eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BKŞ/Antalyaspor Maçı Etkinliği

Cevapla Cevapla Sayfa  123 8>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
Online Durum: Offline
  Alıntı loranleroy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: BKŞ/Antalyaspor Maçı Etkinliği
    Tarih: 14/Şub/2008 saat 13:38
Arkadaşlar, BKŞ başkanı Selahattin abi ile görüştüm.. BKŞ olarak böyle bir organizasyon yapabileceğimizi belirtti.. Katılıma göre netleşecek organizasyonumuz için konuyu açmak istedim. Katılmak isteyen arkadaşlarım isimlerini oluşturacağımız listeye ekleyebilirler, organizasyon ayrıntıları daha sonra açıklanacaktır.
Büyük ihtimalle Pazar Sabah yola çıkacağız.
Yukarı
lonal Liste gör
Yazar

Levent
Yer: Madagascar
  Alıntı lonal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2008 saat 20:26
Ben pazar calistigim icin katilamayacagim.
www.unieses.org/ÜNİESES/Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Görmesek Bile O Günleri
Seviyoruz ESESİM İlk Günkü Gibi
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2008 saat 20:33
Bu organizasyon için de başarılar dilerim.

# Direnmüdavim....

Yukarı
tkolca Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga KOLCA
Yer: istanbul
  Alıntı tkolca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2008 saat 23:04
başlığın açılması biraz geç kalınmış gibi.hafta başı planın yapılması gerekirdi diye düşünüyorum.ben işim dolayısıyla bu hafta gidemiyeceğim.buradan gidecek herkese iyi seyirler....
Yukarı
zafer__26 Liste gör
Yazar

zafer
Yer: Turkey
  Alıntı zafer__26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2008 saat 23:15
ben esk de olacağım eğer gelen olursa esk de görüşmek üzere
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2008 saat 23:22

Tümay ve ben varız burdan gidicek.

ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
  Alıntı loranleroy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 10:06
Alıntı yapılan Rasputin

Tümay ve ben varız burdan gidicek.

O halde Listemiz 3 kişi şuanda;

1-) Hasan
2-) Ufuk
3-) Tümay
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
  Alıntı es-be-eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 10:30
Ben de trenle gidiyorum. Boğaziçi 10 Ytl.
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
sazaklı Liste gör
Yazar

Ahmet YÜZER
  Alıntı sazaklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 10:44
Alıntı yapılan loranleroy

Arkadaşlar, BKŞ başkanı Selahattin abi ile görüştüm.. BKŞ olarak böyle bir organizasyon yapabileceğimizi belirtti.. Katılıma göre netleşecek organizasyonumuz için konuyu açmak istedim. Katılmak isteyen arkadaşlarım isimlerini oluşturacağımız listeye ekleyebilirler, organizasyon ayrıntıları daha sonra açıklanacaktır.

Kardeş,umarım yeterli sayıya ulaşırsın ama bu saatten sonra çok zor gibi geliyor bana.Çok geç karar alınmış bir organizasyon.
Kalsada son nefes yinede ES-ES
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
  Alıntı loranleroy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 12:54
Alıntı yapılan sazaklı

Alıntı yapılan loranleroy

Kardeş,umarım yeterli sayıya ulaşırsın ama bu saatten sonra çok zor gibi geliyor bana.Çok geç karar alınmış bir organizasyon.

BKŞ de son zamanlarda bir kopukluk var, BKŞ ye yeni katılmış biri olarak bana düşmeyeceğini düşündüğüm için bu zamana kadar bekledim, geç kaldık biliyorum ama geçen hafta Malatya maçına münferit gittim, eminim bu hafta olacağı gibi BKŞ den giden birçok arkadaşım vardı. Birlikte gitseydik daha iyi olurdu ama kısmetdeğilmiş. Bundan sonraki maçlara hep birlikte gidebilmeyi diliyorum..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 8>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır