eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES ürünleri-Polar Sy.6

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 17>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2008 saat 09:24
Polar daha tasarım aşamasında onun için burada resmi yok. Bizim siteden gelişmelere bakabilirsiniz. Almak isteyenlerin hepsinin adlarını ve isteklerine göre not alıyorum onlara atkıları ayıracağım. Atkılar elime geçtiğinde sizlere nasıl ulaştıracağımı soracağım.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2008 saat 09:59
Atkı konusu için benimlede irtibata geçebilirsiniz.Polar tasarımı konusunda fikirleriniz varsa unieses.org sitesine bekleriz.Hepimizin hemfikir olduğu bi tasarım yapabiliriz.
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
ercan469 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan KARA
  Alıntı ercan469 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2008 saat 12:09
Ne okulu bitirmek yazılı atkı çok güzeldi.Kesinlikle öyle olmalı.Poların arkasınada yazılabilir.
YAŞASIN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Gel gör beni aşk neyledi.

Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2008 saat 12:39
Alıntı yapılan Boraes

Atkı konusu için benimlede irtibata geçebilirsiniz.Polar tasarımı konusunda fikirleriniz varsa unieses.org sitesine bekleriz.Hepimizin hemfikir olduğu bi tasarım yapabiliriz.
Ben 2 tane atkı istiyorum polar içinde ismimi yazdırdım aklında olsun....atkılar 1 haftada elime ulaşır mı hediye vercemde...
Yukarı
runo26 Liste gör
Yazar

onur
  Alıntı runo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2008 saat 13:09
Anadolu üniversitesinde okuyan veya çalışanlardan atkı,polar vs almak isteyenler bana ulaşabilirler.

açık!
Yukarı
eskisehir 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hızır HACIOĞLU
Yer: United States
  Alıntı eskisehir 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2008 saat 14:05
Bende bir tane atkı istiyorum.A. Ü. Edebiyat Fakültesinde çalışıyorum.
Kimsenin yalakası değil, şehrimizin sevdalısıyız.
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2008 saat 11:07
Arkadaşlar atkı için buraya yazanlardan liste oluşturuyorum.Buradan devam edelim.Ayrıca isimlerinizi ayrı olarak not alıyoruz.
Atkıları Belediye maçından önce veya sonrasına yetiştirmeye çalışıyoruz.
Atkıları ulaştırma konusunda ise atkılar elimize geçtiğinde gerekli açıklamalar yapılacaktır.Her türlü ulaştırırız.Smile

1-huso_26        1 adet
2-esesli_asık     2 adet
3-es_PaSHa      1 adet
4-xmasilt           1 adet
5-eskisehir26    1 adet
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2008 saat 11:16
Alıntı yapılan esesli_asik

Alıntı yapılan Boraes

Ben 2 tane atkı istiyorum polar içinde ismimi yazdırdım aklında olsun....atkılar 1 haftada elime ulaşır mı hediye vercemde...

Atkılar inşallah Belediye maçından önce yetiştirmeye çalışacağız.
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2008 saat 11:20
arkadaşlar atkıları aldıgımız sayıya gore bastırcaz lutfen herkez tanıdıgına dostuna solesın eger alacaksa buraya yada www.unieses.org a bildirsin.bastırdıktan sonra ısteyen olursa ne yazıkkı bulamayabılıriz.
DK
Yukarı
microprocessor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kaan DEMİR
  Alıntı microprocessor26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2008 saat 12:05
bence herkes eses bu tür şeyler için harcadığı paraları orijinal eses ürünlerine harcamalı.kulübümüz ancak böyle ayakta kalır.bakın fenerlilere hep kulüp ürünlerini alıyolar.herkes orijinal eses ürünü alsın.Tüm Gruplar....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 17>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır