eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2007-2008 Sezonu Gökhan Bozkaya

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esescon_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2008 saat 22:46
Gökhan Bozkaya 3 maç ceza almış... Kötü oldu Unhappy
ESES
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2008 saat 11:09
gökhan play-off maçlarında yokConfused
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
ati ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Köksal
  Alıntı ati ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2008 saat 11:34
evet yok galiba ama indirirler tahminimce 2 maca indirirler ama inşallah daha azaltırlar
ŞAMPİYON ESKİŞEHİR DERTLERİMİN DERMANISIN..
Yukarı
TARIK ES 26(eskidi) Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

tarık
  Alıntı TARIK ES 26(eskidi) Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2008 saat 12:21
zaten gidecekti randevusunu daha erkene alıp gece hayatının yolunu tutacaktır...
UYUYAN DEV UYANDI....BEŞİKTEN MEZARA
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2008 saat 12:35

Final maçları öncesi sorumsuzca böyle bir ceza alan bir oyuncuya Yönetimin de ağır bir para cezası vermesi gerekir.

Kimse Takımı küçük düşüremez , Takımı satamaz resmen hainliktir.
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
sefa26 Liste gör
Yazar

sefa
  Alıntı sefa26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2008 saat 13:50
herşeyin hayırlısı olsun arkadaşlar.... neyin hayırlı olduğunu bilemeyiz o yüzden olumsuz yorumlara gerek yok. ben takıma çok güveniyorum... playofflarda kim çıkarsa çıksın ilk 11 olarak maçları rahat alırız....
es es imi çoook seviyorum
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2008 saat 14:01
Bay Gökhan adama vurduğun tekmenin şiddetinin yarısı kadar önüne gelen toplara vursan belki gol atarsın bal yapmaz arı gibi koşuşturuyorsun icraatında tartışılır adama iyi vuruyorsun ama topa beceremiyorsun vurmayı Diyadin in istediği ve devre arası gelen sen tekvandocusu olsan daha iyi prim yaparsın hangi maçta işe yaradın ki Ömer iyileşsin yeter sana ihtiyacımız yok bu aldığı ceza karşılığında külüpten alacaklarında sana ceza olarak kesilmeli ama nerde o yönetim.
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
  Alıntı 26-eses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2008 saat 21:03
Bozkaya eşyalarını toplayıp gitti

Karşıyaka maçında, ev sahibi takım yöneticisine tekme atan Gökhan Bozkaya sezonu kapadı. Önceki gün toplanan Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun almış olduğu karar doğrultusunda, Bozkaya ya üç maç ceza verildi. Savunması istenen oyuncu, yazılı savunma yaptıktan sonra sözlü savunma vermek içinde Ankara'ya gitti. Bozkaya,'nın giderken eşyalarını da yanında götürdüğü öğrenildi. Devre arasında Sivasspor'dan kiralık olarak transfer edilen oyuncu, bu sezon forma giydiği 13 maçta, sadece 2 kez 90 dakika oyunda kalabildi. Bozkaya 1 de gol attı.
09.05.2008
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2008 saat 21:07
     Gökhan'dan istediğimizi alamadık.Çok hırslı bir futbolcu ancak kabul etmek gerekirse Metin Hoca'nın olduğu zamanlar pek de forma şansı bulamadı.Yani biraz da Metin Hoca'nın kurbanı oldu desek yalan olmaz.Ben kendisinin agresif olduğunu biliyordum.Zaten bir doktorla da buna benzer bir adli davası halen devam etmekte,Karşıyaka gibi önemli bir maçtan sonra da puan kaybı olucan sinirlerine hakim olamadı.Ancak ben seneye Gökhan'ı bu takımda görmek istiyorum.Bize bu şekilde oyuncular lazım,Antep maçındaki golü halen hafızalarda yeterki biraz daha fazla sahada kalabilsin.
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2008 saat 05:16
ilk maçı antep belediye maçıydı gökhanın.. zemin kar ve buz kaplı olduğundan futbolcular sakatlanmama adına her topa giremiyordu.. oysa gökhan o hırıyla sahada fırtınaydı..
o maçtan akılda kalan  şeyler ise gökhanın daha ilk maçında o müthiş oyunu ve attığı gol birde sivasın bu adamı neden bize verdiği sorusuydu..
gün geldi karlar eridi, gökhanda o karlarla birlikte adeta eriyip gitti..gidende ısrarla denedi, gelende ısrarla denedi ama olmadı..
gökhanda baktıki olmuyor bari biran evvel gideyimde evimdekilerle hasret gidereyim dedi..
bir futbolcu ancak bu kadar alçalabilir..
bre cahil adam, önünde kalmış sadece ve sadece 2 maç.. kazandığın taktirde alacağın primimi söyliyim, kazanacağın prestijimi söyliyim ne söyliyim bilmemki..
ama iyiki gittin.. bu kafaylada sen daha çook gidersin.. 
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır