız bu olamaz büyük eses herkezin sevdiği kıskandığı eses taraftarı bu olamaz  maçın başından sonuna kadar ağza alınmayacak küfürler eskişehir büyüktür küfür etmez diyoruz ana avrat düz gidiyoruz biz nezaman sahamızda arabaları  taşladık bize yakıştımı büyüklüğümüzü takımımızı olanca gücüyle bağırarak desteklemeliyiz heryerde düşman kazanıyoruz kardeş olmayabilirsin ama dost olmak kötümü sakarya antalya karşıyaka ordu habire düşman kazanıyoruz bu küfürler ve olayların tek nedeni taraftar derneği başkanıda dahil tüm grup reislerinin boş beleş olan insanlardır nerde rahmetli dernek başkanı şaban üner  nerde davulcu ismail

Ne diyosun kardeşim sen.Sen bu taraftarın nelere maruz kaldığını hangi şartlarda deplasmanlara gittiğini üç kuruş otobüs parasını nasıl topladığını,oralarda nasıl taşlandığını,7 sülalesine ne küfürler yediğini bilmeden yazıyorsun.Çekirdekçi taraftar bu foruma girip de taraftarı küçültücü yazı yazmasın.
Sen kimsin ya dernek başkanlarına böyle sallıyabiliyorsun.Hayret bir şey.

Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 11:18
Bu maçla ilgili asıl çözülmesi gereken olay şudur.Antalya taraftarı girer girmez bütün stadı küfüre başlatan Karşıyaka maçında bile olmayan olaylara sebep olan ve staddakileri olay çıkması için  dolduran kimlerdir!!! Birileri barutu fitilledi ki olaylar bu kadar büyüdü..Yoksa olay çıksa Karşıyaka maçında çıkardı...
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 11:57

Ne diyosun kardeşim sen.Sen bu taraftarın nelere maruz kaldığını hangi şartlarda deplasmanlara gittiğini üç kuruş otobüs parasını nasıl topladığını,oralarda nasıl taşlandığını,7 sülalesine ne küfürler yediğini bilmeden yazıyorsun.Çekirdekçi taraftar bu foruma girip de taraftarı küçültücü yazı yazmasın.
Sen kimsin ya dernek başkanlarına böyle sallıyabiliyorsun.Hayret bir şey.

[/QUOTE]
ben taraftarım serseri değilim arabaların camlarınımı kıralım adammı dövelim deplasmana giderken dükkanlarımı talanlayalım sizmisiniz gerçek taraftar bu foruma kültürsüz insanlar eskişersporluyum deyipte 1 kişiye 15 kişi girip döven çapulcular yazı yazmasın biraz akıllanın 40 yılda kazandığımız itibarı 1 yılda kaybettirmeyin başkanın dediği gibi kavga edicekseniz olay çıkaracaksanız gelmeyin maçlara toplam 500 kişi bile değilsiniz siz maçlara gelmezseniz korkmayın bu çekiroekçi taraftar takımınıa gereken desteği verir. eskiden tek bir ayder vard ve tüm stad destek veriyordu.ı
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
red_kızılcıklı Liste gör
Yazar

tanju
Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 12:08

Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 12:28
Alıntı yapılan İSMAİL26

ben taraftarım serseri değilim arabaların camlarınımı kıralım adammı dövelim deplasmana giderken dükkanlarımı talanlayalım sizmisiniz gerçek taraftar bu foruma kültürsüz insanlar eskişersporluyum deyipte 1 kişiye 15 kişi girip döven çapulcular yazı yazmasın biraz akıllanın 40 yılda kazandığımız itibarı 1 yılda kaybettirmeyin başkanın dediği gibi kavga edicekseniz olay çıkaracaksanız gelmeyin maçlara toplam 500 kişi bile değilsiniz siz maçlara gelmezseniz korkmayın bu çekiroekçi taraftar takımınıa gereken desteği verir. eskiden tek bir ayder vard ve tüm stad destek veriyordu.ı
[/QUOTE]

Eskişehirspor taraftarının On Binlerce kişi olduğu hatta Yüzbinler olduğunu biliyoruz. Peki 500 kişiden bahsediyorsunuz. On Binler veya Yüz Binler o 500 kişiye birşey yapmıyorsa büyüklük nerede kaldı.. Yada kendi adınıza bazı şeyleri önlemek için ne yaptınız ?
Ben tamamen tarafsız bir kişi olarak yazıyorum.. Gereken desteği çekirdekçi dediğiniz tayfa verir diyorsunuz ama Antalyaspor'a küfür edenler arasında çekirdekçi dediğiniz kişilerde bulunuyordu.. HAtta Açık Tribünde Maviş Erkan bir kaç defa susturmayı denese bile başaramadı..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 73747576>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır