eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- G.Antep Bld.Spor:1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 83848586>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
Online Durum: Offline
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2008 saat 17:28
GBB nin kasim ortasindan beri yenilmedigini ,Antalyaspor la 2-2 berabere kaldigini yazmistim. Ilerleyen haftalarda Antalyaspor ve ESES ilk iki olarak kopacaktir. Galip basladigimiz 7 macta puan kaybetmemiz uzucu ama bir gercek var ki TFF 1.liginin en iyi takimi biziz
1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2008 saat 17:49
işte sorun birazda burada öne geçtiğimiz 7 maçta nasıl oluyorda puan kaybediyoruz benim bildiğim öne geçen takım oyuna daha çok hükmeder ve istediklerini daha iyi sahaya yansıtır rakibinin açıklarını daha kolay bulmaya başlar ama biz her nedense durumu eşitleyebilmek için rakipten daha fazla efor sarfederek rakibin yapamadığını ya kendi kalemize atarak ya rakibe asist yaparak ya frikikten olmuyacak bir gol yiyerek  veya 10 kişi kalmış rakibin çaprazda topla buluştuğu anda kötü bir zemin olmasına rağmen tam rakibin istediğini yapıp adamı yere indirerek  yapıyoruz tamam iyi takımız kaliteli kadromuz var ama çok çabukta pes ediyoruz zaten sezon başından buyana takım savunması anlamında sıkıntı yaşadığımız aşikar birde buna şahsi hatalar eklenince öne geçtiğimiz 7 maçta puan kaybediyoruz birde dikkatimi çeken şeylerden biriside gördüğümüz sarı kartların yüzde 80 i itirazdan oluyor  şu itirazı edince sanki karar değişiyormu anlamıyorum çok ucuz kartlar görüp her hafta birileri takımı yanlız bırakıyor bu saaten sonra futbolcuların  dönüşü olmayan yolda biraz daha dikkatli olmalarında fayda var
Yukarı
es-scre@m Liste gör
Deneyimli Yazar

Santiago Munez
  Alıntı es-scre@m Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2008 saat 22:10
Maçın özet görüntülerini yeni izleme imkanı buldum :

Sanki bütün Türkiyenin karı bizim stada yağmış
Hakem bi ayrı kararlarla maçı etkilemiş
Penaltı pozisyonuna gelince penaltı olabilir ama burada kırmızı kartında ortaya çıkmasıyla işler karışıyor
Bizler bu noktada kırmızı kartın neden çıktığını değil Sezginin o adamı nasıl kaçırdığını tartışmalıyız .

Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2008 saat 22:39
evet sezgin elazığ maçındada 2.golde hiç pozisyon yokken bir ıska geçti ve sonrasında golü yediydik bu haftada hiç gereksiz yere 10 kişi kalmış 1-0 yenik rakibe yapılabilecek en büyük kıyağı yaptı ya o adamı neden ilk anda elinle kolunla durdurmaya çalışıyorsun onu anlamıyorum tamam rakip arkana kaçabilir adam topu düzeltip gol açısını yakalayasıya kadar istese sezgin faul yapmadan rakibe rahat vuruş şansı vermeyebilirdi sonra tutki verdi en fazla ne olurdu gol yerdik ama 10 kişi kalmıyacağımız için rakip belli bir noktadan sonra yine çözülecekti bu tür basit hatalarla ne yazıkki çok değerli puanlar kaybediyoruz
Yukarı
veli_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı veli_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2008 saat 23:55
tesadüf bizden giden ulaş kırmızı gördü antepten gelen sezgin kırmızı gördü ....
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2008 saat 00:05
Hakem , Kar hepsi hikaye Takımın başında maçı çevirecek hoca olacak Hoca.
Böyle kaliteli isimlerle maça hükmedemeyen hocaya kusura bakmayın ama ben hoca demem.
Ne kanat var ne defans var ne taktik var ,amatör takımlar bile doldur boşalt oynamıyor, ama bizim hoca tıpkı bizim seyrettiğimiz gibi maçı seyrediyor arada birde 4.hakemle didişiyor.

Altay maçınından bu yana güzel bir oyun ne zaman seyredeceğiz diye bekliyoruz.
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2008 saat 15:51
maç görüntülerini cnntürkün internet sitesinden izleyebilirsiniz.

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2008 saat 20:57

Futbolcu Bilgileri

Adı Soyadı : Hakan Albayrak
Oynadığı Takım : Gaziantep BB
Doğum Yeri : Mersin
Doğum Tarihi : 22.07.1988
Boy : 171
Kilo : 60
Mevki : ORTA SAHA
A Milli : -
Sözl. Bitiş Tarihi : 31.05.2009
Ülke : Türkiye
Oynadığı Takımlar : Beşiktaş
       39 numaralı formasıyla  geçen hafta bizi  oldukça zorlamıştı. Çok yetenekli bir futbolcu Bjk altypısından yetişmiş.
kalender
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2008 saat 21:02
http://www.cnnturk.com/VIDEO/index.asp?vid=3432
evet tekrar izlemek isteyenlere.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2008 saat 23:19
Alıntı yapılan esgun

Hakem , Kar hepsi hikaye Takımın başında maçı çevirecek hoca olacak Hoca.
Böyle kaliteli isimlerle maça hükmedemeyen hocaya kusura bakmayın ama ben hoca demem.
Ne kanat var ne defans var ne taktik var ,amatör takımlar bile doldur boşalt oynamıyor, ama bizim hoca tıpkı bizim seyrettiğimiz gibi maçı seyrediyor arada birde 4.hakemle didişiyor.

Altay maçınından bu yana güzel bir oyun ne zaman seyredeceğiz diye bekliyoruz.

Ama her zaman oyun istediğin yönde gitmeyebiliyor.Oyuncularda satrançtaki piyon değil.Her oyna dediğinde oynamayabilir.Ayrıca kar hikaye değil bence sahanın hali rezalet ayakta durmak hayli güç olsa gerek.Burda hocaya daha yapıcı eleştirilerde bulunalım lütfen.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 83848586>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,461 saniyede hazırlanmıştır