eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2007-2008 Sezonu Erkan Ferin

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskiayder Liste gör
Yazar

Selcuk
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı eskiayder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2007 saat 15:19
Alıntı yapılan banner

Erkan Ferin'le dün yollar ayrıldı. Orduspor ile anlaşmış sanırım.

Niye aldık? Neden gönderdik???Shocked
Bademlikten Aşağı...

ankaraESES/Selçuk
Yukarı
ziYa Es-Es Liste gör
Yazar

Ziya S.
  Alıntı ziYa Es-Es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2007 saat 15:21
Alıntı yapılan eskiayder

Alıntı yapılan banner

Erkan Ferin'le dün yollar ayrıldı. Orduspor ile anlaşmış sanırım.

Niye aldık? Neden gönderdik???Shocked

bende merak içindeyimShocked
Sampiyonluk bize yakışır...
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2007 saat 15:23
önce evren şimdide erkan ferin bu işin iiice cıvkı çıktı.Artık yönetimin iii bir bahanesi vardır die düşünüyorum yoksa zaten ne olacağını bende ksetiremiyorum.Yalnız aklımdada bi ihitimal var ama inş. öle değildir.
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2007 saat 15:38
Erhan Ferin kadroya giremediği için tepki göstermiş. Bu yüzden de yollar ayrılmış. Açıkcası ben pek üzülmedim. Sağ bekte Koray'ı tek geçerim. Galatasaray'ın alt yapısı haline gelen Orduspor'a da gitmesine de hiç şaşırmadım.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
akıncılar Liste gör
Yeni Yazar

AKIN
  Alıntı akıncılar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2007 saat 15:57
Bu taransfer de ki en büyük etkenin Erkanın Orduspor'da bulunan arkadaşları olduğunu düşünüyorum.Yoksa 85 kez milli oolmuş ve genç milli takım kaptanını kadrosunda kim görmek istemez.Ayrıca bu futbolcular evdeki anne ve babalarından daha çok birbirlerini gören insanlar mutlaka iletişim kurup biribirlerine referans olduklarını düşüyorum.Hayırlı olsun dileklerimle...
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2007 saat 16:08
yolu açık olsun,gidene güle güle...
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
  Alıntı esescon_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2007 saat 16:10

Erkan Ferin Takımdan Ayrıldı.

Bugün düzenlenen Basın Toplantısında Basın Sözcümüz Av.Cemal Okan Yüksel,Erkan Ferin´in takımımızla ilişiğinin kesildiğini bahsederek şunları söyledi:´´Sezon başında Galatasaray Spor Kulübünden kiralık olarak aldığımız Erkan Ferin,teknik kadro tarafından yetersiz görüldüğü için Elazığspor karşılaşmasında ilk 18 kişilik kadroda yer almamıştı.Bu futbolcumuzun tepki göstermesi sonucu,Teknik kadromuzun raporu alınarak sözleşmesini karşılıklı olarak feshettik.´´ diye konuştu

eskisehirspor.org
ESES
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
  Alıntı 26-eses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2007 saat 16:26
ESES gibi takımda yedek kalmak ta bir onurdur. Bunu görememiş ve anlayamamışsa söylenecek birşey yok. Abartılacak ve üzerinde durulacak bir haber değil.
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2007 saat 16:40
Alıntı yapılan 26-eses-26

ESES gibi takımda yedek kalmak ta bir onurdur. Bunu görememiş ve anlayamamışsa söylenecek birşey yok. Abartılacak ve üzerinde durulacak bir haber değil.

Ee yaşı küçük ya,büyüyünce o da öğrenecek
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2007 saat 16:47

Geçen sezon da Beşitaktaş'dan böyle 3-4 tane kiralık gelecek vaad ediyor diye genç getirdiler, hiçbiri kadroya girememişti. Kiralık futbolcuya karşıyım bu yüzden..Erkan Ferin'e de güle düle diyoruz..

Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır