eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2007-2008 Ara Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 93>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 23:47

Taraftarının söz sahibi olduğu yerlerde Cav cav gibi adamlar fazla bir şey yapamaz , bakın bir Celal doğan neler yaptı sonuç ?  Adama olmadık küfür , ayak oyunu al aşağı ettiler , ettilerde ne oldu Antep düşmemeye oynuyor şimdi.

Bakın Sefa sirmen Kocaeli nerelerdeydi nerelere geldi ve büyük borçlarla boğuşuyor, ha birde artık siyaset bulaştı Futbola , Cav cav'ın ve kulübünün öyle bir sorunu yok.

KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 23:48
   Bence Cavcav'ın temel prensibi kaz gelecek yerden tavuğu esirgememesiLOL
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 23:49
İşte mesele bu Tavuğu esirgememek için yeşil dolarlar gerekiyor )))
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 23:54
Yasin gibi adamı istesin bizim yönetim 5 dakikalık işivar, bizimkiler iş bitirici sahada ağırlığı olan futbolcular peşinde ki sır vermiyorlar, şu anda Türkiyede bilmeyen yok ES ES te para var diye bütün Menejerler , simsarlar Titanik otelin kapısında yatıyordur onlara tam harman şimdi.
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 23:56
Kocaelili kardeşlerimiz kızmasın ama Yasin öyle gerektiğinde takımı sırtlayacak bir oyuncu değil.
Yukarı
curva_nord07 Liste gör
Yazar

metin
Alıntı yapılan Berkayes

Alıntı yapılan esgun

1 Ocaktan önce atılan imzaların hiç bir geçerliliği yoktur. Sadece karşılıklı güvene dayanan ve sözlere güvenilen anlaşmalar yapılıyor ve açıklanıyor , demekki sezon başında isim açıklamalarından yönetimin düştüğü sıkıntılı bir durum var ki şimdi açıklamayı uygun bulmuyor.

Kesinlikle uygun oyuncuların alınacağından eminim zira ne yönetim nede hoca riske girmez artık dananın kuyruğunun kopma haftaları başlayacak.

Ya benim anlamadığım birşey var,başka takımlarmı çok aptal bizmi çok zekiyiz.Millet çatır çatır aldık bitti diyor.E mesela yasin sülüne bizde talip olsak Körfezi birakıp bizemi gelecek sanki ? Renk vermeyen yönetimi anlıyorum ama yönetimimizde kabız olan taraftarı biraz anlasın yahu :)

Siz transferı bu kadar kolay mı zannedıyorsunuz eksık bölgelere yerınde fayda getırecek transferler yarar sağlayan transferler fayda getırır kadroyu sısırmek ıcın transfer yapmanın anlamı olmaz Yasini Eskısehirspor almak ısteseydı sımdıye kadar cokdan alırdı bu dönemde klubuyle sorunlu olan kadroda yer bulamayan futbolcular bostadır yanı ha deyınce bu isler olmuyor formunuzu takıp ettım uzun sure okudum bunun sacı uzun bu bize 2 sene önce kufretti bu cok yaslı  bu cok genc kaldıramaz bu profosyonel bir iştir ve teknık heyetın ısıdır ne zamandan berı taraftar bu işlere karısıyor ılk defa sızde sahıt oldum muhakkak transfer olacaktır Kalecı Cenk gönderıldı yerıne muhakak bırı gelecektır özelıkle kalecı sorunu var ulkemızde ıyı kalecı yetısmezken Ferhata yapılan bu kadar haksızlığa dayanamadım en sonunda seyırcı kalamadım Ferhat üniversite mezunu ve kendını yetıstırmıs bir insan herkesın hatası olabılır bız tavla oynarken bıle bırbırmıze kızıp yenılgıyı hazmetmeyıp atısmıyormuyuz bu ısler ekmek parasıdır herkesın rızkı için oynar yaptığı etik olmazsa bile menfaatler için hersey unutulur belkı bır penaltı kurtarır es esi sampıyon yapar Kalecı Cenkı elestırdınız belkı stresten yemedık goller yedı nerdeyse kısılık haklarına bile tecavuz ettınız ne büyük erdem gösterdikı acıklama yaptı ve medenice ayrıldı bence fazla stres futbolcuyu etkıler reflekslerını kontrol edemez vede baskı mezıyetlerının önune gecer transfer calısması yapan Eskısehir yönetıcılerıde heralde beklentılerın farkındadır kusura bakmayın uğrastık ama kımseyı alamadık dıyecek hallerı yok kaldı ki gönderilecekleri önceden belırleyip kluble ilişiği kestıler demekkı söz aldıkları bir yer var bence sızın adına yapılması gereken bır kac gun daha sabır etmektir
Derdimiz,yaramız,acılarımız farklı olabilir ama gözyaşlarımızın tadı aynı !!!
Yukarı
esoğuzes Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuz
Yer: mihalıççık
arkadaşlar bizim kendini ispatlıyacak değil ispatlamış kişilere ihtiyacımız var ticaret neder önce düzen sonra kazan
eskişehir sen bizim herşeyimizsin
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 23:59
155i geçer burası benden demesi kolay gelsin
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2007 saat 00:07
Yok mu artıran ?
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2007 saat 00:10
FB'den alabilirsek Gürhan Gürsoy'u alalım çok yetenekli çocuk 21 yaşında hem ön libero hem sol kanat oynayabiliyor.Orta alanda bize çok katkı sağlayabilecek bir oyuncu.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 93>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,451 saniyede hazırlanmıştır