eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BKŞ/Boluspor maçı etkinliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6789>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tatar_26 Liste gör
Yeni Yazar

ToLgaHaN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı tatar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2007 saat 12:37
Alıntı yapılan Özgür

Alıntı yapılan tatar_26

ben bişey sorucam karşıyaka maçını bjk tvde vermişlerdi yine verirlermi ??

Canlı olarak Dspor verecek,ama sonradan BJK Tv de banttan yayınlıyor sanırım.Karışık işler bunlar gel Bolu'ya gidelim, hiç kafan karışmasın....

gelmek isterim ama gelemiyorum malesef biraz işim varda
Bizi lüks meyhanelerde aramayın.Biz dost şarabı içenlerdeniz.Bize bu aşk nedir diye sormayın.Biz ESES AŞKI UĞRUNA ÖLENLERDENİZ
Yukarı
ozcandemir Liste gör
Yazar

özcan demir
  Alıntı ozcandemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2007 saat 15:25
Selahattin abi bi kulak çekme operasyonu yapsanda su sayıyı artırsanız..:)
Ölümüne EsEs...Düzce'deki EsEs sevdalıları iletişimi koparmayalım:)
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
  Alıntı loranleroy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2007 saat 17:17
     Arkadaşlar Organizasyonumuz şekillenmiş durumda ayrıntılar aşağıda yer almaktadır...
Halkalı'dan hareket edecek aracımız, E-5 üzerinden, Avcılara, daha sonra da yine E-5 üzerinden Taksim'e geçecektir, Taksim'den de Kadıköy de bulunan Esyiad Derneğinin önünde buluşmayı planladık ama karşıda oturan arkadaşlarımız için daha uygun bir buluşma noktası varsa değiştirebiliriz. Ayrıca Taksim e giderken, E-5 üzerinden binecek arkadaşlarım olursa bana bildirmelerini rica ederim. Telefon numaram: 5395662626.

İstanbul Kalkış Saatleri:

İlk Hareket: Halkalı 07.00
Avcılar Barış Manço Kültür Merkezi Önü: 07.15
Taksim AKM Önü: 08.00
Esyiad Önü: 08.30
Bolu ya Varış: Tahminen 11.00
Ücret (Gidiş - Dönüş) : 20 YTL
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2007 saat 17:18

Biraz önce Vedat Abi ile görüştüm. Araç büyük ihtimalle İkitelli'den pazar sabahı 07:00'de kalkacakmış. Avcıları ve E-5'i takiben Taksim'e oradan da ESYİAD'a uğrayacakmış. ESYİAD'a saat 08:30'da varması planlanıyormuş. Ücret ve diğer konular kesinleşince Selahattin Abi kesin açıklamayı yapacaktır. (Yukarıdaki bilgiler başkan açıklama yapana kadar kesin değildir. Hazırlıklarımızı yaklaşık bu rotaya göre yapalım diye söylüyorum.) Ben şimdilik ön bilgi olsun diye sizleri bilgilendireyim dedim.  

BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2007 saat 17:20
Alıntı yapılan loranleroy

Arkadaşlar Organizasyonumuz şekillenmiş durumda ayrıntılar aşağıda yer almaktadır...
Halkalı'dan hareket edecek aracımız, E-5 üzerinden, Avcılara, daha sonra da yine E-5 üzerinden Taksim'e geçecektir, Taksim'den de Kadıköy de bulunan Esyiad Derneğinin önünde buluşmayı planladık ama karşıda oturan arkadaşlarımız için daha uygun bir buluşma noktası varsa değiştirebiliriz. Ayrıca Taksim e giderken, E-5 üzerinden binecek arkadaşlarım olursa bana bildirmelerini rica ederim. Telefon numaram: 5395662626.

Senden 1 dk. sonra kesin olmayan bilgileri göndermişim. Ben yazana kadar sen işi bitirmişsin. Benden çok yaşayacaksın.Wink
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
tkolca Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga KOLCA
Yer: istanbul
  Alıntı tkolca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2007 saat 17:59
istanbulda bulanmacağım son haftam:( katılamadığım için üzgünüm:((((
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
  Alıntı loranleroy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2007 saat 18:04
Alıntı yapılan tatar_26

Alıntı yapılan Özgür

Alıntı yapılan tatar_26

ben bişey sorucam karşıyaka maçını bjk tvde vermişlerdi yine verirlermi ??

Canlı olarak Dspor verecek,ama sonradan BJK Tv de banttan yayınlıyor sanırım.Karışık işler bunlar gel Bolu'ya gidelim, hiç kafan karışmasın....

gelmek isterim ama gelemiyorum malesef biraz işim varda

Bu kez bende Bekiri götürmüyorum kardeşim, Bolu soğuk üşütüp hasta olmayın siz bi daha ki sefere gelirsiniz birlikte..
Yukarı
kubilay Liste gör
Yazar

kubilay erdelikara
  Alıntı kubilay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2007 saat 23:19
Alıntı yapılan loranleroy

ben 8.45 de tuzla içmeler köprüsü altında formam ve atkımla bekliyor olacağım görüşmek dileğiyle..
BKŞ
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2007 saat 09:30
Alıntı yapılan kubilay

ben 8.45 de tuzla içmeler köprüsü altında formam ve atkımla bekliyor olacağım görüşmek dileğiyle..

Sevgili Kubilay,
başka bir köprü altı da bana düştü.
Ancak bende forma atkı yok, siyah - kırmızı bayrak var.

Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
esab26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı esab26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2007 saat 15:25
hala yer varmı acaba .organizyonla ilgilenen birinin telefonunu almam mümküm mü??
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6789>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,437 saniyede hazırlanmıştır