eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2007-2008 Sezonu Berkay Onarıcı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2008 saat 13:14
Alıntı yapılan esmaris

Arkadaşlar transfer sezonu sayfasına da yazdım..Dün Berkay'la beraber Göztepe'ye giden Orhan ile görüştüm,kendisi yeğenim olur,internette bonservisiyle yazıyor nedir durum diye sordum,verdiği cevap"Abi Berkay da bende kiralık geldik,bonservisimiz ESES'de" oldu....İçiniz rahat olsun...ESES'in futbolcusu herikiside...
Teşekkürler KomutanımSmile
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
eskisehir 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hızır HACIOĞLU
Yer: United States
  Alıntı eskisehir 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2008 saat 14:06
Berkay'ın Göztepede başarılı bir sezon geçirerek ve tecrube kazanarak Eskişehire dönmesinin diliyorum.Başarılar Berkay ayrıca 26 numarada yakışmış.
Kimsenin yalakası değil, şehrimizin sevdalısıyız.
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 04:05
img521/8720/berkayrz8.png 

Sezon başında Göztepe'ye kiralanan Berkay 7 maçta toplam 546 dakika oyunda kalırken 2 gol attı.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
delibalta Liste gör
Yazar

özkan
Yer: Eskişehir-ES
  Alıntı delibalta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 08:23
berkayın babası ile aynı işyerinde çalışıyorduk.bizim maçlarda oynardı berkay ozaman altyapıdaydı.bizde mümkün olduğu kadar onu korur kollardık maçlarda.sert girmeleri önlerdik.o zamanda söylüyorduk bu çocuğun yeteneğine diyecek bir şey yok.tek eksiği fizik gücü yetersiz.bu çok bariz belli.buda halledilmeyecek bir şey değil.yolun açık olsun kardeşim..göztepede başarılar.
*HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI*
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 09:29
seneye inşallah berkaya sahip çıkılırda takımımızda görürüz altyapıdaki çocuklara güvenmeyi öğrenmeliyiz başarılar berkay
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 10:09

Berkay Göztepe'de 26 numaralı formayı değil 9 numaralı giyiyor.Ve maalesef aynı Berkay.

Fizik güç hala eksi.Sadece şut çekiyor.Göztepe'li tarafftarlar bile İ.Hakkı Gül kontenjanından oynuyor diyorlar.

Böyle gider ve kendisini geliştirmezse 2.lig'e bile terfi edemez.
Biran önce kuvvetlenip hızlılık,dayanıklılık ve hava hakimiyeti konusunda çok ama çok çalışmalı.Başarılar Berkay.Çok ama çok çalış.
Bu arada Göztepe ile Sakarya acayip bir dayanışma içinde.  
Yukarı
EraY Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray şenver
  Alıntı EraY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 11:35
Alıntı yapılan blackandred

Berkay Göztepe'de 26 numaralı formayı değil 9 numaralı giyiyor.Ve maalesef aynı Berkay.

Fizik güç hala eksi.Sadece şut çekiyor.Göztepe'li tarafftarlar bile İ.Hakkı Gül kontenjanından oynuyor diyorlar.

Böyle gider ve kendisini geliştirmezse 2.lig'e bile terfi edemez.
Biran önce kuvvetlenip hızlılık,dayanıklılık ve hava hakimiyeti konusunda çok ama çok çalışmalı.Başarılar Berkay.Çok ama çok çalış.
Bu arada Göztepe ile Sakarya acayip bir dayanışma içinde.  

Bence 9 numarayı giymesinin sebebi  3. ligte futbolcular kendi numaralarını seçemiyor. Yani  as takım 1- 11 arası numaraları  giyiyor.
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 15:56
Alıntı yapılan EraY

[QUOTE=blackandred]  
Bence 9 numarayı giymesinin sebebi  3. ligte futbolcular kendi numaralarını seçemiyor. Yani  as takım 1- 11 arası numaraları  giyiyor.
 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Berkay'ın 9 numaralı formayı giyme sebebi yukarıda da belirtildiği gibi 3. lig statüsü gereğidir.

Göztepe Hocası önceden altyapıdan gelenlerin üzerine eğilerek kendisi bir takım yaratmaya çalıştı ancak kötü sonuçlar gelince dışarıdan gelenlere özellikle de Berkay'a şans tanıdı ve bunun meyvelerini toplamaya başladı. Son maçta lider Balıkesirspor'u deplasmanda 2-1 yenerek 2. lik konumuna yükseldiler. Berkay bu maçta 2 asist ile göz doldurdu ve galibiyette büyük pay sahibi oldu. Daha önceki maçlarda attığı 2 golle de takıma büyük katkı sağladığı bir gerçek.

Rıza hocanın son maçta Berkay'ı izlemesi de gelecek adına önemli sinyallerdendir diye düşünüyorum. Umuyorum ki Berkay en kısa zamanda aramıza bir daha dönmemek üzere katılacaktır.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 16:16
Maçı İzmir Tv'si naklen yayınladı.Gollerin iki pasını da Cüneyt diye bir futbolcuları verdi.(Berkay değil)
Üçüncü lig'de forma numarası sınırlaması olduğunu bilmiyordum.9 numaralı formayı görünce bayağı bozulmuştum.
Alt yapıdan futbolcu yetiştirmek çok önemli.Yıllar sonra bu noktaya gelen tek futbolcu olması sebebiyle büyük beklentilerimizin olduğu Berkay'ın mutlaka bir yerlere gelmesini ve
Es-Es'imizde oynamasını çok istiyoruz.
Ama birazda kendisi çaba göstersin. 
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 17:04
LigB'de bile istediğin forma numarasını alamıyordun bu seneye kadar.Bu sene 2.Lig'lerde forma statüsü değişti ama 3.ligde nasıldır bilmiyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,922 saniyede hazırlanmıştır