eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ana Sayfa Anketleri // Anket Sorulari

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 345
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Rio Liste gör
Deneyimli Yazar

Aykut Ekici
Online Durum: Offline
  Alıntı Rio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2009 saat 00:17
O zaman önümüzdeki sezon takımdan beklentileriniz diye bir anket oluşsa güzel olur.
şampiyonluk
avrupa kupalarına katılma
orta sıralar
düşmeme
En azından taraftarın takımdan beklentisi ne öğrenmiş oluruz.
Forever Es-Es
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2009 saat 00:18
Sayın adminim şuandaki anket sorusu bence taraftarın yapmış olduğu protesto eylemi için çok tersdir. Yönetimi protesto eden taraftar sporti manada takımı başarılı bulsa; yönetim bu takımı ben kurdum ben başarılıyım niye protesto ettiğinizin farkında bile değilsiniz diyecek. Takım başarısız bulunsa ; yönetim madem takım başarısızdı bu takımı oluşturan teknik heyete ve futbolculara niçin destek oldunuz diyecek. İki cevap şıkkındada protestomuz anlamını yitirecek.
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2009 saat 14:16
Lig maçları başladıktan sonra,her hafta o maçın bitiş düdüğüyle,hafta sonuna kadar,sahada mücadele eden maç kadrosunu oylayabiliriz.Önce haftanın futbolcusu, sezon sonundada yılın futbolcusunu seçebiliriz.
Bu anket genişde tutulabilir,haftanın asisti,yılın asisti,atılan goller arşivlenip yine sezon sonunda en güzel golleri seçebiliriz.
Yani haftanın karnesi,bunların toplamında sezon sonu karnesi çıkarabiliriz,tabi kendi
Oylarımızla...
Zormu olur, kolaymı olur. Teknik bilgim zayıf olduğu için bunu yönetici arkadaşlar daha iyi bileceklerdir.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
toci26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Eskişehir
  Alıntı toci26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 11:38
Gerek yerel basında çıkan haberler gerekse burda tartışılan bir konu dikkatimi çekti ... O da Rıza Çalımbay bence ona güvendiğimizi burda bir kez daha göstermeliyiz...
Anasayfadaki anketin süresi bana kalırsa doldu ... Bunun yerine Rıza Çalımbay a memnunmuyuz güven oylaması yapılmalıdır... Çatlak sesler biraz arttı ... Sezon başlamadan hocamıza olan güvenimizi buradan göstermeliyiz diye düşünüyorum...

SADECE SİYAH KIRMIZI!
Yukarı
eSeS eSeR Liste gör
Deneyimli Yazar

Eser Cihan
Yer: EStanbul
  Alıntı eSeS eSeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 11:59
Alıntı yapılan toci26

Gerek yerel basında çıkan haberler gerekse burda tartışılan bir konu dikkatimi çekti ... O da Rıza Çalımbay bence ona güvendiğimizi burda bir kez daha göstermeliyiz...
Anasayfadaki anketin süresi bana kalırsa doldu ... Bunun yerine Rıza Çalımbay a memnunmuyuz güven oylaması yapılmalıdır... Çatlak sesler biraz arttı ... Sezon başlamadan hocamıza olan güvenimizi buradan göstermeliyiz diye düşünüyorum...

Evet , bunu çok güzel düşünmüşsünüz... Site yöneticilerine de mesaj atarsanız daha iyi olur bence...
!..BKŞ..!
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 14:16
Alıntı yapılan 26_26_26

Lig maçları başladıktan sonra,her hafta o maçın bitiş düdüğüyle,hafta sonuna kadar,sahada mücadele eden maç kadrosunu oylayabiliriz.Önce haftanın futbolcusu, sezon sonundada yılın futbolcusunu seçebiliriz.
Bu anket genişde tutulabilir,haftanın asisti,yılın asisti,atılan goller arşivlenip yine sezon sonunda en güzel golleri seçebiliriz.
Yani haftanın karnesi,bunların toplamında sezon sonu karnesi çıkarabiliriz,tabi kendi
Oylarımızla...
Zormu olur, kolaymı olur. Teknik bilgim zayıf olduğu için bunu yönetici arkadaşlar daha iyi bileceklerdir.

Süper fikir Ahmet Abi...

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 20:42
Yeni sezon öncesi yeni transferler hakkında ve yeni sezon beklentileri üzerine anketler hazırlanabilir.

Yeni transferlerimizi nasıl buldunuz?

Yeterince iyi
İhtiyacımız kadar
Vasat
Yetersiz

Ya da yeni sezonda lig hedefi ne olmalıdır? Tahminen kaçıncı oluruz gibi..
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 345

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,532 saniyede hazırlanmıştır