eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ana Sayfa Anketleri // Anket Sorulari

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2345>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı BLoodY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2009 saat 13:14
"sportif sonuc" olarak degistirdim.. ama sunu da unutmayin ki, sportif sonuc da bir sekilde yonetimin karnesi sayılabilir :)
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2009 saat 13:18
Alıntı yapılan BLoodY

"sportif sonuc" olarak degistirdim.. ama sunu da unutmayin ki, sportif sonuc da bir sekilde yonetimin karnesi sayılabilir :)

Evet sayın admin o sebeble ben anketi cevaplamıyacağım.
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2009 saat 13:22
Valla ne olursa olsun ben başarıdır diye kullandım oyumu. Tamam ES-ESliyiz, efsaneyiz ama takdir edersiniz ki 12 senedir lige hasret kalmışken ,çıktığımız ilk sezon da düşmemeye oynamak kadar da doğal bişey olamaz.
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
toci26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Eskişehir
  Alıntı toci26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2009 saat 13:26
ANket değilde artık şu trabzon maçı sonucunu kaldırsak rahatsız oluyorum... 2 gün sonra Gaziantep maçı var hala 2-5 lik sonuç sinirlerimi bozuyor... Haftanın maçını artık değiştirsek...
SADECE SİYAH KIRMIZI!
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2009 saat 13:46
Alıntı yapılan Esparta _yigit

Valla ne olursa olsun ben başarıdır diye kullandım oyumu. Tamam ES-ESliyiz, efsaneyiz ama takdir edersiniz ki 12 senedir lige hasret kalmışken ,çıktığımız ilk sezon da düşmemeye oynamak kadar da doğal bişey olamaz.

ESES taraftarı uyanıkdır forum yönetimi bu anketi art niyetli koymamıştır lakin sonuçları art niyetli insanların değişik yorumlarına sebeb olacak bir ankettir. Başarılı desen yönetim diyecekki be taraftar hem başarılı buluyorsun hemde istifa et diyorsun, başarısız desen yönetim diyecekki madem başarısız buluyorsun bana diklenen futbolcuya niçin destek veriyorsun. Buyurun karar verin bakalım.!!!
Yukarı
Endy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
  Alıntı Endy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2009 saat 14:24

Ligin bitimine sondan bir hafta önce başka bir takımın yenilgisiyle, matematiksel olarak ligde kalmayı garantilemiş düşmekten kıl payı kurtulmuş bir takım için başarılı olmuştur denilebilir mi? Başarılı olan görsel şov ve tezahüratları ile Eskişehir spor taraftarıdır.Böylesine büyük bir camiaya sahip olan Eskişehir spor hangi ligde olursa olsun, hedefi üst sıralar olarak belirlenmelidir. Düşmemeye oynamak gibi bir hedef olamaz. Buna da hedef denmez. Hedefler olumsuz baz alınarak belirlenemez..Hedef; ulaşılacak son nokta, varılacak olan yerdir. Bu sezon hedefin düşmemeye olduğunun açıklanması bize çok şeyler kaybettirdi. Bu hedef hakemleri de, futbolcularımızı da olumsuz yönde etkiledi. Alabileceğimiz bazı maçlarda.“bu maçtan bir beraberlik bize yeter” düşüncesiyle çıkıldı. Hatta bazı maçlarda yenilelim yeter ki kart görmeyelim sakatlanmayalım denildi. (Ancak o maçlarda da kartlar gördük.) Hakemler “iyi takım.. nasıl olsa düşmezler amaçları da yok”diyerek tercih haklarını rakiplerden yana kullandılar. 12 yıl aradan sonra süper ligde ilk sezonu yaşamamız, bizi başarıyı değerlendirme konusunda yanıltmaktadır.

Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2009 saat 15:10
Bence maç oynadıktan 1 gün sonra diğer haftanın anketine başlanılsa güzel olur ama ...
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2009 saat 15:24
Düşme hattından sadece 1 puan üstündeyiz. Konya maçında 1 puan bile kaybedilseydi, ligten düşmüştük.. Ligin 10.luğu ile 15.liği arasında bir fark yok. Sportif başarı, yönetim başarılı ise gelir..
Bu ankete üye olanda, olmayanda oy verebiliyor.. BU SEBEPLE OY KULLANMIYORUM...

Eğer bir anket yapılacakca ;

Bu yıl Eskişehirspor'da kim daha başarılıdır..

A- Yönetim
B- Futbolcular
C- Teknik Heyet
D- Taraftar

Birinci belli (D) , bakalım ikincilik için kim yarışacak.. 

Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2009 saat 16:41
Bir başka anket konusu yerel basının ESES politikasını nasıl değerlediriyorsunuz.

A) Başarılı
B) Başarısız
C) Güdümlü
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
  Alıntı BLoodY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2009 saat 23:55
Alıntı yapılan mecek

Site girişinde "Bu sezonun sportif sonucu,sizce başarı mıdır başarısızlık mıdır ?" başlıklı anket yerine. "B.E.T in protestosunu doğru buluyormusunuz"  A) Doğru  B) Yanlış şeklinde değiştirmesini öneriyorum. Zaten bu protestoyu doğru bulanların sportif başarı anketini oylamasını ben şahsen doğru bulmuyor ve kendim o anketi cevaplandırmadım bile.
Ali Bey, verdiginiz soru tavsiyesiicin tesekkur ederim, bu tur tavsiyelere ihtiyacimiz var butun sezon boyunca. Ama, zaten cevabını, sonucunu bildigimiz bir soruyu neden anket yapalım ki.
Gercekten cevabını kesin bilmedigimiz soruları anket yapmayı tercih ediyoruz. BET aciklamasi cok buyuk orandazaten basarili bulunacaktir.
Su andaki anket ise, herkesin arkadas arasinda konustugu cesitli fikir ayriliklarinin oldugu bir soru. Su anda sitede bile acik fark yok.
Sonucu zaten tahmin edilen sorular yerine bu tur sorular daha verimli oluyor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2345>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,391 saniyede hazırlanmıştır