eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008 Ara Transfer Gelişmeleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 197>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESerdartugsuz Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2008 saat 09:17
transfer gündemimizi oldukça meşgul eden gökhan tokgöz hakkında bir haber.
babası cahit tokgöz bir zamanlar ESES forması giymiş.
yazı çok uzun olduğu için link veriyorum.(sakıncası varmı onuda bilmiyorum.)

"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2008 saat 10:27
Ömer Kuzen İstanbulspor, Gaziantepspor ve İstanbulspor' da oynamış.

2002-2003  Süper Lig'de  7 maç
2004-2005  2nci Lig.A Kategorisinde 27 maç
2005-2006 Türkiye Kupasında 4 maç
2005-2006  Süper Liginde 22 maç
2006-2007 2nci Lig A kategorisinde 26 maç
2006-2007 Süper Ligde 1 maç
2007-2008 2nci Lig A kategorisinde 6 maç ' ta oynamış.

2007 yılInda Erciyes' te oynarken Ekim ayının sonlarında Form düşüklüğü, takım içerisinde disiplinsizlik oluşturma, taraftarlarla küfürlü diyaloga girmesi nedeniyle süresiz kadro dışı bırakılmış.

Aslında Süper Lig ve Tff 1nci Ligde bir çok maçta oynamış Ömer Kuzen ama daha önce ismini hiç duymamıştım ben. Ama Süper Lige çıkmamıza 17 maç kalmasına rağmen Ömer' in bize yararlı olacağını düşünmüyorum. Zaten yakın zamanda Performans düşüklüğü nedeniyle kadro dışı bırakılmış. Bence gönderdiğimiz oyunculardan bir farkı yok.
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2008 saat 10:43
erciyes ten gelen ömer közen in bizden giden ümit aydın tarzı bir futbolcu olduğunu düşünüyorum...
bence yönetim bu futbolcuya öyle aman aman bir para vermemiştir...maç başı anlaşmıştır...
yani oynarsa,kadroya girerse para alacak...
yalnız yaşının genç olması...3-4 yıldır süper ligin iyi takımlarında oynaması, kumaşının iyi olduğu anlamına geliyor...
aklı varsa...yani eski alışkanlıklarını bırakıp, artık top oynamalıyım vede para kazanmalıyım diye düşünürse...bence çok faydalı olabilir...tersini düşünürsede kendisi bilir...çünkü ESKİŞEHİR SPOR ömer için çok güzel bir fırsat...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
yasinolcay26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin OLçay
Yer: 71 EvLeR
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2008 saat 11:04
ömer közen?transfer yapmak için yapılan bi transfer gibi görünüyo.inşallah hayırlısı olur maç başı anlaşılmışsa yararlı olabilir.yalnız geldiği takımda yaşadıkları insanda bi soru işareti oluşturuyo.ama ben burda huzursuzluk çıkarabileceğini zannetmiyorum çünkü ESKİŞEHİRSPOR kimseye muhtaç değildir,herkes ESKİŞEHİRSPOR a muhtaçtır bunu herkes böyle bilsin;)
Bizim gerçekleştirdiklerimize,onların hayalleri bile yetemedi!!!(Fatih Sultan Mehmet)
Yukarı
yavuz fahri Liste gör
Yazar

yavuz fahri
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2008 saat 11:17
Ömer'in transferi takıma hayırlı olsun.
Ömer çalışkan bir ön liberodur. Erciyeste sorunlar yaşamış olabilir. Arkadaşlar transferi Metin Hocanın listesine göre yönetim yapıyor. Alınan her futbolcu takımımıza hizmet edecektir. Ömer kayserideki yaşadığı tatsız olayları burada yaşamayacaktır. Tüm takımların yaptığı transferlere bir bakın. Şadi yarım sezondur forma giymiyor, üstelik kiralık. Ne kadar tekmeye kafa sokar siz düşünün, parasının peşinde olacak. Okan artık bitti ve yaşı ilerlemiş vaziyette. Antep genç oyuncular aldı tanıyanınız var mı? Ömer yapılan transferler içindeki futbolculara nazaran hem genç hem de görev adamı. Bu lafımı karıştırmayın. Ben sadece diğer takımları baz aldığımızda idye bahsediyorum. Unutmayın Nihat Fethi Ender üçlüsü nasıl kuruldu eskiler bilir. Küme düşen takımdan alınan oyuncular vardı Eseste. Sonuç çalışmaktan ve kendisini geliştirmekten geçer. Ömer çalışırsa bu takıma girer taraftarda arkasında olur. M. Akif kötü kumaşmıydı, İshak Kötü kumaşmıydı Hayır. Her ikiside iyi futbolcu. Yerinde saymak onları yok etti. Akif Ümit milli oldu. kendisini geliştirmeyen futbolcu başaramaz. Tekrar hayırlı olsun.
Artık Ömer bizim futbolcumuz. Buradan da olumsuz mesajlar yazıp futbolcumuzun ve futbolcularımızın moralini bozmayın. Birlik ve beraberlik içinde olalım. Sırtımız yere gelmez. Ben yönetimin en kısa zamanda transferleri halledeceğine inanıyorum. Sabredelim. 2 güne kadar bu işler hallolur.SmileWink
DÜNYADA SENDEN BAŞKA HİÇ BİRŞEYİ OLMAYAN BİZ, DÜNYADA SENDEN BAŞKA HER ŞEYİ OLANA ACIRIZ...
Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2008 saat 11:34
Bizim acilen kaleci sağ bek sol bek ve libero  almamız şart. Ömer bence takımda kalite açısından iyi bir transfer seçenek çok olur ve iyi olur ama asıl bence bize kanat oyuncusu yani bek lazım iyi orta yapan iyi bindiren beklere ihtiyacımız var . İyi de bir libero bulursak başka birşeye gerek yok. Yönetim kimi alırsa iyidir. Tabiki transferde bütün aldıklarınız iyi çıkmaya bilir. yüzde yetmişlik bir isabet bile iyi olur.
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
ombusman26 Liste gör
Yazar

ahmet
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2008 saat 11:41
transferler nerede haldı hani sorunlu futbolcu alınmayacaktı
İstanbul seni bekliyor
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2008 saat 11:45
tarsus idman yurdu bile bursaspor kalecisi yavuzla anlaşmış ,bursa bu kaleciyi verecektide biz nerelerdeydik ne zaman kadro dışı kaldıda tarsus anlaşmış bile hiç inanasım gelmedi ama şayet doğruysada çok üzülürüm yavuz gerçekten iyi bir kaleci
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2008 saat 11:46
Arkadaşlar Transferi biten oyuncular hakkında olumsuz şeyler yazmamaya özen gösterirseniz iyi olur diye düşünüyorum Onlarda bu sitelere girip neler yazıldığını haklarında taraftarın ne düşündüğünü okuyorlar onları şimdiden motive etmekte biz taraftarlara düşüyor onları strese sokucak şeyler yerine olumlu moral verici şeyler yazalım neticede anlaşıldığına göre iyi veya kötü hepsi bizim futbolcumuz ve ES ES için ter dökecekler
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2008 saat 11:48

Geçen sezon devre arası Samsundan aldığımız defans adamı Aydın sezon sonu K.Erciyesle anlaşmıştı , Erciyesin çok kötü olduğu  günlerde Bizden giden Aydınla Ömerin Kadro dışı bırakıldıldıklarını basından okumuştuk.

KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 197>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır