eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2007-2008 Sezonu Mehmet Yılmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6789>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sevdalımeses Liste gör
Yazar

Deniz GÜNGÖR
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı sevdalımeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2008 saat 20:07
Alıntı yapılan ozi_es26

Alıntı yapılan emrah_eli

bende mehmet yıldız zannetmiştim...

Oldu olucak sağ açığada Mehmet Topuz'u alalım.Çoşkun'un yanına Gökhan Ünal'ı.LOL
Hayır olsun.İnşallah faydalı olur.
seneye süper lige çıkınca onlarıda alırız. vermesin bakalım kayseri bizede assınlar resimleri bilboartlara.Thumbs%20Up
senin sevdan benim sabıkam esesim...
Yukarı
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
  Alıntı dayz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2008 saat 23:42
hayırlı olsun
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......
Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
  Alıntı eses260 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2008 saat 14:34
Birde seni görsek iyi olur ama şu sıralar risk almak ta zor
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
salca Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

alper
Yer: Bulgaria
  Alıntı salca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2008 saat 18:52
_popupControl(); artık seni görmek istiyoruz defansta.. bu adam sakat mı nerelerde bilen varmı acaba?
no signature..just for eses..
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2008 saat 19:17
yönetimin son dakikada laf olsun diye yaptığı bir transfer oldu bence mehmet yılmaz. hani olur da 2 defans oyuncumuz sakatlanır falan, bir ihtimal onun yerine oynar diye. ama ilk yarıdan şu defansımızın en aksayan yerimiz olduğu belliydi. sadece bir maç izleyen biri bile rahat bu yorumu yaptı. ama yönetim gitti, klübede oturacak adam aldı. üzülerek söylüyorum ki eses'in defansını 2. lig dahil hiç bu kadar kötü görmemiştim.
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2008 saat 19:55
Acaba bu futbolcu neden alındı, nerelerde, yoksa böyle bir futbolcu hiç mi olmadı, bizi mi kandırdılar? Bir anlayabilsek...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
tatarugur Liste gör
Yazar

ugur
Yer: kırım/Eskişehir
  Alıntı tatarugur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2008 saat 20:00
Adı: Mehmet
Soyadı: Yılmaz
Oynadığı mevki: Defans
Oynadığı kulupler: Trabzon,akçabat. Ben bukadarını biliyorum.
Hiç forma giymediği için tanımıyoruz.Transfer komitesi izledi onlar son dakika transferi olarak yaptı.Peki bu adam nerelerde?Bu adamı Metin hoca hiç denedimi hayır.İşine yarayacak biri olabilirmi??????
KALSADA SON NEFES OLUMUNE ES-ES
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2008 saat 20:02
Odunpazarı ile yaptığımız hazırlık maçında forma giymişti yanlış hatırlamıyorsam ondan beri oynamadı sanırım.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
salca Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

alper
Yer: Bulgaria
  Alıntı salca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2008 saat 02:19
_popupControl(); bence sakat da degil gönderildi bence yoksa hic deglse yedeklerde olurdu..
no signature..just for eses..
Yukarı
esroot Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan Cantaş
  Alıntı esroot Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2008 saat 08:33
Kadro zenglinliği olması açısından son dakikada alınmış bir oyuncu. Kadro bulması da zor.
Kalsada son nefes yinede Es-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6789>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır