eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sinema [Vizyondaki Filmler]

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2008 saat 23:13
   Kutsal Damacana güzel bir film.Şeytan filmiyle dalga geçmişler ama yaşı 25ten büyükler için pekte begenebilecekleri bir film değil.Genelde çocuk ve gençlere hitap eden bir film.

Kabadayı hakkında yorum yapmıyorum.Valla ne desem az olacak çünkü.Şener Şen tek kelimeyle muhteşem.O adam nedir öyle ya.Bu kadar mı iyi oynanır bu kadar mı kaliteli bir oyuncu olur.Kenan İmirzalıoğlu'na da kötü rol çok yakışmış.

Maskeli Beşler ile Kutsal damacana aynı yaşa hitap ediyor.Eğlenceli bir film ama kalite iyi mi derseniz orda dururum işte.İlk filmin yarısı kadar bile kaliteli değil bence.İkincisi de çok kötüydü zaten.

Beyaz Melek; konusu ve oyuncularıyla oldukça duygusal bir film.Ağlamak isteyenler için ideal bir film.Zaten herkes biliyordur fazla yorum yapmaya gerek yok.

Son dönemde izlediğim filmler bunlar.Yalnız Çağan Irmak'ın Ulak filmi de çok güzeldir diye tahmin ediyorum.Birkaç gün içinde o filme de gideceğim.
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2008 saat 23:27

Maskeli beşler kıbrısa gittim.Güzel eğlenceliydi fakat öyle çokta komik güzel olduğunu söyleyemem.Biraz hayal kırıklığı yaşadım.Daha iyi birşey bekliyordum.Recep İvedik bence gişe rekoru kıracak gibi gözüküyor.Mutlaka gidilmesi gerekir diye düşünüyorum.

amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2008 saat 23:33
   Recep İvedik'e garanti gideceğim.LOL
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
  Alıntı loranleroy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2008 saat 23:34
Arkadaşlar, vizyona bu hafta giren ama benim önceden seyrettiğim, I am Legend ( Ben Efsaneyim) American Gangster seyretmenizi tavsiye edebileceğim güzellikte filmler.
Yukarı
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
  Alıntı muhammetpoyraz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2008 saat 23:35
Bir şahankolik olarak sabırsızlıkla recep ivedik 'i bekliyoruz.

ŞU anki ruh halimden dolayı uzun zamandır komedi filmlerine gitmiyorum. Recep İvedik ilk olacak. Ben de Beyaz Melek filmini çok beğendim. Arkadaşlar Kutsal Damacana da Şafak Sezer resmen şov yaptığını söylüyorlar. 
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2008 saat 23:36
Alıntı yapılan muhammetpoyraz

Bir şahankolik olarak sabırsızlıkla recep ivedik 'i bekliyoruz.

ŞU anki ruh halimden dolayı uzun zamandır komedi filmlerine gitmiyorum. Recep İvedik ilk olacak. Ben de Beyaz Melek filmini çok beğendim. Arkadaşlar Kutsal Damacana da Şafak Sezer resmen şov yaptığını söylüyorlar. 

Muhammed,Kutsal Damacana'ya gitmeni şiddetle tavsiye ederim.Çünkü gülmekten kırılacaksınLOL
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2008 saat 02:20
Şahan Gökbakar'ın Recep İvedik'ini ve Cem Yılmaz'ın A.R.O.G'unu sabırsızlıkla bekliyorum. İkisinin de fragmanları çok hoşuma gitti.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
ceren1965 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ali
  Alıntı ceren1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2008 saat 03:08
kabadayıya gittim.inanın filmin ilk 1 saatine bakmayın bişey kaçırmış olmazsınız.koskaca filmi son 10 dakikaya sığdırmışlar.eşkiyanın kabadayı olmul versiyonu.yani bence şener şen bugünü oynaması lazım artık.bence güzel bir film değil.ama imirzalıoğlu ile sürmeli güzel oynamış okadar
ESES LİYSEN ÖVÜN.DEĞİLSEN BİAT ET
Yukarı
Neden Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
Yer: Turkey
  Alıntı Neden Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2008 saat 09:03
Agresifim
Kompleksliyim
Eskisehirspor.com Üyesiyim

Adamın Asabını Bozma

Konuşma LanLOL

Recep İvedik'in Fragmanını İzlemek İçin Aşağıdaki Link Tıklamanız Yeterli

http://www.youtube.com/watch?v=6oiXBUFi5tM
Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2008 saat 09:46
Alıntı yapılan Neden

Agresifim
Kompleksliyim
Eskisehirspor.com Üyesiyim

Adamın Asabını Bozma

Konuşma LanLOL

Recep İvedik'in Fragmanını İzlemek İçin Aşağıdaki Link Tıklamanız Yeterli

http://www.youtube.com/watch?v=6oiXBUFi5tM

bu film kaçmaz gibi :D 22şubattı saırım giriş tarihi
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı