eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sinema [Vizyondaki Filmler]

Cevapla Cevapla Sayfa  123 43>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
birisi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer faruk korkmaz
Yer: istanbul-üsküda
Online Durum: Offline
  Alıntı birisi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Sinema [Vizyondaki Filmler]
    Tarih: 14/Ara/2010 saat 18:53
av mevsimi benimde çok hoşuma gitti, özellikle film müzikleri, ışıklandırmalar ve diyaloglar... tek kusuru erkenden anlaşılan cinayeti kimin yaptığı...
kibirle işimiz olmaz bizim... bu yüzden istanbul takımı tutmayız...
Yukarı
ByBossu-26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Taha
Yer: Eskişehir
  Alıntı ByBossu-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2010 saat 17:54
Alıntı yapılan disasel

Av Mevsimi'ni izledim çok kaliteli bir film olmuş,Yerli film sinemasının nereye geldiği açıkça ortada,sıcak ve kaliteli oyunculuğu polisiye-aksiyon filmi olmasına rağmen komedi-gizem-duygusal öğeleride film içine çok iyi serpiştirildiği mükemmel bir filmdi,şiddetle tavsiye ederim :)
aynen katılıyorum,vurgulamak istediğim tek şey filmle ilgili ; komedi,aksiyon,duygusallık,gizem ve sürükleyicilik herşey var kısaca, tavsiye ederim.
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2010 saat 17:37
Av Mevsimi'ni izledim çok kaliteli bir film olmuş,Yerli film sinemasının nereye geldiği açıkça ortada,sıcak ve kaliteli oyunculuğu polisiye-aksiyon filmi olmasına rağmen komedi-gizem-duygusal öğeleride film içine çok iyi serpiştirildiği mükemmel bir filmdi,şiddetle tavsiye ederim :)
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
deniz_hakan Liste gör
Yazar

Hakan
  Alıntı deniz_hakan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2010 saat 13:54
Merhaba,
V. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali Eskişehir Programı, bugün saat 16:00'da Kanatlı AVM önünden festival yürüyüşüyle başlayıp saat 18:00'de Taşbaşı Kültür Merkezi'nde Festival Açılışı yapılacaktır.

11-18 Aralık tarihleri arasında çeşitli film gösterimleriyle sürecek olan festival kapsamında, Emir Kustirica tarafından çekilen ve Arjantinli futbolcu Diego Maradona'nın hayatını anlatan belgeseli izleme olanığımız da bulunmaktadır.

Söz konusu belgeselin gösterim tarih ve saatleri aşağıdaki gibidir;
13 Aralık 2010 Pazartesi Saat 20:00 - Taşbaşı Kültür Merkezi
14 Aralık 2010 Salı Saat 16:25 - Anadolu Üniversitesi Kongre Merkezi Kırmızı Salon

Gösterimlerin tamamı ücretsizdir.

http://festival.sendika.org/ adresinden de festivalle ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Yukarı
redhell26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
  Alıntı redhell26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2010 saat 22:42
Cihat, ben bu akşam gittim gerçekten beğendim. Benim fikrimce gidip izlenilmesi gereken bir film. Atatürk, her yönüyle çok güzel anlatılmış. Hem askeri hayatı hem sosyal hayatı. Ayrıca oyuncularda rollerini çok güzel oynamışlar. Üstlerine oturmuş karakterler. Benim şahsi fikrim bu yönde.Smile
Arkanızda biz varız, biz taraftarlar !...
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2010 saat 21:50
VEDA

Tür : Dram / Tarihi
Gösterim Tarihi : 26 Şubat 2010
Yönetmen : Zülfü Livaneli
Senaryo : Zülfü Livaneli
Görüntü Yönetmeni : Peter Steguer
Müzik : Zülfü Livaneli
Yapım : 2010, Türkiye
Oyuncular;
Sinan Tuzcu , Serhat Mustafa Kılıç , Dolunay Soysert , Özge Özpirinçci , Ezgi Mola , Burhan Güven

Selânik’te çocukluktan başlayan arkadaşlık önce silâh arkadaşlığına sonrasında cumhuriyetle birlikte aynı ideallerin peşinde yürüyen yarım asırlık dostluğa ve ölene kadar süren kardeşliğe dönüştü… Atatürk ve Salih Bozok…

“Veda” Salih Bozok’un anlatımıyla, bu dostluğun, Atatürk’ün hayatının dönüm noktalarının, vatanı kurtarmak için ölüme meydan okuyan bir kuşağın komutanının hikâyesi…

Filme giden varsa yorumlarını alabilir miyim ?
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
Yer: Turkey
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2010 saat 11:24
güzele benziyor ama umarım mustafa filmi gibi saçmalamazlar.oda bir can dündar filmi idi ama tam bir hayal kırıklığı idi
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
MosCom Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: ESES (Antalya)
  Alıntı MosCom Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2010 saat 11:06

Görüntü, ses, oyuncu seçimiyle çok kaliteli bir çalışma.
Fragman gerçekten çok etkileyici. Tam bir Zülfü Livaneli filmi olmuş..
EsEs'li Günler..
Yukarı
ESmih Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: eskişehir
  Alıntı ESmih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 18:54
Bence avatar şu ana kadar seyretigim filmlerin içerisinde ilk 3'e girer bence herşey güzeldi
SEN BEN YOK ESKİŞEHİRSPOR VAR!

YAŞASIN "YENİ ESKİŞEHİR ATATÜRK STADYUMU"
Yukarı
melihes26 Liste gör
Yazar

Melih Eken
  Alıntı melihes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 17:12
Ben bugün gittim.''Yahşi Batı''ya küfür sahneleri fazla kaçmış ama gülmeye ihtiyacı olanların gitmesini tavsiye ediyorumThumbs%20Up
İzmir EsEs
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır