eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Konya'nın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KONKŞ-2008

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 14>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_PaSHa Liste gör
Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
Yer: Bursa
Online Durum: Offline
  Alıntı es_PaSHa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2008 saat 22:44
gidelim abi maçada gidelim atkı polar gibi şelerde yaptıralım oldukça aktif bi şekilde ikinci döneme girelim ben varım abi ne yapılcaksaki ufuk kardeşimde benim gibi düşünüo
Yukarı
es_PaSHa Liste gör
Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
  Alıntı es_PaSHa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2008 saat 23:01
mutlu abi kartal maçına gidemeyebiliriz çünkü okul ayın 18nde acılıo kartal maçı 16snda arkadaşlar tatilden gelmemiş olur büyük ihtimalle ama altay maçı olabilir mart'ın 1nde maç o deplasmana gidebiliriz kocaeli maçı 31. hafta ama oda vize vaktine denk gelio bide mutlu abi sakarya maçına esk.e gidersekde güzel olur 26.hafta maçı oda mart ayının 1. yada 2. haftası oluo
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2008 saat 19:46

Hele siz bir gelin...
Bakarız o vakit...

Wink
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
es_PaSHa Liste gör
Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
  Alıntı es_PaSHa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2008 saat 20:30
hade hayırlısı olsun mardinede taktık ALLAH önümüzü açık etsin herkese slmlar!!!!
Yukarı
esesforce Liste gör
Yazar

tarık
Yer: Italy
  Alıntı esesforce Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2008 saat 19:47
üst üste malatya ve antalya gelecek ilk yarıda puansız kapattığımız haftalardı ama dört gözle beklediğim haftalar geldi.. umarım evimizde oynayacağımız bu maçlardan kayıpsız ayrılırız..
ölümüne bizde sevdalar..

Yukarı
esesforce Liste gör
Yazar

tarık
  Alıntı esesforce Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2008 saat 19:51
he bir de arkadaşlarda gelmiştir artık geçen yaşar abinin mekanda yaşar abi,ali hoca ve ben (tarık) ,mutlu abiyide bekledik belki gelir diye gelmedi (geleceğini zannetmiştik), bir organizasyonun vaktinin geldiğine karar verdik..  burada konyadaki tüm arkadaşların fikirlerini beyan etmelerini bekliyoruz bakalım nasıl bir faaliyet yapacağız?
ölümüne bizde sevdalar..

Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2008 saat 08:41
Alıntı yapılan esesforce

he bir de arkadaşlarda gelmiştir artık geçen yaşar abinin mekanda yaşar abi,ali hoca ve ben (tarık) ,mutlu abiyide bekledik belki gelir diye gelmedi (geleceğini zannetmiştik), bir organizasyonun vaktinin geldiğine karar verdik..  burada konyadaki tüm arkadaşların fikirlerini beyan etmelerini bekliyoruz bakalım nasıl bir faaliyet yapacağız?

Hacım;
ben tek başıma çoook oyalayıp işinden alıkoydum yaşar abiyi;
çoook ağrıttım komutanın başını tek başıma saatlerce bekleyerek,
tek başıma çoook bekledim başkalarını,

bunlarla beraber;
çoook organizasyon planladık ve yaptık gençlerle...
çoook çabaladık ve yorulduk onlarla beraber....
hatta onlarla beraberde çoook bekledik gelirim diyen,
kazak olduğunu iddea edipte son dakkada dümenin
yönünü değiştirenleri...
Ama bir kere olsun kimseye ne sitemde ne iğnelemede
bulundum... (Bu ilk defa oluyor...)
Bunlara komutanda şahittir...
Kuru laflara herkesin karnı tok...

İşi düşüp komutanın dükkana kırk yılda bir gitmeyle
işkembe-i kübradan sallamayla olmuyo bu işler...

Gençler gölge edecek değil güneş verecek,
Köstek olacak değil destek verecek,
İçim sıkılıyor içim sıkılıyor diye soğuyupta milleti
soğutacak değil millete sinerji verip ateşleyecek
heyecana sürükleyecek küçük büyük farketmez
tek yürek olacak kişileri bekliyorlar...

İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
es_PaSHa Liste gör
Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
  Alıntı es_PaSHa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2008 saat 15:07

herkese slmlar... Mutlu abi biz 2 dönem başı ilk hafta toplantı yapalım diyoruz ufuk kardeşimle beraber heralde herkes gelmiş olucaktır. o hafta konuşalım neler yapıcaz nelerle uğraşıcaz. abi ufukla ben hazırız gereken ne varsa yapmaya satış koymıcamızdan emin ol vea ben kendi adıma söliim satış koymicam koyanlarda utansın abi yeni geldik biz konyaya daha 4 yıl konyada olucaz okuycaz oyüzden biz şimdiden sağlam şeyler yaparak önümüzdeki yıllarda esk.liler olrak birlik ve beraberliği sağlamak istiyoruz söliceklerim bu kadar herkese tekrar slmlar!!!

Yukarı
esesforce Liste gör
Yazar

tarık
  Alıntı esesforce Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2008 saat 17:23
abi ben sana sitem etmedim o gün geleceğini söylediler o yüzden öyle yazdım her şeyi yanlış anlamana gerek yok.. artı o yazıda karar verdik derken seninde adın geçsin istedim ama sende nedense bu aralar bir agresifliktir gidiyor... neyi nasıl biliyorsanız öyle yapın... doğru söylüyorsunuz aslında siz olmasanız biz bir hiçtik .. neyse abi büyüğümsün ne diyorsan o.. kusuruma bakmayın size ait olan sayfanızı olur olmaz doldurdum kusuruma bakmazsınız artık.. burada konuşulmayacak ve yazılmayacak şeyler var kapatalım ..
ölümüne bizde sevdalar..

Yukarı
çınar26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı çınar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2008 saat 20:43
Öncelikle toplantı için planlanan gün  hafta sonu olması kaydıyla bir aksilik olmadığı sürece benim için uygundur. ikincisi de Mutlu kardeşim Tarık doğru söylüyor o gün Yaşar abi geleceğini söyledi. Bizde gelirse hasret gideririz diye konuştuk. O yüzden bunu yazdı.O yüzden gerekeni yap bence.
KONYA'NIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
Aşkındır bizi yaşatan;
Konyada ayakta tutan...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır