eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sinema [Vizyondaki Filmler]

Cevapla Cevapla Sayfa  123 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Neden Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Neden Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Sinema [Vizyondaki Filmler]
    Tarih: 29/Oca/2008 saat 21:56
Evet Arkadaşlar Bu Konu Başlığında Vizyondakiler  ve Yeni Çıkan Filmleri Konuşalım Tartışalım Değerlendirelim.

VİZYONDAKİ FİLMLER

Çılgın Dersane Kampta (2007)

Yönetmenliğini Faruk Aksoy'un yaptığı Alp Kırşan, Okan Karacan, Paşhan Yılmazel ve Ozan Aydemir'in başrollerde yer aldığı Çılgın Dersane Kampta filmi öğrencilerin üniversiteye giriş sınavı öncesi doğa cenneti bir yerde 15 günlük bir kamp sürecine girmelerini konu alıyor.

Dersane sahibi yönetiminde başlayan kampa öğrenciler ve öğretmenler büyük bir heyecanla katılırlar. Çocukluk arkadaşı olan ancak o yıllarda birbirilerine olan duygularını ifade edemeyen Berksan ve Bahar bu kampta bir araya gelirler. Yıllarca bastırılan duygular bu kampta ortaya çıkar.

Maskeli Beşler: Kıbrıs (2007)

Sevimli ve sakar hırsızlar çetesi Maskeli Beşler, şanssız geçirdiği dönemlerden sonra suç işlememeye tövbe etmiş ticaretle uğraşmaktadır. Ancak suç dünyasının önemli isimlerinden Rocky Selim (Mehmet Ali Erbil) kendilerine reddedilmesi güç bir teklifle gelir. Kıbrıs’ta bir kumarhaneyi soyacaklardır. Bir araya gelen ekip Kıbrıs’a hareket eder. Operasyon için yaptıkları planlar ve soygun çabaları çeteyi birbirinden komik süprizlerle karşı karşıya getirecektir.

Kutsal Damacana (2007)

"Türk işi papaz komedisi" söylemi ile yola çıkan Kutsal Damacana güldüren öyküsünün yanısıra komedi dünyasının ünlü isimlerinden oluşan kadrosuyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Şafak Sezer’in başrolünü oynadığı "Kutsal Damacana", sahte bir papazın komik ve sihirli macerasını beyazperdeye taşıyor.

Fikret hayatını gemilerde tayfalık yaparak geçirmiş, her limanda bir sevgili felsefesiyle yaşamış ve nihayet yerleşik bir hayatta karar kılıp İstanbul’a yerleşmiştir… Zenginlik hayalleri kuran ve at yarışlarından birgün çok büyük servet kazanacağını düşleyen Fikret, semtin ganyan bayisinin daimi üyesidir.

Geçmiş hayatının alışkanlıklarından kopamadan aylak bir hayat sürmeye başlayan Fikret, yaşadığı semtte bulunan bir kilisenin rahibi olan Artin’in Vatikan’a gitmesini fırsat bilerek kilise imkanlarını kullanmaya başlamıştır… Kilise mahzeninde ki pahalı şarapları satarak yolunu bulmakta ve geceleri de gizlice girdiği Artin’in odasında kalmaktadır… Geri kalan vaktinin çoğunu ya ganyan bayisinde at yarışı oynayarak geçirmekte ya da hayatta ki en büyük ve tek hayranı Asım’la takılmaktadır…

Kabadayı (2007)

'İnşaat' ve 'Her Şey Çok Güzel Olacak' filmlerinin yönetmeni Ömer Vargı'nın yönettiği 'Kabadayı' Aralık'ta vizyona giriyor. Senaryosunu 'Gönül Yarası', 'Eşkıya', 'Gölge Oyunu', 'Muhsin Bey', 'Fahriye Abla' gibi Türk sinemasının unutulmaz eserlerini hayata geçiren Yavuz Turgul'un yazdığı filmin başrollerinde Şener Şen, Rasim Öztekin, İsmail Hacıoğlu, Aslı Tandoğan ve Kenan İmirzalıoğlu oynuyor.

Meşhur kabadayılardan Ali Osman, eski günlerine veda etmiştir. Beklenmedik bir anda yıllardır görmediği eski aşkının izini bulur ve bir oğlu olduğu haberiyle sarsılır. Oğlu Murat, sevgilisi Karaca ile bir barda çalışmaktadırlar. Karaca'ya yıllardır aşık olan mafya üyesi Devran ise kızı geri alabilmek için her şeyi göze almıştır. Ali Osman'ın bundan böyle tek amacı, oğlu Murat ve sevgilisi Karaca'yı canı pahasına korumaktır ve bu yolda karşısına çıkan her şeyi yok etmeye hazırdır.

Beyaz Melek (2007)

Beyaz Melek, iki insanın birbirine duyduğu aşkı değil, bir grup insanın hayata ve birbirlerine duyduğu aşkı ve sevgiyi anlatıyor. Filmde, doğudan batıya, mekteplisinden köylüsüne, gencinden yaşlısına sevginin her türlü motifi hem duygusal hem de esprili bir dille anlatılıyor. Kalplerimizi ısıtan tüm anlar ve bizi biz yapan tüm değerlerimiz daha önce hiç düşünmediğimiz yada hissetmediğimiz şekilde seyirciyle buluşturuluyor.

YAKINDA

Recep İvedik (2008)

Şahan Gökbakır'ın merakla beklenen komedi filmi Recep İvedik çok yakında vizyondaki yerini alıyor.

Recep İvedik sokakta bulduğu bir cüzdanın Antalyalı çok önemli bir iş adamına ait olduğunu öğrenince güneye doğru yola koyulur. Yol boyunca birbirinden komik sürprizlerle karşılaşan Recep sonunda Antalya'ya varır ve cüzdanı turizmci Muhsin Bey'e teslim eder. İş adamının ısrarlarına rağmen Recep İvedik ne para almayı kabul eder ne de otelde kalmayı... Tam otelden ayrılacakken çocukluk aşkı Sibel'in bir tur otobüsünden indiğini fark eder. Sibel'e kendini beğendirmeyi kafaya takan Recep İvedik için tatil macerası yeni başlamaktadır.

A.R.O.G. (2008)

Cem Yılmaz'ın yeni bombası, "G.O.R.A."da aşkları alevlenen Arif ile Ceku'nun yeni maceralarını konu alıyor.

Kutsal Damacana'ya Gittim.Müthiş Bir Komedi.Şafak Sezer Oyunculugunu Göstermiş Tavsiye Ederim Gitmenizi.

+

Recep İvedik İse Beklediğim Bir Filmdi.Bir Şahankolik Olarak Böyle Bir Filmin Fragmanı bile Karnıma Ağrılar Soktu.
10 Şubatı(Es Es - Malatya) ve 22 Şubat(Film Vizyona Giriyor) İple Çekiyorum
Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2008 saat 21:58
Kabayı güzel film olmuş gitmenizi tavsiye ederim recep ivedik herkesin bildiği gibi inş cıktığı gün gidicem...
Yukarı
eses26eses Liste gör
Yazar

Volkan
Yer: Malta
  Alıntı eses26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2008 saat 22:02
Kutsal damacana çok komik tavsiye ederim LOL
Kalsada SOn Nefes Herzaman Heryerde En ßüyük EsEs..!
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2008 saat 22:05
Herkes gittiği filmlerle ilgili yorumlar yaparsa birbirimize yardımcı oluruz. Bu sayede sinemaya gitmeyi düşünen arkadaşlarımıza film seçme konusunda yardımımız dokunur. Çoğu zaman hangisine gitsem diye düşündüğüm için, yapacağımız yorumlar filmler hakkında az-çok fikir sahibi olmamızı sağlayabilir. Smile
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2008 saat 22:05
  kutsal damacanayı izledim.Kabadayı'yı izledim.İki si de süper film.Kutsal damacana da bir sahne vardı;Şafak Sezer kadınlara C.... die soruyordu izleyen bilir.Üs kata çıkarken orada kopmuştum.Kabadayı'da da sürmelinin Sizde o G.. Var mı demesi K.İmirzalıoğlu'na beni koparan yerlerdiLOL
Yukarı
ati ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Köksal
  Alıntı ati ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2008 saat 22:10
ewt ya kutsal damacanayı bende izledim öldüm o c... derken walla bu işlerde saka olmazfalan diyodu LOLLOL maskeli besleride izledim tabikide oda guzel LOL
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2008 saat 22:12
Alıntı yapılan ati ömer

ewt ya kutsal damacanayı bende izledim öldüm o c... derken walla bu işlerde saka olmazfalan diyodu LOLLOL maskeli besleride izledim tabikide oda guzel LOL

Sorma Ömer,O sahnede kırıldık ya salon koptu 2 dakka hiçbir şey anlamadım.O zaman zor durdum.Bazıları sahne geçeli 10 dakika olmuş hala gülüyordu.LOLLOLLOL
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2008 saat 22:23
Güzel bi konu açılmış ben de 22 şubat ı sabırsızlıkla bekliyorum arog ta güzeldir nede olsa taş devri :D
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2008 saat 22:58
www.beyazperde.com burada gideceğiniz filmler hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz ama unutmayınki herkezin zevkleri farklıdır.
S.nalbant
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2008 saat 23:11
beyaz melek ve kabadayı güzel filmler gercekten. dünde ulaka gittim fakat begenmedim sinemanın büyüsüyle izlenebilir bir film oluyor. tvde izlesem begenmezdim.
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır