eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BKŞ/Boluspor maçı etkinliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 789
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tatar_26 Liste gör
Yeni Yazar

ToLgaHaN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı tatar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2007 saat 17:11
buyur loranleroy un tel i varmı bilmem ama 5395662626.
Bizi lüks meyhanelerde aramayın.Biz dost şarabı içenlerdeniz.Bize bu aşk nedir diye sormayın.Biz ESES AŞKI UĞRUNA ÖLENLERDENİZ
Yukarı
aritmal Liste gör
Deneyimli Yazar

adem
Yer: ESTANBUL
  Alıntı aritmal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2007 saat 20:55
beni okmeydanı cevre yolu cemal kamacı duragından alırsanız sevinirim....görüşmek üzere....adem
SEVDAN BİR ATEŞ
SALDIR ES ES İM SALDIR:)
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Yukarı
tcyx Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Çavdar
  Alıntı tcyx Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2007 saat 01:24
Bütün arkadaşlara iyi yolculuklar dilerim, insallah yenip geleceksiniz.

Güle güle gidin, güle güle gelin.
Fatih Çavdar
Yukarı
gokmeydan.erhan Liste gör
Yazar

erhan
Yer: Iran
  Alıntı gokmeydan.erhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2007 saat 10:56
Tüm deplasman yolcularına hayırlı yolculuklar inşallah kazanıp geliceksiniz, aranızda olamadığım için çok üzügünüm ama kısmet değilmiş.
Ölümüne ESES...
Yukarı
kırmızışimşekler Liste gör
Yazar

Ercan Gümüş
  Alıntı kırmızışimşekler Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2007 saat 12:35
Arkadaşları Bolu girişinde bekletiyomuş polisler. 2. yarıya anca gireriz diyolar. Ayıp ya. Deplasmana gelen taraftara bu yapılır mı
Yukarı
kubilay Liste gör
Yazar

kubilay erdelikara
  Alıntı kubilay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2007 saat 20:24

aldığımız yenilgi hariç güzel bi deplasmandı.belkide hiç bir maçı kazanmayı bu denli istemedim ama olmadı.maçdan önce bolu emniyetinin bekletmesi ortamı gerdi.bizim taraftarımız maça girene kadar zaten dolmuştu. birde karşı taraftaki taraftar bozuntuları olunca maçla ilgilenemedik pek.böyle organizasyonları 2.yarıda devam ettiririz umarım.BKŞ artık yollara düşmeli... gelen bütün arkadaşlara teşekkürler.

BKŞ
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
  Alıntı loranleroy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2007 saat 20:28
BKŞ olarak ordaydık, ağır davrandık, güle oynaya gittik, KKŞ ile birlikte durduğumuz dinlenme tesisinde EsEs çektik, fotograf çektirdik, stada giremedik, ben golu bile göremedim, keşke görmeseydim de kaybetmeseydik.. dönüşümüz sessiz sakin oldu. Böyle olmamalıydı.
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
  Alıntı es-be-eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 17:43
Fotoğraf çeken arkadaşlar buraya ekleyebilirlerse çok iyi olur. Bu deplasmanımızda emeği geçen herkese teşekkürler. İleride daha geniş katılımlı ve daha organize deplasmanlar dileğiyle...
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 789

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır