eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

A Milli Takımımız...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 582583584585586>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Online Durum: Offline
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2017 saat 10:25
Dün akşam oynanan Hırvatistan Kosova maçının yoğun yağış sebebiyle bu güne ertelenmesi sonucunda bizim oynayacağımız Hırvatistan maçının da bir gün sonraya ertelenmesi gündemde..

Bazı siteler ertelendi yazıyor bazıları ertelenebilir yazıyor.. Henüz resmi bir açıklama yok.. Fakat büyük ihtimal Türkiye Hırvatistan maçı Salı değil Çarşamba günü oynanacak..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
26birkannn Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26birkannn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2017 saat 18:34
Gerekli tepkinin bu ruhsuz milli takıma verileceği bir gün olur umarım. Bir daha maç vermezciler ne der bu duruma bilmiyorum ama biz milli duygularla düşünürken bu insanların milli takımı kendi çöplüğüymüş gibi mahvetmelerine içimiz dayanmıyor.
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2017 saat 19:25
Milli takım 3te 3 yaparsa 2.lik garanti. Hala şans var. Bu milli takımdan 3te 3 yapabilir mi yapamaz yapsa bile sevinir miyim sevinmem ama yine de Eskişehir'de desteklemek gerekiyor.
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2017 saat 20:41
Gitmeyeceğim,desteklemeyeceğim...

KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2017 saat 22:51
Ya bırakın ne milli takımı ya benim eskişehirsporumu iki sezondur her türlü hile hurdayla ne şekle getirdiler iki sezondur bilinçli olarak doğradılar sonra ben kalkıcam bu federasyonun milli takımını destekliyecem hee
Yukarı
tolga_esk Liste gör
Yazar

Tolga
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı tolga_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2017 saat 00:17
Lucescu ile takım farklılaşir
dedim ama ozan gibi kazmayi oynatti fakat arsa burak oguzhan emre mor selcuk gibi adamlar kenarda oturdu.

dün oynanan oyun ve sistem aynı bizim takımın oynadığı oyuna benziyordu.
sistem sıfır kim nerde oynuyor belli değil gol bölgelerinde berbat bir takım anlayışı.

sehrimizde de oynanacak olan milli takım maci yine aynı oyuncular ve sistemsizlikle oynanırsa yöne mağlubiyetle ayrılmak çok normal olacak

Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2017 saat 04:01
Yalçın AYHAN...

Bu isime nicelerini ekleyebilirim, ancak sadece Yalçın bile milli takımı desteklememem için fazlasıyla yeterli bir sebeptir.

Ne zaman hak edene hakkı verilir, işte o zaman gerçek başarı gelir...
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2017 saat 22:02
Türkiye milli takımının maçlarını izlemeyen birisiyim. Türk futbolundaki kokuşmuşluk orada da baştan sona mevcut. Son Ukrayna maçı karaktersizliğin oyunculara kadar indiğini de gösterdi. Oyun deseniz saldım çayıra. Bizim ligdeki takımlardan bile kötü oynadılar. Koca maçta 1 şut tamamen rezalet.

Yarınki maça gideceğim. Tezahüratımı yapacağım ama gitmekteki asıl amacım Modric, Perisic, Rakitic gibi oyuncuları dünya gözüyle bir görmek. Milli takım yenerse sevinmem, yenilirse üzülmem bu kadar.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2017 saat 22:17
Maalesef güzel ülkemizin durumu birçok alanda olduğu gibi futbolda üzücüdür.Yillarca bizim kurtarıcı büyük başkanlarımızı gördük işte.Demiroren efendi federasyon başkanı,yakışmayan insanlar fahiş paralarla futbol direktörü.Rant,torpil iligimize kadar işlemiş.Ben İddaa ediyorum haftasonu milli takımın kadrosunu ve oyun planını üçe katlayacak bir kadro çıkarabilirim.Ama maalesef problem çok daha büyük gibi görünüyor.Deli saçması işler oluyor memlekette,anlamakta güçlük çekiyorum.Bakalım gidişat nereye varacak?
__oldcity__
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2017 saat 08:26
24/Mar/2017 saat 12:54 - "Türkiye-Moldova Maçı Eskişehir'de"
Alıntı yapılan 26birkannn

Milli takım ilk kez şehrimize gelecek, protesto hiçte hoş olmaz. Siz milli maçların şehrimizde oynanmasını istemiyorsunuz anlaşılan, kimse eskişehire niye maç verilmiyor diye düşünmez bile. Tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış.

Alıntı yapılan 26birkannn

Gerekli tepkinin bu ruhsuz milli takıma verileceği bir gün olur umarım. Bir daha maç vermezciler ne der bu duruma bilmiyorum ama biz milli duygularla düşünürken bu insanların milli takımı kendi çöplüğüymüş gibi mahvetmelerine içimiz dayanmıyor.

Değişen ne? Skor taraftarımıyız?
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 582583584585586>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,782 saniyede hazırlanmıştır