eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Boluspor:2 - Eskişehirspor:1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7071727374 75>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
beer_n_coffee Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre Göçer
Yer: Tekirdağ
Online Durum: Offline
  Alıntı beer_n_coffee Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 00:37
ya küfüründe bir sebebi var ama. etki tepki prensibi. önceden internet diye birşey yoktu ama şimdi öyle değil. maçtan önce her takımın taraftarı kendi sitelerine yeneriz ezeriz vs. şeyler yazıyo, rakip takım taraftarları casus gibi geliyo onları okuyo, ortam daha mactan önce gerginleşiyo. deplasmana gittiğimizde karşı takım taraftarları bize karşı hazırlıklı olarak geliyolar zaten. aynı şekilde biz de öyle. ama biz onların ettiği küfürlere hiç karşılık vermeseydik 90 dakika kendi takımımızı destekleseydik onlar küfüre devam ederlermiydi bilemem.

önceden deplasmanda olsun iç sahada olsun rakip takım taraftarları bizim muhteşem tribün şovlarımızı izlemeye gelirlermiş. doğan abi iyi bilir o günleri. fakat şimdi olay tam tersine döndü. rakip takım taraftarları bizi taşlamaya ve bize küfür etmeye geliyorlar tribüne. Bunun en büyük sebeplerinden birisi de internette mactan önce ortamın gerilmesi zaten.

maçtan önce ilgili topik altına hepimiz iyi oynayan kazansın dileklerinde bulunsak, inş. yeneriz gibi cümleler kullansak ve skor tahminini sadece tahmin yarışması kısmında yapsak karşı takım taraftarları bize o kadar bilenmez zaten. ben sebeplerin bu olduğunu düşünüyorum
zaten büyük taraftarız, içerde olsun dışarda olsun büyük taraftar kitlemiz var. bundan dolayı dışarıdaki maçlarımızda rakip taraftarlar tribünlerini dolduruyorlar. ilk küfürü onlar dahi etse kendimizi biraz tutsak da karşılık vermesek, onlar da zaten bizimle ugrasmayı bırakırlar onlar da sadece kendi takımlarını destekler. yanılıyor muyum arkadaşlar? yoksa tribün kültürü gerçekten bu boyutta mı?

yani demek istediğim büyük takımız büyük taraftarız diye kibirlenmeyi bıraksak da herkese eşit mesafede yaklaşsak, alçak gönüllülüğümüzü kaybetmesek cok daha saygın olmaz mıyız sizce? karşı takıma saygı duyulursa bizde saygı görürüz.

en basit örneği samsun macında yaşandı. biz onlara küfür ettikten sonra onlar bize karşı olan saygılarını yitirmediler mi? ben mi yanlış hatırlıyorum. rakip takımların antipatisini kazanmak yerine geçmişteki gibi sempatilerini kazanmak bizim için çok daha iyi olur diye düşünüyorum. herkes bu şekilde sağduyulu olamaz diyeceksiniz. bu bir anda olacak birşey değil. elbetteki herkes zamanla bu sağduyuyu kazanacaktır. bunda da tribün liderlerine büyük iş düşüyor... saygılar...
Seni bizim kadar seven oldu mu?
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 00:51
Alıntı yapılan ccigarr

Tatar mustafayla amigo orhanı nasıl aynı kefeye koyuyorsunuz anlamıyorum açık tribünde kaç kişi tanır yolda görse aha bu tatar mustafa diyecek kaç kişi vardır.
   Ama amigo orhanı şu anda türkiyenin futbolla ilgisi olan tüm insanları özellikle 1970 zamanlarını gören herkes tanıyor.Bana tatar mustafanın tribün için yaptıklarını yazın bana bende aydınlanayım gerçekten bilmiyorum 65liler tribünü haricinde
Thumbs%20Up
Amigo Orhan ın son dönemlerine denk gelir üç aşağı beş yukarı,Ayder grubunun oluşumu ve Orhan'dan sonra Ayder devralmıştır görevi Türkiyenin ilk tribün grubu olarak ama bir zaman sonra bölünme sürecine girmiştir Ayder ve bölünmüştür.
Kızılcıklı grubu konmuştu adınada.Kızılcıklı grubunun eskileri kalmadı ama Tatar Mustafaya yakın olanlar konuyu açıklasın demeyeceğim çünkü Kızılcıklı heyecanlı,Kızılcıklı haklı haksız her gidere hazır...
Tribün reisleri (Ayder'in; P.. İlhan,Kelaynak İsmail ve son reis Davulcu İsmail) dinlenmiyor,kavga çıkartılıyor bize sahip çıkmadı grup deniyor ve Ayder'den Kızılcıklı doğuyor,reis Tatar Mustafa...
Texas Tribün oldu tek sayılır
Hodri meydan tribün oldu tek sayılır
Çarşı gündem belirliyor nerdeyse (sevmesemde,nefretde etsem)
Ayder Dağılmasaydı kaç grup olurdu tribünlerimizde....

Demek istediğim Mustafa Akören bizim kardeşimiz,kimimizin abisi,arkadaşı.Kimse sütten çıkmış akkaşık değil.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 01:37
 İyi her şeyi bıraktık sıra Tatar a mı geldi .Adam ne yaptı trübün bağırmayınca öne çıktı kötü mü yaptı.Bende maçtaydım küfür ettirmiş veya ettirmemiş olabilir ama benim tatardan duyduğum tek küfür siz büyükmüsünüz bağırmazsanız nah büyük olursunuz duyduğum tek küfür bu ama ettimi ettirdimi onu bilmiyorum.Peki herşeye yapmayın etmeyin diyen abiler vardı trününde ama tezaruhat yapılırken dudak bile oynatmıyorlardı  trübünde benim deyimimle çok bilmişler tayfası bunlara ne diyeceksiniz.Bu tribün böyle ya ayak uyduracaksın yada herşeye katlanarak maçlara gelmeye devam edeceksin geleceksende bir şeyler yapmaya çalışanları irdelemeyeceksin.Benim yaşım 32 üniversiteyse okudum işse işim var bazılarının dediği gibi it kopuk da değilim ama ortama uyarım arkadaş.Çok bilmişlik taslamam birşeyler yapmaya çalışan adamada laf söylemem.O maçta ben bile arkadan hareket yapan adama çakmak fırlattım adam hareket yaparken teşekkür mü etseydim.
S.nalbant
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 01:40
Alıntı yapılan alyans999

İyi her şeyi bıraktık sıra Tatar a mı geldi .Adam ne yaptı trübün bağırmayınca öne çıktı kötü mü yaptı.Bende maçtaydım küfür ettirmiş veya ettirmemiş olabilir ama benim tatardan duyduğum tek küfür siz büyükmüsünüz bağırmazsanız nah büyük olursunuz duyduğum tek küfür bu ama ettimi ettirdimi onu bilmiyorum.Peki herşeye yapmayın etmeyin diyen abiler vardı trününde ama tezaruhat yapılırken dudak bile oynatmıyorlardı  trübünde benim deyimimle çok bilmişler tayfası bunlara ne diyeceksiniz.Bu tribün böyle ya ayak uyduracaksın yada herşeye katlanarak maçlara gelmeye devam edeceksin geleceksende bir şeyler yapmaya çalışanları irdelemeyeceksin.Benim yaşım 32 üniversiteyse okudum işse işim var bazılarının dediği gibi it kopuk da değilim ama ortama uyarım arkadaş.Çok bilmişlik taslamam birşeyler yapmaya çalışan adamada laf söylemem.O maçta ben bile arkadan hareket yapan adama çakmak fırlattım adam hareket yaparken teşekkür mü etseydim.
Yakınıysan anlarım,ben Boludan bahsetmiyorum.dediğim günleride hatırlamazsın yada hayal meyal hatırlarsın...

Yukarı
kubilay Liste gör
Yazar

kubilay erdelikara
Yer: Turkey
  Alıntı kubilay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 01:41
Mustafa Abi hakkında bunların tartışılması bile komik geliyor bana...
BKŞ
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 01:47
Topic Bolu-Eskişehirspor başlığını aşmış en kabadayı kim başlığına gelmiş....

Hazımsızlığımızın,egolarımızın çarpıştığı yine birbirine kükremelerin yaşandığı bir topic kazanmışız...

Bir gün fikirlere saygıyı öğrenirsek o gün Doğan'larıda kazanırız,Mustafa'larıda onore ederiz..
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 01:50
O Zaman tartışılmamalı bir arkadaşın maç stresiyle yazmış olduğu ve hep hırsızın haklı mal sahibinin haksız olduğu konular.
Burada kapanmalı artık....
 Bolu-Eskişehirspor topiği. 

Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 01:57
Alıntı yapılan 26_26_26

O Zaman tartışılmamalı bir arkadaşın maç stresiyle yazmış olduğu ve hep hırsızın haklı mal sahibinin haksız olduğu konular.
Burada kapanmalı artık....
 Bolu-Eskişehirspor topiği. 

Keşke tartışılabilse ama beceremeyiz işte...Hep tehdit,hep hiddet,hep bir haklı bulma kaygısıyla tartışma olmaz...Tartışma yeni fikirleri doğurursa bir tat verir...

Hepimizin bildiği şeyleri sanki bir marslıya anlatırmış edasıyla konuşulursa değil...

Atılan mesajın ardından yazılan 10 mesajdan 9 u bende buradayım kaygısıyla yazılmış abuk subuk yazılar... birine ceza keseyim,birinin kulağından çekeyim diye yazılan yazılar..

onun için size katılıyorum kantarın topuzu bir yerde kaçıyorsa orada bırakmalı..
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 02:39
Alıntı yapılan alyans999

ClapClap Bravo aslı tartışılması gereken profil bence Ben büyüğüm ben şunları bunları gördüm deyipte Eses için dudak oynatmayan üstelik Üste çıkmayı çok iyi başaran profildir...
Tabiki o profile de nihayetinde saygımız vardır ama Bilmişlik taslayana değil...
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 04:04
Alıntı yapılan esesberk

Alıntı yapılan alyans999

ClapClap Bravo aslı tartışılması gereken profil bence Ben büyüğüm ben şunları bunları gördüm deyipte Eses için dudak oynatmayan üstelik Üste çıkmayı çok iyi başaran profildir...
Tabiki o profile de nihayetinde saygımız vardır ama Bilmişlik taslayana değil...
Tribünler ne güzel ama bilmişlik taslayanlara rağmen......................
O bilmişlik taslayanlar artık Çekirdek çitliyorlar iyimi.
Biz bıraktık gençlere diyorlar,gençlerde cam gözlükle bakıyorlar herşeye...her göze uyumlu doktor kontrollü optik gözlükle değill.
Siz gençler eskilerin yaptığının %50 sini yapın ClapClapClapClapClapClapClapClap lar sonsuz olur.
Çekirdektende vazgeçer,Eski topraklar.Yeterki Siz eski saygınlığını kazandırın Eskişehirspor'u,Türkiye'ye,Anadolu'ya karşı....

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7071727374 75>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır