eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2007-2008 Ara Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 93>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
curva_nord07 Liste gör
Yazar

metin
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 22:59
Yönetımı fazla elestırmeyın bence bu dönemde transfer yapmak bence cok zordur futbolcu almak için transfer yapılırsa cok futbolcu var ama bu eskısehırsporun istediği sevıyede oyuncular olurmu onu bilemem ama Koray ın G Antep Büyüksehır Beledıye ıle anlasması benı sasırttı mesela elını cabuk tutup bu futbolcuyu alsaydı çok basarılı transfer olurdu uc bölgede oynayabılıyor hem stoper hem lıbero hemde orta sahanın ortasında oynayabılıyor bıraz elını cabuk tutmalı EskısehirSpor yönetımı cunku bu futbolcuların arkadasları ile yan yana oynayıp mac temposuna girmeleri gerekli bence bu sene super lıgde ara cok az Fenerbahce 1 Ocakta Antalyaya gelecek ve Fortis Türkiye kupası macları ıkıncı hafta macları 6 -7 ocakta ucuncu hafta macları 9-10 Ocakta oynanacak vede Süperlig 11 Ocakta baslıyacak Fenerbahce 2 haftayı 6 -7 ocağı bay gececeği ıcın uzun 10 gunluk bir kamp dönemı olacak Antalyada Fenerbahceden alınacak futbolcular bu sure içinde Antalyada sözlesme imzalayabilir Eskısehirspor yönetımı bildiğim kadarı ile bazı futbolcularla yollarını ayırdı demekkı yerlerıne alternatıf ısımler alacaklarını dusunuyorlar kı erkenden yollar ayrıldı sanırım transferın ılk gunu olan 2 Ocak tarıhınden ıtıbaren yavas yavas ısımler bellı olacak oteldekı Eskısehırsporu yakından takıp eden gazetecıler bıle duyum alamamıslar Eskısehırspor yönetımı Fenerbahce ıle temas halınde sanırım yönetıcıler kesınlıkle ısım vermekden kaçınıyorlarmıs.
Derdimiz,yaramız,acılarımız farklı olabilir ama gözyaşlarımızın tadı aynı !!!
Yukarı
zyamak Liste gör
Yeni Yazar

zeki
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 23:00
Alıntı yapılan halilsezer

Alıntı yapılan zyamak

arkadaşlar o kadar üzülmeyin mehmet akyüz eses için kayıp değil çok çok üst düzey bir futbolcu değil menajeri sayesinde transfer yaptı adam daha iyileri var bozüyüksporda
Programın sunucusuyum demiştiniz. Peki gerçektende sadece 2 kiralık topçuya karşılık mı verildi Mehmet Akyüz?
evet  kardeşim 2 futbolcuya karşılık verildi ama ne kadar para aldılar o konuda bilgim yok henüz en kısa zamanda bilgilendiricem sizi.
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 23:01
Alıntı yapılan esgun

Nereden biliyorsunuz daha bitmiş transferimizin olmadığını ?

Cemal bey(Kulüb Basın Sözcüsü),bizzat kendisi açıkladı.Sona eren transferimiz yoktur diye...Ancak en yakın zamanda biteceğinden kuşkum yok...
Yukarı
ceren1965 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ali
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 23:02
SEVGİLİ ESGUN ABİM DEMİŞKİ.İLHAN CAVCAV GİBİ BANKADA DOLARLARIMIZ OLSAYDI BİZDE İSTEDİĞİMİZ GİBİ TRANSFER YAPARDIK.İYİD ABİ BU PARAL GÖKTEN İNMEDİKİ YADA HAYIRSEVER BİRİ YATIRMADIKİ.SANA SORUYORUM ABİ BİİZM YÖNETİMİZDE FUTBOLDAN ANLYAN BİR TANE ADAM VARMI.YOK.AMA CAVCAV AMATÖR OKUL MAÇI MAHALLE ARASI MAÇLARDAN BİLE TOPÇU ÇIKARIYOR.SONRADA BİR GÜZEL SATIYOR ÖYLE DEĞİLMİ ABİ.BU ADAMIN HAKKI DEĞİLMİ
ESES LİYSEN ÖVÜN.DEĞİLSEN BİAT ET
Yukarı
ceren1965 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ali
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 23:03
özür dilerim büyük harflerle yazmışım farkında değildim
ESES LİYSEN ÖVÜN.DEĞİLSEN BİAT ET
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 23:27
Sevgili kardeşim çok doğru söylüyorsun bende biliyorum bunları biraz kestirme ve en önemlisi para olduğu için kısa yazdım.
Olmazsa olmazlardan birisi Para, Ama Cav cav ne yapıyor gidiyor afrikada 19 yaş turnuvalarını seyrediyor, Amatör maçları izliyor , dostları sayesinde Edirneden van'a kadar her genç topçudan haberi oluyor.

Gerektiğinde  bazı maçları başlamadan bitiriyor, o da ne demek diyeceksin , Ankaradaki TFF. kupası final maçı ve ES ES'in son yıllardaki en süper kadrosu 100 maçın 100 ünüde biz kazanırız ama ne oluyor biliyormusun ? yeniliyoruz hemde 5 tane yiyoruz aklım almıyor sade ben değil ESKİŞEHİR'in aklı almıyor,.( Gerçi o maçtan sonra şaibeli topçular iflah etmiyor)
Yıl 1982 2.ligde Şampiyonluğa oynuyoruz yine çok iyi bir kadromuz var oyunu biz oynuyoruz haken düdükleri onlara çalıyor ,yine onlar çıkıyor biz bir yıl sonra çıkabiliyoruz.
Malum 2 yıl öncesini Asaş , Oftaş olayını zaten herkes biliyor.

Bir adamı yürürken 5 dakika seyretsin söylüyor ondan futbolcu olup olmayacağını, işte böyle bir adam Cac cav, 1 e alıyor 5 e satıyor, üst düzey topçuyu fazla barındırmıyor takımda, sürekli kendini ispat etmek için fırsat kollayan yetenekleri sürüyor sahaya, onu Şampiyonluk için sıkıştıran ne kamuoyu nede Taraftar var , çok rahat.
İşte o milyon dolarları böyle böyle koyuyor Kulübün kasasına

Maalesef Genç takımımız burada Dardanelle maç yapıyor bizden izleyen ne altyapı ne üst yapı kimse yok işte aradaki fark bu.
SAYGILAR...
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
curva_nord07 Liste gör
Yazar

metin
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 23:35

Burdan bana gelen duyumlara göre Nihat Özdemir söz vermıs Gürhan buyuk ıhtımalle tamam gıbı bır gazetecı burada bugun Eskısehırspor Giresunspor macını ızleyen Antalyaspor klubune yakın olan Corner Cupu takıp eden bir abimize söylemıs Can ve Kemal ıse ayrılmak ıstemıyorlarmıs ama her sey Ziconun vereceği karara bağlıymıs Fenerbahce 1 ocakta Antalya gelecek ıkı klup yetkılılerı burada oturup konusacak Eskısehirspor klubu ısmı acıklanmayan bır tanede gurbetcı futbolcu ile ilgilenıyormus menejerıyle son görusmeler devam edıyormus tabı hepsı duyumdan ıbaret resmı ağızlardan duyulan henüz bir sey yok.Antalyada olmam sebebıyle macların oynandığı Titanic Otele yakın calıstığım isyerı bugun sabah ordan gecerken Eskısehırspor sabah ter ıdmanı yapıyordu Sakarya macını hafta sonu olması dolayısı ıle gıdıp yerınde izlemeyi düsünüyorum

Bana söyledığıne göre bugun Hakan dıye bır oyuncu varmıs cok ıyı bır futbolcuymus hatta bır ara macı ızleyenler yenı transfermı diye kendı aralarında
konusmuslar Alt yapıdan cağrılmıs çok buyuk beğeni toplamıs 89 doğumluymus Serdarın yerıne girmıs 45 dakıka oynamasına rağmen ıkı gol atmıs kalede Sinan oynamıs ıkıncı yarının ortalarına doğru Kayacan gırmıs Alper ve Orhan ısmınde gene ıkı tane altyapıdan ıkıncı yarı oyuna gırmıs ama özellıkle HAKAN herkesın dıkkatını cekmıs 
Derdimiz,yaramız,acılarımız farklı olabilir ama gözyaşlarımızın tadı aynı !!!
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 23:36

1 Ocaktan önce atılan imzaların hiç bir geçerliliği yoktur. Sadece karşılıklı güvene dayanan ve sözlere güvenilen anlaşmalar yapılıyor ve açıklanıyor , demekki sezon başında isim açıklamalarından yönetimin düştüğü sıkıntılı bir durum var ki şimdi açıklamayı uygun bulmuyor.

Kesinlikle uygun oyuncuların alınacağından eminim zira ne yönetim nede hoca riske girmez artık dananın kuyruğunun kopma haftaları başlayacak.

KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
Berkayes Liste gör
Yazar

BERKAY
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 23:36
Bu Cavcavdan nefret ediyorum doğrusu.Ama takdir de ediyorum.Adam bu işte duayen,keşke ESES imde böyle bir adam olsaydı.Nefret ve Gıpta ile izliyorum adamı,helal olsun demek abes kaçmaz herhalde.Adam yıllardır seyircisi bile olmayan takımı tüccar zihniyetiyle ayakta tutuyor,koskoca ESKİŞEHİR'den bir tane böyle adam çıkamıyor. .
www.marmariseses.org//yeni sitemiz yakında sizlerle . .

Sensiz marmaris bile sürgün sayılır EsEs'im.
Yukarı
Berkayes Liste gör
Yazar

BERKAY
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 23:40
Alıntı yapılan esgun

1 Ocaktan önce atılan imzaların hiç bir geçerliliği yoktur. Sadece karşılıklı güvene dayanan ve sözlere güvenilen anlaşmalar yapılıyor ve açıklanıyor , demekki sezon başında isim açıklamalarından yönetimin düştüğü sıkıntılı bir durum var ki şimdi açıklamayı uygun bulmuyor.

Kesinlikle uygun oyuncuların alınacağından eminim zira ne yönetim nede hoca riske girmez artık dananın kuyruğunun kopma haftaları başlayacak.

Ya benim anlamadığım birşey var,başka takımlarmı çok aptal bizmi çok zekiyiz.Millet çatır çatır aldık bitti diyor.E mesela yasin sülüne bizde talip olsak Körfezi birakıp bizemi gelecek sanki ? Renk vermeyen yönetimi anlıyorum ama yönetimimizde kabız olan taraftarı biraz anlasın yahu :)
www.marmariseses.org//yeni sitemiz yakında sizlerle . .

Sensiz marmaris bile sürgün sayılır EsEs'im.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 93>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır