eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Avrupa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Avrupa'nın Kırmızı Şimşekleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 44>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
melih_es26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: Austria
Online Durum: Offline
  Alıntı melih_es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2012 saat 22:28
Viyanada olan renktaşım var mıdır acaba? maçı izlemek için restaurant, kafe gibi biyer arıyorum
£s £s liyiz £fsaneyiz
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2012 saat 23:54
Alıntı yapılan melih_es26

Viyanada olan renktaşım var mıdır acaba? maçı izlemek için restaurant, kafe gibi biyer arıyorum

Melih Foruma giren renktasimiz Avusturyada yanliz hangi sehirde bilmiyorum bir mesaj yaz. Sor.
Ersin26
Kanca ( Halit Kanca)

DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
EjderHudsy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ejder
Yer: Frankfurt
  Alıntı EjderHudsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2012 saat 01:41
izine gidiyoruz bizde ki sansa bak...ilk mac akhisar....sonra eskisehire cok ters düsen Ordu Mersin deplasmanlari...fikstür cok kötü ..
ilk maca giden var mi Avrupadan?
Yukarı
melih_es26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: Austria
  Alıntı melih_es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2012 saat 14:13
Alıntı yapılan gündüzlerli26

Melih Foruma giren
     renktasimiz Avusturyada yanliz hangi sehirde bilmiyorum bir mesaj yaz. Sor.Ersin26 Kanca ( Halit Kanca)

Çok teşekkür ederim Mehmet abi Avusturyada Eskişehir veya Eskişehirsporla ilgili bi kuruluş varmı acaba bi bilginiz ?
£s £s liyiz £fsaneyiz
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2012 saat 14:39

Alıntı yapılan gündüzlerli26

Melih Foruma giren
     renktasimiz Avusturyada yanliz hangi sehirde bilmiyorum bir mesaj yaz. Sor.Ersin26 Kanca ( Halit Kanca)

Çok teşekkür ederim Mehmet abi Avusturyada Eskişehir veya Eskişehirsporla ilgili bi kuruluş varmı acaba bi bilginiz ?

Benim bildigim yok Melih.. Isvicrede bir dernek var ama Avusturyada yok.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Turkey
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2012 saat 15:14
Adamlar İskoçyadan Mavi Beyaz giyinip geliyorlar siz iki adım yerden KIRMIZI giyemiyorsanız Peeesssssssssss  söyleyecek bir şey bulunmuyor........
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2012 saat 03:23
Onlarin geldigi yolu siz niye gelmiyosunuz Hüseyin bey? Herkes Türkiye'de su anda!
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Turkey
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2012 saat 04:02
Ne alaka ne yolu kardeşim, adın yok sanın yok bak bakalım yazının tarinine ..............
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
seko Liste gör
Yazar

Serkan Solmaz
Yer: Frankfurt / D
  Alıntı seko Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2012 saat 02:29
Avrupali Eskisehirliler e.V.
Eskişehirspor, 2.eleme turunda eşleştiği İskoçya'nın St.Johnstone takımı ile bugün rövanş maçına çıkacak.
Bizler (maca gidemeyenler) Frankfurtdaki lokalimizde bulusup beraber izleyecegiz.
TRT3 Spor maci canli yayinliyor, internetten izlemek icin
http://www.trt.net.tr/tvcanli/canli.aspx?kanal=TV3 linkine tiklayabilirsiniz.

İskoçya'nın Perth kentinde 26 Temmuz Perşembe günü TSİ 21.45'te başlayacak karşılaşmayı Belçikalı Serge Gumienney yönetecek.

Eskişehir'deki ilk maçı 2-0 kazanan Eskişehirspor bu turu geçtiği takdirde 3.eleme turunda Fransa'nın Marsilya takımı ile karşılaşacak.

Kaynak: http://www.trt.net.tr/
ve http://www.tff.org/
www.es26.eu
Avrupali Eskisehirliler Dernegi
www.facebook.com/avrupalieskisehirliler
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 00:09
Merhaba Avrupanın Kırmızı Şimşekleri; desteklerinizi bekliyoruz.
Bölgemizde yaşayan tanıdıklarınızı MerzifonESES oluşumundan bahsedip aşağıda belirtilen facebook sayfamıza yönlendirirseniz memnun oluruz.

Eskişehirden uzakta ESKİŞEHİRSPOR sevdasını yüreklerinde taşıyan; Merzifon,Amasya,Samsun, Çorum gibi yakın bölgelerde yaşayan tüm ESKİŞEHİRSPOR sevdalıları BİR ARAYA GELİYOR !!!

Unutmayın; BULUTLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ!
LÜTFEN tanıdığınız Eskişehirspor'luları da aramıza davet ediniz.
Facebook Sayfamız:

http://www.facebook.com/MerzifonESES

LÜTFEN SAYFAMIZI BEĞENİN TÜM GELİŞMELERDEN HABERİNİZ OLSUN.
Facebook hesabı olmayanlar lütfen  MerzifonESES@gmail.com adresi veya buradan özel mesaj yoluyla irtibata geçiniz.

Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski ES
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 44>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır