eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2007-2008 Sezonu Tufan Esin

Cevapla Cevapla Sayfa  123 5>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
Online Durum: Offline
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: 2007-2008 Sezonu Tufan Esin
    Tarih: 30/Tem/2007 saat 19:25
Yenilenen forumumuzda Tufan Esin'le ilgili bilgileri bu başlıkta toplayalım.Wink
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2007 saat 23:22

Adı      Tufan
Soyadı      Esin
Doğum Tarihi      07.08.1980
Doğum Yeri      Silifke
Önceki Kulübü      Samsunspor
Forma No      
Boy-Kilo      1.80-80
Ayakkabı Numarası    
Medeni Hali      

Yukarı
es-scre@m Liste gör
Deneyimli Yazar

Santiago Munez
  Alıntı es-scre@m Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2007 saat 21:27
tufan kaliteli oyuncusun ne diyim
Yukarı
Dennis Liste gör
Yazar

Deniz Ayaz
  Alıntı Dennis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2007 saat 21:55
Güveniyoruz Sana . (:
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2007 saat 21:57
Deneyim ve özveri bu tip maçlarda daha da belirginleşecektir.
Tufan sana başarılar dilerim.
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
ESESerdartugsuz Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
  Alıntı ESESerdartugsuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2007 saat 14:12
sevgili tufan ;

öncelikle geçmiş olsun. maç sonrası ne kadar üzgün olduğunu anlayabiliyorum. ordu maçında sadece sen değil, hep beraber talihsizlik yaşadık. daha 20. sn de gol yedik, bir çok ataktan ve gol pozisyonundan yaralanamadık, sergen gibi türk futbol tarihine adını kazımış bir futbolcumuz penaltı kaçırdı. sen de kendi kalemize gol atarak bir talihsizlik yaşadın.
bu kadar şanssızlığın yaşandığı bir maçta alınan mağlubiyetten bir tek kendi sorumlu tutma. sen bizim canımızsın kanımızsın daha çok başarılara hep beraber imza atacağız inşallah.
şimdi yıkılma ve pes etme zamanı değil. daha çok çalışarak ve ordu maçını unutup yapılan hatalardan ders alarak şampiyonluğa koşar adım gitme zamanı.
sen ve diğer arkadaşlarının her zaman destekçisiyiz arkanızdayız. kendini bir an önce toparla ve işine ver. bu büyük taraftara güven aldığın paranın hakkını ver biz senden başka birşey istemiyoruz. bu tür şanssızlıklar zaman zaman yaşanır dert etme. biz size güveniyoruz(kendi adıma).

performansını yükseltmeni ve başarılı futboluna devam etmeni diliyorum.
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
oğuzeses Liste gör
Yazar

oğuz özkaara
  Alıntı oğuzeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2007 saat 14:31
Tufan yüreğinle,forma sevdanla oynadığın sürece kendini üzme...Sana güveniyorum sen bizden daha iyi bilirsin bunlar futbolda var.ksk maçında çok iyi olacağına inanıyorum
herşeye rağmen bu takım çıkacak.ben inanıyorum.çünkü ESKİŞEHİRSPORLUYUM
Yukarı
alabucak Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
  Alıntı alabucak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2007 saat 16:17
ben tufanın yüreğiyle oynadığına inanıyorum.penaltı da kaçar kendi kalenede gol olur.bunlar futbolun gerçeği.
ŞİMŞEK
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2007 saat 16:31
tufan iyi kaliteli bir oyuncu ama şu anda formunda değil hata onda değil onu sahaya süren teknik direktör de aslında tufana değil saha süren teknik direktöre kızmalıyız şuç tufan ın değil ki onun formundan uzak olduğunu bildiği halde sahaya oyna sürende hata
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
hanibal Liste gör
Yazar

levent
  Alıntı hanibal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2007 saat 17:39

sağolsun büyük emek veriyo takım için.yoksa buralara nasıl gelirdik.kalitesini her maç görüyoruz.büyük başarılar kazandıracaktır takımımıza.Clap

şampiyon es es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 5>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır