eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2007-2008 Sezonu Erkan Ferin

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kızılcıklıyız Liste gör
Yeni Yazar

sezer
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı kızılcıklıyız Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2007 saat 01:40
arkadaslar erkan ferin in olayının aslı bizim yonetıcılerin cocuga parasını alıcaklarını vermemesinden kaynaklanmıs birde metin diyadin cocugu 18 e almayınca cocuk ayrılma kararı almıs  ama olayın aslında ayrılma kararının verilmesinin nedeni bizim yonetiicierin erkan ferini oyalamasıymıs cocuga hergun yarın vericez diye haftaya vericez diye yalan soyluyolarmıs cocukta dayanamayıp ayrılma kararı vermiş.erkan gelecekte turk futbolunun onemlı isimlerinden biri olucaktır hakkında hayırlısı neyse o olsun...erkanda elagzı macında eses taraftarının onune cıkamadıgı icin buyuk uZUntu yasadıgı ogrenıldı.keske bızım yonetıcılerımız cocuga yalan solemeselerdide bu duruma dusmeseydi  cunku 19 yasinda bir genc futbolcuya yalan solenilmesi cocugun  sevkini kırar ordusporda erkan ferin e BASARILAR
asasasasa
Yukarı
esesyapı Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı esesyapı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2007 saat 08:27
Arkadaşlar bugünkü Fanatik gazetesindede yazıyor haber. İşte haberin bir bölümü;Bu arada Karadeniz ekibi, sezon öncesi kiralık olarak Eskişehir’e giden, ancak bu kulüple sözleşmesini fesh eden Erkan Ferin’i renklerine bağladı.
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2007 saat 08:47
Alıntı yapılan kızılcıklıyız

arkadaslar erkan ferin in olayının aslı bizim yonetıcılerin cocuga parasını alıcaklarını vermemesinden kaynaklanmıs birde metin diyadin cocugu 18 e almayınca cocuk ayrılma kararı almıs  ama olayın aslında ayrılma kararının verilmesinin nedeni bizim yonetiicierin erkan ferini oyalamasıymıs cocuga hergun yarın vericez diye haftaya vericez diye yalan soyluyolarmıs cocukta dayanamayıp ayrılma kararı vermiş.erkan gelecekte turk futbolunun onemlı isimlerinden biri olucaktır hakkında hayırlısı neyse o olsun...erkanda elagzı macında eses taraftarının onune cıkamadıgı icin buyuk uZUntu yasadıgı ogrenıldı.keske bızım yonetıcılerımız cocuga yalan solemeselerdide bu duruma dusmeseydi  cunku 19 yasinda bir genc futbolcuya yalan solenilmesi cocugun  sevkini kırar ordusporda erkan ferin e BASARILAR

kaynak??
KKŞ
Yukarı
CAPTAİN Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı CAPTAİN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2007 saat 09:26
Sen adamı al,2 ay tesislerinde kampda otelde vs masraflarını yap,sonra Orduya yani ilk 6  rakibine ver olacak şeymi ya,çok canım sıkıldıAngry,Erkan muhtemel kendisi ilk 18 e girmemek için uğraş vermiş anlaşılan, yoksa bu Erkanın kalitesini tartışamayız çünkü geçen sene ilk ikiye giren takımın ilk 11 inde oynadı bu adam,ben olsaydım inandına fesh etmezdim sözleşmesini  ondan sonra bak bakalım antremanlarda nasıl  oynuyor orduya daha doğrusu suat hocanın yanına  gitme umudunu kesince
Yukarı
serkan_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
  Alıntı serkan_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2007 saat 10:02
Erkan Ferin'e Başarılar Şu An Oynuyabileceği Bir Takım Değildi ES ES Onun İçin onun  Pozisyonun da 1 den fazla oyuncu var Diyadin izin vermese gitmezdi Tabiki

Orduspora Gitmesi Hiçbirşeyi Teşkil Etmez.Biz Eskişehirspor Gibi Oynuyalım İsterse Antalya Sakarya Malatyaya gitsin Farketmez

HATALI
YAZIYORSAM
LÜTFEN ÖZEL
MESAJ ATIN

Özel Mesaj Atmak İçin
Yukarı
inhisarlı Liste gör
Yazar

Barış İnce
  Alıntı inhisarlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2007 saat 13:28
Belkide kendisini almadığımız için Suat Hoca
bize biraz kin yapmış olabilir
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 00:58

çok çok üzüldüm erkan ferin olayına.. geçen yıl harika oynadı bşb. de.

sağ kanadın vazgeçilmeziydi vede geleceği çok parlak bu oğlanın..
nediyelim geçmiş olsun artık.. giden gitmiş.. inşallah bize aslan kesilmez..
Yukarı
lonal Liste gör
Yazar

Levent
Yer: Madagascar
  Alıntı lonal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 01:55
Alıntı yapılan CAPTAİN

Sen adamı al,2 ay tesislerinde kampda otelde vs masraflarını yap,sonra Orduya yani ilk 6  rakibine ver olacak şeymi ya,çok canım sıkıldıAngry,Erkan muhtemel kendisi ilk 18 e girmemek için uğraş vermiş anlaşılan, yoksa bu Erkanın kalitesini tartışamayız çünkü geçen sene ilk ikiye giren takımın ilk 11 inde oynadı bu adam,ben olsaydım inandına fesh etmezdim sözleşmesini  ondan sonra bak bakalım antremanlarda nasıl  oynuyor orduya daha doğrusu suat hocanın yanına  gitme umudunu kesince
Çok doğruClap
www.unieses.org/ÜNİESES/Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Görmesek Bile O Günleri
Seviyoruz ESESİM İlk Günkü Gibi
Yukarı
akıncılar Liste gör
Yeni Yazar

AKIN
  Alıntı akıncılar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 09:34

Erkan FERİN dün ilk kez ORDUSPOR ile idmana çıktı.Mili takımlardan ve Galatasaraydan arkadaşları olan uğur erdoğan,cafercan,mülayim,uğur akdemir ve cihancan ile hasret giderdi.Takım içinde yabancılık çekmemesi dikkat çekiciydi... Haberin resimleri:

Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 09:43

yonetimin bir aciklama daha yapmasi gerekli bence. genc milli takimlarda bu kadar maca cikmis kaptanligi ustlenmis, gecen sene super lige cikan kadroda ilk 11 oynayan oyuncunun yetersiz gorulmesi biraz ilginc. gene lobi faliyetleri donuyor gibi ortaliklarda. ben erkanada yakistiramadim yaptigini, fan sitesine logo koyup sonra cekip gitmesi!!! genc oyuncu ddigin biraz daha azimli olur.

dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır