eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rıdvan Çakırgöz'den basın bülteni

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esk_dogan Liste gör
Yazar

Doğan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esk_dogan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 20:52
Alıntı yapılan ashanye

Ben bu filmi daha önce görmüştüm.ConfusedCryAngry

Ne tesadüf ben de bu filmi daha önce izlemiştim.Ama o filmde son,bu kayıtsız davranışları sergileyenlerin bir daha bu taraftar arasında adının anılması dahi yasak oluyordu.Bu iç çekişmeler bitmeden asla ve asla önümüzü göremeyiz.Bu sorun her ne ise halledilmelidir.Aksi takdirde çok büyük vebalın altında girme durumunda kalacaklardır.
Eskişehirspor
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 20:54
Onun bunun parasıyla mı dönecek bu klüpQuestionHer para veren parasını isterse sonumuz Malatya gibi Göztepe gibi olur borçlar bitiyor deniyor ama artmış olmasın maşallah herkesin alacağı var Angry  Geçen sene vardı bu sorun 1 yıl geçti hala var  herkes kendini düşünüyor önce EsEs deselerdi sorun çıkmazdı zaten ; bu şekilde Süper Lig'e çıkmayız barşış ve huzur ortamı sağlanmalı.
Yukarı
zeeper2005 Liste gör
Yazar

serkan
  Alıntı zeeper2005 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 20:54
bence butunlesme zamanı zamanlama olarak cok kotu zamnda yapılmıs talıhsız bı acıklama bence ıkı tarafta esesın menfaatını dusunuyosa bunların ustune bı sunger cekmelı hıc sırası degıl bence....
koko
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 21:07
Yaptığım iş dolayısıyla Rıdvan beyi de Nebi Beyi de yakından tanıma fırsatım oldu. Nebi beyi 2001 den beri tanıyorum. Başarısızlığa yapılamayan işe karşı çok serttir ama başaranı ve başarmaya çalışanı sever hakkını da verir. Rıdvan Bey le Es-Es imizin bir işi için tanıştık o kadar kabadayı maganda tarzı vardı ki dayatmayla iş yaptıracağını sandı ve o tavrından dolayı anlaşamadık, işi yapmamaya karar aldım. Çünkü insanın sabrını taşıran imkansız şeyleri isteyen birisi. Sonra Nebi Bey araya girdi ve O'nun hatrına bazı işleri yaptım. Bu olaylardan anlaşılacağı üzere param var ya da mevkim var diye adam olunmaz, iş görülmez. Herkesin zenginliği kendinedir. Artisliğin lüzumu yok. Ne Nebi Bey nee de Rıdvan Bey Babamın oğludur. Ama görünen köyde klavuz istemez.
Belki Bir Gün!
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 21:08
YORGAN KAVGASI.     
Eskişehirsporda yöneticilik yapmış ve istediği takdirde kulübe verdiği parayı alamamış yönetici yoktur.Anlaşılan mevcut yönetim kulübe borç para vermiştir ve şimdide alacak kavgası başlamıştır.Verdikleri paraları kulübün gelirlerine temlik koydurup hemen alsınlar ve şahsi kavgalarına Eskişehirsporu bulaştırmasınlar.istifa etme cesaretini gösterecek  varsa beklemesin istifa etsin, Eskişehirspor yönetimsiz kalmaz. 
      Şeffaflıktan bahseden yöneticilerimiz alacaklarının yanında transfer sezonunda yaptıkları yanlışlardan dolayı kulübü uğrattıkları zararlarıda açıklasınlar bilelim.

kalender
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 21:11
sayın HATİPOĞLU ve ÇAKIRGÖZ  her ikinizinde ESES in başarısı için çalıştığınızdan eminim ne olur mutlu sona bu kadar yaklaşmışken ve rakiplerimiz bize kıskanarak bakarken bu kısır çekişmeye son verin ikinizden birinin haklılığından veya haksızlığından önemlisi ESES in Şampiyon olması Sizlere yakışanı yapın ve ortak bir basın toplantısıyla birlik ve beraberlik içinde olduğunuzu açıklayın bu Kampta bulunan takımımıza en büyük dopink olacaktır. sayğılarımla...
Yukarı
yalvaçtan esgulen26 Liste gör
Yazar

eyyüp
  Alıntı yalvaçtan esgulen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 21:23
Alıntı yapılan aritmal

Alıntı yapılan ermanbey26

...sanmayın ki birbirinize düştüğünüz zaman bu taraftar bir taraf tutacak...bu taraftar her zaman eskişehirsporu tutar kişilerle işi olmaz..!!!!!!!!
ClapClapClap,

TEBRİK EDİYORUM ÇOK GÜZEL BİR SÖZ..EVET BİZ TARAF TUTMAYIZ SADECE ESKİŞEHİRSPORU TUTARIZ...
UZAKLARDA OLSAKTA KALBİMİZ SENİNLE.../Eyyüp GÜLEN Isparta
Yukarı
aritmal Liste gör
Deneyimli Yazar

adem
Yer: ESTANBUL
  Alıntı aritmal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 21:28
Alıntı yapılan yalvaçtan esgulen26

Alıntı yapılan aritmal

Alıntı yapılan ermanbey26

...sanmayın ki birbirinize düştüğünüz zaman bu taraftar bir taraf tutacak...bu taraftar her zaman eskişehirsporu tutar kişilerle işi olmaz..!!!!!!!!
ClapClapClap,

TEBRİK EDİYORUM ÇOK GÜZEL BİR SÖZ..EVET BİZ TARAF TUTMAYIZ SADECE ESKİŞEHİRSPORU TUTARIZ...
taraf tutmayız derken es es imize zarar vericek kişiler her zaman karşısında buyuk taraftarı bulur..bu taraftar kendisine fırça atmaya kalkanları ve kufur edenleri de unutmaz anlayana...
SEVDAN BİR ATEŞ
SALDIR ES ES İM SALDIR:)
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Yukarı
esroot Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan Cantaş
  Alıntı esroot Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 21:47
Sorunu bir an önce aralarında çözüp taraftarın yüreğine su serpsinler. Kirli çamaşırları ortaya çıkarıp bizi de üzmesinler. Herkesin beklediği tek bir şey var. ŞAMPİYONLUK !!!
Kalsada son nefes yinede Es-ES
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 21:47

Bu açıklamaların ardından,Sn.Hatipoğluda şimdi kendini savunacaktır.
Kanımca çözüm,ikisininde yönetimden uzaklaştırılması gibi görünüyor.
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır