eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- G.Antep Bld.Spor:1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 86>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2008 saat 22:06
Alıntı yapılan 26red_black26

Alıntı yapılan bilaltopal

Bu konuyla alakası yok ama sakarya gazetesinin sitesine girilmiyor.Baska site adı altındamı yayına devam edıyorlar.Bılgısı olan varsa lutfen cevap verirse sevınırım.
Yok bende giremiyorum siteye hata veriyor.
sayfayı güncelliyorlardır hata vermsi normal olabilir
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
ESESerdartugsuz Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
  Alıntı ESESerdartugsuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2008 saat 22:09
Alıntı yapılan eseslifirat

selahattin bey bizler yine kabahati başkalarında aramaya başladık. sezon başından beri şu hakem kötü, bu hakem kötü. yazıktır,bırakalım artık hakemlerle uğraşmayı önümüze bakalım.

allah aşkına bugün hakemin hangi kararı yanlıştı? ilk yarıdaki pozisyonda bencede penaltı değildi, ki hakem de takdir hakkını kullandı ve penaltıyı vermedi. o pozisyonda coşkun devam edebilirdi, ama ne yazık ki yere yığılmayı tercih etti. kırmızı kart ve penaltı pozisyonunda da yerden göğe kadar haklıydı hakem.  ikinci yarıdaki elle kesilen pozisyonlarda da hakem yorum hakkını kullanmış ve topun ele gittiğine karar vermiştir, kimse de niye böyle karar verdin diyemez. ayrıca 2. yarıda coşkunun ceza sahası içerisinde düşürülmesi de tartışmalı bir pozisyondu, ve hakem yine pozisyona inanmayarak takdir hakkını devam yönünde kullanmıştır. ki bence de doğruyu yapmıştır. 

ha diyeceksiniz ki hakemin hiç mi kabahatı yok...   selahattin bey elbette hakemin de hatalı olduğu yerler vardır, ama  1-2 pozisyon dışında bence sonuca etki edecek bariz hata yapmayarak bu maçtan başarıyla çıkmıştır.  allah aşkına hangi maçta hakem hataları olmuyor ki?  ufak tefek hatalar her maçta olur, lehta veya aleyhte...  ki bugün de lehimize verilen ve verilmeyen ufak hatalar olmuştur...  atmosferi bu kadar yüksek bir maçı yönetmek kolay değildir, takdir edersiniz.

tekrar ediyorum, bugün alınan bu sonucun nedeni hakemler değil, eskişehirspor gibi teknik futbolculardan kurulu bir takımı karlı ve buzlu zemin üzerinde oynatmaya mahkum eden yönetim kuruludur... 

sevgili fırat...
elbette bunlar senin görüşlerindir ve saygı duyarım. ancak bu başlıkta hakeme yapılan her eleştiriye bir cevap yazmanız ve her cevabınızın altına yönetimi kötüleyen cümleler eklemeniz bana hiç iyi niyetli gelmedi. ben de kaybedilen iki puanın en büyük suçlusu olarak yönetimi görüyorum ama her mesajımın altına yazmadım. bir kere eleştirdim ve bıraktım. ha yönetimi beğenmiyor ve bırakması taraftarı da olabilirsiniz o da sizin görüşünüzdür ve saygı duyarım. ama lütfen biraz daha iyi niyetli ve yapıcı eleştiriler yapalım.

hakemlere gelince ;
maçı nereden seyrettin bilmiyorum ama başta sezginin penaltı ve kırmızı kart pozisyonu ile ikinci yarı coşkunun düşürüldüğü!!! pozisyon açık ve net bir şekilde önümde oldu. penaltı kararı tartışılır yorum hakkıdır ama kırmızı kart ve coşkuna verilmeyen penaltı kesinlikle yanlış karardı. tamam hakemi de beğenmiş olabilirsin ama "1-2 pozisyon dışında bence sonuca etki edecek bariz hata yapmayarak bu maçtan başarıyla çıkmıştır." ifadesini kendi kendinize tekrarlamanızı ve ne kadar inandırıcı olduğunuzu sorgulamanızı öneriyorum. bunu neden yapıyorum ;
çünkü adının önünde esesli ifadesi olan birinin bu kadar "aşırı tarafsız" yorumunu kabullenemiyorum. yani tarafsızlıkta bir yere kadar diye düşünüyorum.
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
esesliburki Liste gör
Deneyimli Yazar

burak
Yer: Turkiye
  Alıntı esesliburki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2008 saat 22:34
o sahada futbol oynayan futbolcu ben inanıyorum buzda dansta birinci olur helal olsun iyi oynadık yinede gokhan bozkaya cok iyiydi 3 pua alsaydık daha iyiydi ama bunada şükür yenilebilrdikte bu sahada ve bu hakemle yonetim biraz daha duyarlı olursa bu saha konusunda hakemler onemli deil biz hakemlerid yeneriz ezeriz şampiyon olucaz demiyorum biz bu sene şampiyonuz buna herkez inansın biz şampiyonuz şimdiden bu boyle bilinsin ( biz olene kadar deil öldükten sonrada esesli olucaz) şampiyooooooooon eses
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2008 saat 22:45
üzücü acı bir iki puan kaybettik hakemin ve sahanın bu kayıpta payı büyük inşallah bu kaybı aramayız antalya sakarya maçlarından mutlaka almalıyız alamazsak o zaman bu kayıpdan daha kötü bir sonuç olur bu kaybı her iki maçtan alacağımız üç puanla telafi edebiliriz
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
egemen Liste gör
Yazar

Egemen Şehitli
  Alıntı egemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2008 saat 22:58
Bugün gönül isterdi ki bu şartlara rağmen kazanlım. Kazanmamız gereken bir maçtı zaten. Artık önümüzdeki hafta mutlaka kazanmamız lazım. Sonraki haftalarda da burada Malatya ve Antalya maçlarını kayıpsız geçirmemiz gerek. Şu an Sakarya ile aynı puandayız Antalya ile 3 puan fark var. Keşke bugün kazanıp haftayı 2. sırada tamamlasaydık. Ama bir hafta daha beklemek zorundayız şimdi. Disapprove

Bu arada çıkmadan önce ayarlamaları yapmıştım. Maçı kaydettim. Gelince kontrol ettim bir sorun olmamış. Özet görüntüleri hazırladım. Tekrar izledikçe bu sahada nasıl futbol oynanmış dedim. Neyse görüntüler aşağıda.

İlk yarı

Youtube sitesine erişemeyenler veya bilgisayarına indirmek isteyenler de Rapidshare üzerinden buraya tıklayarak indirebilir.

İkinci Yarı

Youtube sitesine erişemeyenler veya bilgisayarına indirmek isteyenler de Rapidshare üzerinden buraya tıklayarak indirebilir.
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2008 saat 23:01
teşekkürler egemen...
KKŞ
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2008 saat 23:06
Ben yazmıştım  biliyordum zaten böle bir pislik yapacaklarını mordulu hakemlerin  birde bu TFF bize küfür eder gibi neden bu hakemleri  bizim maça  vermişler acaba bizimle bi sorunlarımı var bizi istemiyolarmı süper ligte.Bu Haluk  Ulusoygitmeden bizim başımızı yakacak gibi ama hadi hayırlısı mümkünse karadenizli olmayan biri şu TFF nin başına geçse ii olucak sanırım..
Yukarı
sadık26 Liste gör
Yazar

mehmet sadık çetin
  Alıntı sadık26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2008 saat 23:10
resimler için teşekurler sıvrı abı guzel resimler 
Yukarı
WaLe Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
  Alıntı WaLe Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2008 saat 23:10
Öncelikle iki takımın futbolcularını da bu sahada futbol oymaya çalıştıkları için tebrik etmek lazım.

Cumartesi gecesi kar yağmış olsa bu sahanın rezilliğini anlarım, ancak eskişehir 1 haftadır doğru dürüst kar yağmıyor ve Eskişehirspor haftalar sonra ilk kez sahasında maç yapıyor. Böyle bir rezil sahada bize ve futbolculara futbol işkencesi çektirmekte sorumlu olan herkezi kınıyorum. Çok basit önlemlerle o sahanın buzlanması önlebilirdi. Çok basit kazanabileceğimiz bir maç'ı mahalesefki teknik ve idari ihmaller neticesinde puan kaybederek bitirdik.. Sene 2007 ve burası Eskişehir. Sahadaki de Eskişehirspor ve saha rezalet.

Futbolla ilgili yazabileceğim ve beni sevindiren tek şey Gökhanın ve Emre Toramanın Eskişehirspor formasını sahiplenişleri idi..

Saygılar...
Yukarı
esoğuzes Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuz
Yer: mihalıççık
  Alıntı esoğuzes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2008 saat 23:11
egemen kardeş,

tıklama işleminden sonrakileride söyleye bilirmisin
teşekkürler

eskişehir sen bizim herşeyimizsin
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 86>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır