eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- G.Antep Bld.Spor:1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 86>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2008 saat 15:46
Sanırım Serdar-Ömer ve Sezgin anlaşma gereği bu maçta oynayamayacaklar .ilk maçta oynamamışlardı.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
karamürsel-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Bülent
  Alıntı karamürsel-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2008 saat 15:47
ilk yarı deplasmanda çok rahat kazanmıştık..Bu seferde yeneceğiz,çok olumsuz bir hava olmazsa şampiyonu statda izlemeye geleceğiz...
karamürselden..
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2008 saat 16:06
şu ligte en fazla galip gelen takım biziz 18 maçta 10 galibiyet .ilk 5 maçta 15 puan diyorum kaldı.4maç.12 puan.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2008 saat 16:22
Güzel bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum. Zorlanmadan kazanırız..
Tribünlerin dolup dolmaması bilet fiyatlarına bağlı. Havalar çok soğuk, üstelik canlı yayın var. 15-30 liraya tekrar dönülürse dolmaz tribünler.
Gaziantep B.B.'de 26 numaralı formasıyla Ulaş Meyan oynuyor, onu unutmayalım tribünlere çağıralım.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2008 saat 16:33
Alıntı yapılan sivri74

Sanırım Serdar-Ömer ve Sezgin anlaşma gereği bu maçta oynayamayacaklar .ilk maçta oynamamışlardı.

zaten serdar ve sezgin elazığ maçında akıllıca bi düşünceyle sarı kart görüp cezalı duruma düştüler en azından mardin maçında sıfırlayacaklar kart olayını ..ömerinde sakatlığı var zaten

herşey güzel olacak herşey...
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2008 saat 16:37
bu maçıda inşallah kayıpsız geçtiğimiz taktirde önce liderliğe sonra şampiyonluğa adım adım yaklaşmış oluruz.. moraller süper.. bu hava hep böyle sürüp gitsin.. haydi çocuklar size sonsuz güveniyoruz...
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2008 saat 16:39
Tufan ve Serdar bugün 4. sarı kartlarını gördükleri için GBB maçında yoklar. Serdar bugün kart görmese de anlaşma gereği zaten GBB maçında oynamayacaktı. Taktik bir kart gördü sanırım.

Takımımızda kart sınırında olan diğer futbolcular:

Coşkun Birdal
M.Akif Tatlı
Ulaş Ortakaya
Serkan Özdemir
Emre Toraman

GBB maçında Coşkun, Ulaş, Emre de kart görüp Mardin maçında cezalarını çekerlerse ilerideki zor maçlar için iyi olur. Mardin maçında Ömer-Serdar forvette, Doğa-Birol orta sahada, Zafer-Tufan defansta yeterli olur kazanmaya. Coşkun, Ulaş, Emre Antalya maçı için lazım, Sakarya maçı için lazım.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
veli_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı veli_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2008 saat 16:44
şimdi sıra taraftarda haydi şow başlasın gerek yönetim gerek futbolcular gerek taraftar yani bütün camia ayağa kalsın....

şampiyonluk için........
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2008 saat 16:46
  Rakibin kim olduğu önemli değil,tek hedef şampiyonluk.Yeneriz.
kalender
Yukarı
KESKIN Liste gör
Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
  Alıntı KESKIN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2008 saat 16:52
Bu maçı çok rahat alacağımıza inanıyorum.....
FORZA €S_€S...!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 86>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır