eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2007-2008 Sezonu Mehmet Yılmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı dolpinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2008 saat 14:46
Hayırlı olsun Mehmet YILMAZ...
Yukarı
gunman26 Liste gör
Yeni Yazar

muharrem
Yer: Turkey
  Alıntı gunman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2008 saat 15:31
inşallah hayırlı olur. Bencede gereki bir tranferdi. Fizik olarak sağlam gibi duruyor:)
Yukarı
Gaul Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Cem
  Alıntı Gaul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2008 saat 15:57

transferde iyi işler yaptık umarım formanın hakkını verir. Hoşgeldin

http://tozluansiklopedi.blogspot.com/2011/10/kaos.html
http://twitter.com/#!/yicik
Yukarı
ESESerdartugsuz Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
  Alıntı ESESerdartugsuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2008 saat 17:00
Alıntı yapılan eseschicago

Toplama takimla superlig'e cikalim da ondan sonrasi Allah Kerim! mi?

erkut abi...
profilinde 1952 doğumlu yazıyor yani 55 yaşındasın. ve ESES'imle ben doğmadan önce tanışmışsın büyük ihtimalle. bu bağlamda ya bu yorumu sen yazmadın yada ESES'imi yeni takip etmeye başladın...

toplama takım demişsin...

ben yirmi yıldır bu takımın peşindeyim ve inan bana son 12-13 yıldır bu kadar tutarlı oluşturulmuş bir ESES görmedim. senin toplama takım dediğin 95-96 sezonunda 1. ligteki takımdır yada 95-96 sezonundan sonra 7-8 yıl boyunca 2. ligte oynamış kadrolarımızdır. yani demek istediğim son 2-3 yıldır çok iyi kadrolar kuruyoruz. topluyoruz demiyorum dikkat!!! kuruyoruz...saygılar...

ayrıca mehmet kardeşimiz takımımıza hayırlı uğurlu olsun...sakatlıksız cezasız bir sezon diliyorum...başarılar...
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-metu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2008 saat 17:40
hayırlı olsun...
Yukarı
esesezer Liste gör
Yazar

sezer kahraman
  Alıntı esesezer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2008 saat 18:08
BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR  camiasına hoşgeldin MEHMET YILMAZ hayırlı olsun.ClapClap
Yukarı
emrah_eli Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: İzmir
  Alıntı emrah_eli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2008 saat 18:26
bende mehmet yıldız zannetmiştim...
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2008 saat 18:57
Alıntı yapılan ESESerdartugsuz

Alıntı yapılan eseschicago

Toplama takimla superlig'e cikalim da ondan sonrasi Allah Kerim! mi?

erkut abi...
profilinde 1952 doğumlu yazıyor yani 55 yaşındasın. ve ESES'imle ben doğmadan önce tanışmışsın büyük ihtimalle. bu bağlamda ya bu yorumu sen yazmadın yada ESES'imi yeni takip etmeye başladın...

toplama takım demişsin...

ben yirmi yıldır bu takımın peşindeyim ve inan bana son 12-13 yıldır bu kadar tutarlı oluşturulmuş bir ESES görmedim. senin toplama takım dediğin 95-96 sezonunda 1. ligteki takımdır yada 95-96 sezonundan sonra 7-8 yıl boyunca 2. ligte oynamış kadrolarımızdır. yani demek istediğim son 2-3 yıldır çok iyi kadrolar kuruyoruz. topluyoruz demiyorum dikkat!!! kuruyoruz...saygılar...

ayrıca mehmet kardeşimiz takımımıza hayırlı uğurlu olsun...sakatlıksız cezasız bir sezon diliyorum...başarılar...

Aslında takım kurduğumuz tam anlamıyla söylenemez. Yarım sezonluk anlaşılan futbolcu kurulacak takıma ne gibi bir katkı sağlayabilir? Şampiyonluk yolunda mutlaka katkısı olacaktır. Yapılan transferi asla eleştirmiyorum. Zaten sorunlu bölgemiz olan defansımıza transfer yapılmalıydı. Şampiyonluk yolunda kadro derinliği açısından da böyle bir transfer gerekliydi ancak tam anlamıyla takım kurduğumuzu söylemek zor. Toplama takım da değiliz ancak gelecek yılların takımını tam anlamıyla kurduğumuzu da sanmıyorum...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
ozi_es26 Liste gör
Yazar

Ozan Biçer
Yer: İstanbul
  Alıntı ozi_es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2008 saat 19:46
Alıntı yapılan emrah_eli

bende mehmet yıldız zannetmiştim...

Oldu olucak sağ açığada Mehmet Topuz'u alalım.Çoşkun'un yanına Gökhan Ünal'ı.LOL
Hayır olsun.İnşallah faydalı olur.
Ne Bir İnat Ne Bir Heves Herşeyimiz Sensin ES-ES
Yukarı
KENANES Liste gör
Yazar

kenan
  Alıntı KENANES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2008 saat 20:05
hayırlı olsun ama içimde bu futbolcunun iyi olmadığına dayir hisler var
esesim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır