eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2007-2008 Sezonu Gökhan Bozkaya

Cevapla Cevapla Sayfa  123 29>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
HSNYZR_26 Liste gör
Yazar

HaSaN YüZeR
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı HSNYZR_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: 2007-2008 Sezonu Gökhan Bozkaya
    Tarih: 15/Oca/2008 saat 08:35

Belki de Süper Lig yolundaki son transferimiz olan Gökhan Bozkaya'ya hoşgeldin diyerek konuyu açıyorum. (Yeni forumdaki ilk konum) 25 Mayıs 1981 Almanya doğumlu, 1.79 cm ve 78 kg. olan Gökhan Bozkaya, Fenerbahçe ve Sivasspor formalarını giydi. Sivasspor'da 16 golü bulunan Gökhan Bozkaya sakatlığından sonra forma şansı bulumamıştır. Sezon sonuna kadar kiralık olarak forma giyecek olan Gökhan'ın oynadığı sezonlar, ligler ve maç sayıları aşağıdadır.   

1999-2000 // Türkiye Süper Ligi // 19
2004-2005 // 2.Lig A Kategorisi // 7
2005-2006 // Türkiye Süper Ligi // 21
2006-2007 // Türkiye Kupası // 1
2006-2007 // Türkiye Süper Ligi // 19

İşte yapılan son röportajı;

Gökhan Bozkaya, yaptığı açıklamada, yarın Eskişehir'e gideceğini belirterek, ''Sivas'tan ve Sivasspor'dan ayrılmak çok zor, ama oynamak istiyorum'' dedi. Geçirdiği sakatlığın ardından bu sezon Sivasspor'da çok fazla şans bulamadığını ifade eden Bozkaya, ''Sivasspor'dan kimse beni göndermedi. Ben kendi isteğimle ayrılıyorum. Açıkçası futbol oynamak, forma giymek istiyorum'' diye konuştu.

Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, teknik direktör Bülent Uygun, yöneticiler ve taraftarlara teşekkür eden Bozkaya, Sivasspor'u ve Sivas'ı unutmayacağını söyledi. Sezon sonuna kadar kiralık olarak anlaştığı Eskişehirspor'da başarılı olmak istediğini belirten Bozkaya, ''Eskişehirspor hedefleri olan, iyi bir takım. Büyük bir camia, coşkulu bir taraftar grubuna sahip. Sivasspor'da ikinci lig şampiyonluğu yaşamıştım. Eskişehirspor forması altında da şampiyonluk yaşamak istiyorum'' dedi. Eskişehirspor'un teknik direktörü Metin Diyadin ile Fenerbahçe'de birlikte forma giydiğini anımsatan Bozkaya, Diyadin ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyacağını söyledi. Burada Sergen Yalçın ile birlikte oynayacağını belirten Bozkaya, ''Sergen ile rakip olarak karşılıklı oynamıştım. Şimdi aynı forma altında birlikte oynayacağım. Sergen ile birlikte oynamak mutluluk verici'' yorumunu yaptı. Sivasspor forması altında lig, kupa ve özel çok sayıda maça çıkan, Sivasspor'u tarihinde ilk kez ikinci ligden birinci lige taşıyan kadroda yer alan Gökhan, kırmızı-beyazlı forma altında toplam 16 gole imza attı.

Yasal Uyarı: www.eskisehirspor.com bağımlılık yapar.
Yukarı
veli_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı veli_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 08:41
gökhan bozkaya hoşgeldin ESES'e hayırlı olsun......
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 10:01

Hoş geldin Gökhan...

Yukarı
asssadza Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem ATILMAZ
Yer: Barbados
  Alıntı asssadza Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 10:32
Gökhan Bozkaya transferinde son görüşmeler neticelenmiştir.Öğleden sonra kendisini Eskişehirspor'lu yapacak resmi imzayı atacaktır.
Bir yaşam biçimidir Es Es...
Yukarı
montoya Liste gör
Usta Yazar

Kamil
  Alıntı montoya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 10:43
gokhan bozkaya orta sahamızda ozellıkle sag tarafa cok buyuk canlılık getırecek bı oyuncu. teknık kapasıtesı yuksek ve akıllı bı topcu

hosgeldın
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!
Yukarı
Valdez 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: AnkaraEskişehir
  Alıntı Valdez 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 10:53
Gökhan aramıza hoş geldin , Transferin sana  ve Kulübümüze hayırlı olsun.
TÜRK'LÜK MEDENİYETLER MEZARLIĞI ANADOLU'DA DİK DURABİLMEKTİR!Uğur ankara ESES
Yukarı
KESKIN Liste gör
Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
  Alıntı KESKIN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 11:02
Hoşgeldin Gökhan Bozkaya,başarılarWink
FORZA €S_€S...!!!
Yukarı
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı dolpinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 11:11
Hayırlı olsun gökhan. Süperligde de devam ederiz senle inş..
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 11:19
Hayırlı olsun, orta sahada görev yapıyorsa çok faydası olacaktır. Kaliteli bir isim, Sivasspor da zaten bırakmak istememiş ki kiralık olarak veriyor.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 11:30
 Ulusal basında sezon sonuna kadar anlaşıldığı yazıyor,hayırlı olsun bugün Eskişehire gidip imzayı atacakmış.
kalender
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 29>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır