eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

5 yaşında kıza Yardım

Cevapla Cevapla Sayfa  123 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: 5 yaşında kıza Yardım
    Tarih: 29/Oca/2008 saat 23:38
Eskişehir çamlıca mahallesinde ikamet eden 5 yaşında bir kız çocuğu tıp dilinde  Tof tanısı ile (kalbindeki bir problem)acil ameliyat olması gerekmektedir.Ben bu durumu o mahallede öğretmen olan kardeşim aracılığı ile öğrendim İstanbulda ameliyatı için araştırmalara başladım.Ailenin maddi durumu yetersiz İstanbuldan Orhan BARDA ve şu an Bursada bulunan Adem SARIÇOBAN'a konuyu açtım kendilerinin özverili katkıları ile İsatnbulda ameliyatını bir kaç gün içinde yaptıracağız.Aileden istenen 5000ytl lik para sevgilli Ademin araya girmesi ile 3000 ytl ye düşürüldü.Orhan abi de maddi manevi destek sağlamak için çaba sarfetmekte.Yetersiz kaldığımız yerde sizlerin desteğine ihtiyacımız olacak.Ayrıca kızımız ve ailesi İstanbula geldiğinde ve ameliyatı sırasında B.K.Ş li dostlarımızdan yanlarında olarak manevi destek vereceklerinede inanıyorum.İnşallah kızımızı sağlığına kavuşmuş olarak Eskişehire göndereceğiz.Maddi manevi destek olabilecek hemşehrilerimiz bizlerle temasa geçebilirler.
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2008 saat 23:43
Alıntı yapılan ashanye

Eskişehir çamlıca mahallesinde ikamet eden 5 yaşında bir kız çocuğu tıp dilinde  Tof tanısı ile (kalbindeki bir problem)acil ameliyat olması gerekmektedir.........

Sevgili Ayhan,

birilerinin önderliginde birseyler yapilsin. Bir organizasyon yapin lütfen. Biz Avrupali Eskisehirliler Dernegi olarak  gerektiginde yardima haziriz.

Email üzerindende ulasabilirsiniz adnan_erden@brunbowl.com
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
ibo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İBRAHİM
Yer: Turkey
  Alıntı ibo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2008 saat 00:33
ya bu maddi imkansızlık cok kotu bişey
keske elimde para olsa hemen havale yapsam huzur içinde uyusam sonra...
imkanı olanlar yardımlarını esirgemesinler...
Allah acil şifa versin...
körfezin kırmızı şimşekleriyiz...
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2008 saat 00:58
Ayhan abi bende kendi çapımda yardımda bulunmak istiyorum.
Özel mesaj yazıyorum...
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2008 saat 11:17
Bu konuyu gündemde tutabilsek iyi olur. Minik bir yavruya hayat vermek gibi güzel bir duygu olamaz...
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
tcyx Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Çavdar
  Alıntı tcyx Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2008 saat 11:29

Büyük geçmiş olsun. Ayhan Abi, bir hesap numarası bildirilsin, oraya herkes elinden geldiğince yardım yapsın, sanırım kısa zamanda hallederiz bu işi.

Fatih Çavdar
Yukarı
tcyx Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Çavdar
  Alıntı tcyx Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2008 saat 11:30
Ayrıca BKŞ olarak gereken ne ise yapılacaktır. Ayhan Abi senden bir hesap numarası bekleyebilir miyiz şimdi?
Fatih Çavdar
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2008 saat 11:36
İlgilenen bütündostlara teşekkür ediyorum.Adem bugün randevuyu ayarlıyacak büyük ihtimalle aile yarın İstanbula gelecek.Hesap numarasına gelince aile hazırlıklarla meşgul hesap numarası açmalarını isteyemedim ilk başata yanlış anlamalara ihtimal vermemek adına kendi hesap numaramı vermemiştim ancak şuan irtibari ile benim hesap numaramı yazmam gerekecek sanıyorum.Hesap hareketlerini giriş ve çıkış şeklinde buraya yansıtabiliriz sanırım.Bugün son bir değerlendirmeden sonra yazacağım tekrar herkese teşekkürler saygı ve selamlarımla.
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2008 saat 12:28
Ayhan Başkanım böyle bir konuda varsın yanlış anlayan yanlış anlasın....
Siz hesap numaranızı veriniz lütfen... Biz de burada üzerimize düşün ne ise yapmaya hazırız ameliyat hangi hastane de olacak ayrıntılı bilgileri de yazarsanız sevinirim
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2008 saat 12:53
Alıntı yapılan esesim

Ayhan Başkanım böyle bir konuda varsın yanlış anlayan yanlış anlasın....
Siz hesap numaranızı veriniz lütfen... Biz de burada üzerimize düşün ne ise yapmaya hazırız ameliyat hangi hastane de olacak ayrıntılı bilgileri de yazarsanız sevinirim

Başkanım öncelikle sizi uzun zamandır forumda göremiyorduk bu vesile ile görmekten mutluluk duydum.Sizlerin aileyi ziyeret ve yanlarında olmanız onlara en büyük moral kaynağı olacaktır.Hastaneye ve ameliyat zamanına gelince Sevgili Adem SARIÇOBAN o konuda bugün yoğun çaba harcıyor bir kaç saat içinde netleşecek sizlerle bilgiyi paylaşacağız ve aileyi yarın İstanbula getirmeyi hedefliyoruz.
Hesap no:1500-115 6779 iş bankası
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır