eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 193194195196197 198>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2011 saat 03:30
Öncelikle herkese selamlar; şimdi bazı üyeler benim yazı yazdığımı görünce sen hani bırakmıştın forumu diyebilirler. Haklılarda ama bazı şeylere açıklık getirmek istedim.

İlk olarak ben kendi adıma söylemek istersem kimseyi tehdit etmedim. Zaten edecek bir durumumda yok ben sadece Akın'ın atılmasına tepki gösterdim ve hala da kararımın arkasındayım.

İkincisi; sanki forumda bizim kötü birşey yaptığımız algısı oluşmuş. Bu çok yanlış. Ben olası Bilica transferi konusunda tepki gösteren arkadaşların atılmasına (o haberlerin çıktığı sırada evde değildim gece geç saatlerde gelince gördüm) tepki koydum. Halada arkasındayım. Zaten başkan'da Bilica gelmeyeceğini açıklamış mutlu oldum.

Üçüncüsü; Ben kendimi asla forumun olmazsa olmazlarından görmedim. Sadece fikirlerimi beyan ettim, bazen çok sert tepkilerde aldım haklı olduğum konularda, bazen tebrik edildim. Ama çok şükür ki duruşumu hiç bozmadım. Ben Eskişehirspor'un menfaatlerini gözeten bir Eskişehirspor taraftarıyım. Bu konuda her türlü mücadeleyede varım. Ancak bazı üyeler sırf bu foruma gelip her konuda muhalefet ederek, hem kendi egolarını tatmin ediyorlar, hemde karşısındaki insanların sinirlerini bozuyorlar. O üyelerin amacı sadece ikili tartışmaya girip, forumdaki huzuru kaçırmak. Ama sonuçta forumda hayatın bir parçası ve maalesefki hayatta böyle tip insanlarda mevcut. Bazı arkadaşlar ise buralarda sadece "Ah bir mod olsam, ah bir admin olsam." diye dolaşıyolar. Onlara sözüm; "Burda admin veya mod olunca gerçek hayatınızda hiçbişey değişmeyecek."

Dördüncüsü; merak etmeyin bırakıcam dediysem bırakırım ben. Ne ben olmasam forum bozulur, ne forum olmasa benim hayatımdan birşeyler eksilir. Ben neyim ki? Koskoca Eskişehirspor camiası içerisinde sadece bir kum tanesi. Görüyorum ki yeni üyeliklerde açılmış. Sizlere son bir kardeş uyarısı. Aranıza sızan bizanslılar çok olacaktır. Onlara dikkat edin. Takip ettiğim kadarıyla birisi imzasına FB yazmış. Niye yazdın deyincede kız arkadaşımın adıyla soyadının ilk harfleri yazmış. Sadece bu verilen cevap bile forumun ne kadar tehlikeli yolda olabileceğinin bir kanıtıdır. Bazı kişiler bu forumun zeka seviyesinin çok düşük olduğunu sanıyolar sanırım. Ama burda dolaştıkça öyle olmadığını anlarlar. Bizler tartışırız, hatta kavga ederiz ama yeni sezon açılıncada Omuz omuza takımımızı destekleriz.

Kendinize çok çok iyi bakın...
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
Tom Waits Liste gör
Yazar

Murat
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2011 saat 11:02

Herkese selamlar

Yaklaşık 5 yıldır muntazaman takip ettiğim foruma sonunda üye olma kararı vermiş durumdayım.
Bu süre içerisinde keyifle takip ettiğim, yazılarını heyecanla okuduğum, tanıdığım veya sadece isimlerini bildiğim bazı yazarların her ne sebeple olursa olsun zamanla kenara çekilmeleri, susmaları, küsmeleri, uzaklaştırılmaları... üye olma fikrime sebeptir.
Sebeptir diyorum; En az benim kadar bu takımı seven, renklerine aşık olan bu yazarların ESKİŞEHİRSPORUMUZUN sportif, teknik ve idari yönden gittikçe zayıflaması karşısındaki seslerini, bıraktıkları bayraklarını, biz, belki de onlar tekrar gelene kadar taşıyabiliriz. Kim bilir?
Bu devir (ki bana göre) susma devri değildir.
Tüm ülkenin tekrar imrenerek baktığı ESKİŞEHİRSPOR ve TARAFTARI için,
Takımımızın iyiliği ve başarıları için,
Her zamankinden daha fazla sesimizi duyurmamız icap eden bir devirdir.
Tüm forum kullanıcı ve üyelerine saygılarımla.

Yukarı
tcandemir Liste gör
Deneyimli Yazar

tamer
Yer: eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2011 saat 15:44
Şu son foruma alımlarda yazı dili, üslup, konuşma tarzı gibi konulara dikkat eden üyeler çoğunlukta sanki.İnşallah hep böyle devam eder.
Bizde Bilirdik İstanbul Takımı Tutmayı Ama Yakıştıramadık Kendimize Şehrimizi Satmayı.
Yukarı
ESinti26 Liste gör
Yazar

Nurullah
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2011 saat 17:55
Cümleten Selamün Aleyküm.
Varsa Yoksa ESES...
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2011 saat 23:37
Alıntı yapılan özkan k.

Üyeliklerin yeniden açılması, "forum elveda" topicinin hemen akabinde olması çok manidar. Bir kaç olsada olur olmasada olur yazarın "gideriz" tehditine üyelikleri açarak cevap veren Bloody, bence bu konuda sınıfta kaldı. Tam da, forumu adaletli yönetiyor, adam kayırmıyor derken oldu bu olay. Gideriz diyenler bence yazmamalıdır. Ve kovulup geri dönenlere de 2 çift laf söylensin. Hani bize yüzsüzce geri döndünüz diyenler onlarada desin. Foruma geri dönenlerin içinde sadece Mecek (Ali abi) ve Nusret'e sevindim. Gerisi olmasada olur.
Naber özkan k.? Sen mutsuz ol diye kayit oldum
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 00:36
Alıntı yapılan özkan k.

Üyeliklerin yeniden açılması, "forum elveda" topicinin hemen akabinde olması çok manidar. Bir kaç olsada olur olmasada olur yazarın "gideriz" tehditine üyelikleri açarak cevap veren Bloody, bence bu konuda sınıfta kaldı. Tam da, forumu adaletli yönetiyor, adam kayırmıyor derken oldu bu olay. Gideriz diyenler bence yazmamalıdır. Ve kovulup geri dönenlere de 2 çift laf söylensin. Hani bize yüzsüzce geri döndünüz diyenler onlarada desin. Foruma geri dönenlerin içinde sadece Mecek (Ali abi) ve Nusret'e sevindim. Gerisi olmasada olur.

Ben ağır küfür falan etmedim hiç uyarı da almadım benim suçum ne ?
"Gerisi olmasada olur" bölümünü kullanmasaydınız sanki daha iyi olurdu...
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
CAMLICA Liste gör
Yazar

şahin
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 01:29
Alıntı yapılan özkan k.

sanamı soracaz foruma geri dönmek için gerisi olmasada olur diye bir söz kullanamazsın sen kimsinki böyle yazı yazıyorsun?
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 07:46
Alıntı yapılan CAMLICA

Alıntı yapılan özkan k.

sanamı soracaz foruma geri dönmek için gerisi olmasada olur diye bir söz kullanamazsın sen kimsinki böyle yazı yazıyorsun?
"Dakika bir gol bir" denilen şey bu olmalı Big%20smile
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
yirmialti26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 09:22
Alıntı yapılan özkan k.

Özkancığım, Eskişehirspor' un kuruluş yıl dönümü ( 19 Haziran ) nedeniyle üyeliklerin açılacağı daha önceden söylenmişti sanırım.
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 18:19
butun yeni uyelere forum kurallari msj yoluyla iletilirse guzel olur..
ayrica bende cook eskilerden beri takip ederdim forumu hep ama kismet 2008 yilina olmustu 3 yili asan bir zamandir bu forumdayim ve gercekten kalitenin dustugu asikar.. forum cok guvenilir, iyi yazilar yazan, saygi gosteren ve saygiyi hakeden cok degerli uyelerini kaybetti. eskiden guzel bir arkadadlik ortaminin oldugu bu forumda artik sadece transfer takip ediyor olmam beni dusunduruyor. burada basta bloody abimiz olmak uzere bir takim kisilerin dusunmesi gerekiyor bence, bu forum eskiden cok daha gucluydu yine oyle gormek isterdim.. kerem abiler, cagil abiler, sahin abiler ve aklima gelmeyen bence degerli kisiler neden kaybedildi? ayrica bu kisileri hic tanimam bu forumdan biliyorum sadece. bende artik tartismalardan biktim, bir tek transferi takip etmeme ragmen orasinin bile duzeyi yerlerde. eskiden turk spor kamaoyunun kaynak aldigi bu sitenin simdi hicbir yerde adinin gecmemeside olayi cok guzel bir sekilde acikliyor
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 193194195196197 198>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,279 saniyede hazırlanmıştır