eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2007-2008 Sezonu Berkay Onarıcı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 891011>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
neferozkan Liste gör
Deneyimli Yazar

ozkan gundogan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı neferozkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2008 saat 19:26
Ben bu yazıyı foruma yazması için özkan kardeşimden rica ettim bu tamamen benim yani Berkay Onarıcı nın yazısıdır..
Forumda benimle ilgili yazılan asılsız yanlış ve beni çok kızdıran bazı yazılar var. Bu konuda ilk yazıyı yazan dewran nickli arkadaşım yazmışki """Berkay Onarıcı facebook'una cimbom için çıldırın yazmış""" söyle bakalım arkadaşım senin ben sandığın kişi benmiyim daha beni tanımıyosun bile sokakta görsen tanımazsın kalkmışsın burda bunca insana beni yanlış tanıtıyorsun Bak arkadaşım emin ol ben senden çok daha fazla ESKİŞEHİRSPOR'luyum ve öyle kalıcam. Şimdi tekrar gir sanal aleme bi benim resimime bak bide diğer berkay onarıcı'ya bak bakalım yazıyı yazan benmiymişim.. Sonrada tekrar foruma gir ve bununla ilgili bir özür yazısı yaz!!!
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 21:01
Göztepe çalışmalarına başladı ama Berkay halen Eskişehir'de. Son bir hafta da 2-3 kez denk geldi çarşı da. Acaba Göztepe ile yollarını ayırdı mı?
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
  Alıntı buonanotte Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 21:27
Sakattır belki
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
Emrecan | Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇETİNTÜRK
Yer: Milano
  Alıntı Emrecan | Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 21:39
Alıntı yapılan neferozkan

Ben bu yazıyı foruma yazması için özkan kardeşimden rica ettim bu tamamen benim yani Berkay Onarıcı nın yazısıdır..
Forumda benimle ilgili yazılan asılsız yanlış ve beni çok kızdıran bazı yazılar var. Bu konuda ilk yazıyı yazan dewran nickli arkadaşım yazmışki """Berkay Onarıcı facebook'una cimbom için çıldırın yazmış""" söyle bakalım arkadaşım senin ben sandığın kişi benmiyim daha beni tanımıyosun bile sokakta görsen tanımazsın kalkmışsın burda bunca insana beni yanlış tanıtıyorsun Bak arkadaşım emin ol ben senden çok daha fazla ESKİŞEHİRSPOR'luyum ve öyle kalıcam. Şimdi tekrar gir sanal aleme bi benim resimime bak bide diğer berkay onarıcı'ya bak bakalım yazıyı yazan benmiymişim.. Sonrada tekrar foruma gir ve bununla ilgili bir özür yazısı yaz!!!

Ortada her ne olursa olsun kimse kimsenin Eskişehirsporluluğunu sorgulama hakkına sahip değildir Wink
Hop Hop Hop Güm Güm Güm Kırmızı Şimşek Hey Hey Hey..!

Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 21:57
Berkay senden ileriki yıllarda çok şey bekliyoruz... Sıkı bir çalışmayla 26 numaralı forma senin olacaktır...
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 22:06
Böyle ithamlarda bulunmadan kesin bilgilere dayanmadan insanları kötülememek lazım Berkay gayet güzel bir cevap vermiş.
Seni tekrar ESES imizde görmek dileği ile Berkay bahtın açık olsun.
...
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2009 saat 02:01
Berkay sezon sonuna kadar Çerkezköy Belediyespor'da kiralık oynayacak.
Ömer Bıhlar
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2009 saat 02:26

Alıntı yapılan omerbihlar

Çerkezköy, hangi ligde mücadele ediyor?

Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2009 saat 02:47
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Alıntı yapılan omerbihlar

Çerkezköy, hangi ligde mücadele ediyor?

3. Lig
Ömer Bıhlar
Yukarı
twenty6 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: İstanbul
  Alıntı twenty6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2009 saat 02:55
ya bu berkayı tanıyorum ben. benim pederle bunun peder aynı yerde çalışıyolar. hatta babası tusaşta makine mühendisi hatırladığım kadarıyla. tusaşı bilenleriniz varsa eğer oranın bi çim sahası var. bunla top falan oynardık. vay kerata esesin lisanslı futbolcusu olmuşta haberim yok Big%20smile
Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 891011>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,391 saniyede hazırlanmıştır